Rüyada zina görmek

Rüyada zina görmek, hem iyiye hem de kötüye yorumlanır. Bazen başarı ve maddi kazanç, şans olarak yorumlanır. Bazen de musibet ve belaları, uğursuzluğu simgeler. Aynı zamanda psikolojik olarak ise, eşinizin sadakatsiz olduğu konusunda açığa çıkmamış bir korkuyu temsil edebilir.

Rüyada zina görmek
Rüyada zina görmek, Şu andaki ilişkinizin dışındaki birine karşı duyulan, açığa vurmadığınız bir arzuya yorumlanabilir veya güvendiğiniz bir kişi ya da bir durumdan kaynaklanan aldatılma hissinden kaynaklanabilir. Bazı yurumculara göre ise rüyada zina yapmak kötü şeyler yaşanacağının habercisidir. Hile yapmaya, haram mala, çalmaya işaret eder. Kimi yorumculara göre ise kutsal ya da doğru olarak kabul gören bir şeye sırt çevirmek gibi bu bir ilişki olabileceği gibi, idealler, inanışlar ve işiniz de olabilir.

Rüyada zina yapmak
Rüyada zina yaptığını görmek, dinini güzel yaşayan Allah korkusu yüksek kimse için başkalarının hidayetine vesile olmaya, yeni kazanç yolları bulmaya, sağlıklı bir ömre,  umreye gitmeye işaret eder.

Rüyada yakın çevreden birinin (komşu, akraba, arkadaş) hanımı ile zina yapmak
Rüyada yakın çevreden birinin (komşu, akraba, arkadaş) hanımı ile zina yapmak, hangi tanıdığınızın hanımı ile zina yapıyorsanız onun sahip olduklarından nasipleneceksiniz demektir.

Rüyada uyurken zina yapmak
Rüyada uyurken zina ettiğini görmek, sağlık problemlemleri yaşamaya işaret eder.

Rüyada çirkin bir kadınla birlikte olmak
Rüyada çirkin bir kadınla birlikte olmak, günaha girmeye, zina yapmaya yorumlanır.

Rüyada hayat kadını ile zina yapmak
Rüyada hayat kadını ile zina yapmak, hak etmediğiniz bir rızkı almaya işaret eder.

Rüyada bakımlı ve çekici bir kadınla zina yapmak
Rüyada bakımlı ve çekici bir kadınla zina yapmak maddi kayıplarınız, zararınız olacak demektir.

Rüyada genç ve bakımlı bir kadınla zina yapmak
Rüyada genç ve bakımlı bir kadınla zina yaptığını görmek, servetinizi, boşa harcamayacak geride kalanlara miras bırakacaksınız.

Rüyada bir kadın tarafından baştan çıkarılmaya çalışıldığını görmek
Rüyada bir kadın tarafından baştan çıkarılmaya çalışıldığını görmek, haram mala, haram rızka işaret eder. Rüya sahibinin dikkatli olması konusunda bir uyarıdır.

Rüyada evli kişilerin zina yapması
Rüyada evli kişilerin zina yapması, hainliğe yorumlanır.

Rüyada zina yapan kişileri görmek
Rüyada zina yapan kişileri görmek, aynı zamanda sevdiğiniz veya evleneceğiniz kişi ile size çöp çatanlık yapacak, sizin mutlu olmanızı isteyen kimseyi simgeler.

Rüyada tanımadığı bir kadını zina ederken görmek
Rüyada görmediği bir kadını zina ederken görmek, hayra yorumlanır.

Rüyada bir hocanın ya da imamın zina yaptığını görmek
Rüyada bir hocanın ya da imamın zina yaptığını görmek ya da işitmek, bilgili, tecrübeli bir kimseden yardım almaya işaret eder.

Rüyada evli bir kadın ile zina yapmak
Rüyada evli kadınla zina yapmak rüya sahibinin, o kadının ailesi ile bir ilişki kurmaına, rüya sahibi evli ise, o kadının kocası ile dost olmasına yahut o ailenin zenginliklerinden faydalanmasına, rüya sahibi bekar ise iyi bir birlikteliğe, rahatlamaya, varsa beklediği bir haber, yakında bu müjdeli haberi almaya yorulur.

Rüyada ihanete uğradığını görmek
Rüyada ihanete uğradığını görmek, Allah’ın yardımına nail olmaya, muvaffak olmaya işaret eder. Bazende dikkatli olunmaz ise mal veya para kaybedebileceğinize işaret eder.

Rüyada aldatmak
Rüyada aldatmak, rüya sahibi ayıplanır, Allah’tan uzaklaşır, yanlış yola sapar. Aynı zamanda maddi kayba yorumlanır.

Rüyada sevgiliyi aldatmak
Rüyada sevgiliyi aldatmak, dinden uzaklaşmaya işaret eder.

  

© 10.08.2020 RuyaveRuya.COM | | İslami Rüya Tabirleri