Rüyada zarardan kurtulmak

Rüyada zarardan kurtulmak

Rüyada zarara uğradığını görmek

Rüyada zarara uğramak, üzüntü ve sıkıntıya işarettir. Bu rüya dinde nok­sanlığa, ibadetlerde gösterilen lakaytlığa, günaha girdiği­nize işarettir.

Rüyada zarara uğradığını görmenin başka bir yorumu da yap­tığınız işlerde başarılı olmak için daha dikkatli olmanız gerektiğine ve yaptığınız işte hata payının daha az olmasına özen göstermeniz gerek­tiğine işaret eder.

Rüyada zarara etmek, kimi yorumculara göre ise tam ters şekilde yorumlanır. Yani hayra yorulur.

Rüyada iflas eden bir müesseseden ayrıldığını görmek
Rüyada iflas eden bir müesseseden ayrılmak, dikkatli olmalısınız; hayatınızda ne yazık ki olumsuz gelişmeler boy gösterebilir, maddi ve manevi zarara uğrayabilirsiniz.

Rüyada zarardan kurtulmak
Rüyada zarardan kurtulmak, rüyada zarara uğramanın tam tersi şeklinde yorumlanır. Rüyada zarardan kurtuluş, rüya sahibinin sevap kazanacağı davranışlarda bulunacağına, hasta ise şifa bulağına, üzüntü ve sıkıntılarından kurtulacağına yorumlanır.

Rüyada iflas etmek
Rüyada iflas ettiğini görmek, işlerin bozulacağına, rızkın azalmasına, maddi zarara uğramaya, başka bir memlekete göç etmeye, maddi ve manevi sıkıntıya işaret eder.Rüyada iflas etmek, hayatınızda bir boşluk olduğunu işaret eder. Sıkıntılara, aksiliklere, engellere işaret eder.

Rüyada iflas eden birini görmek
Rüyada iflas eden birini görmek, geçim zorluğu yaşayacağınıza, kısmetinizin kapanacağına, şansınızın kötüye döndüğüne yorumlanır. Yaptığınız yanlışların bedelini ağır bir şekilde ödeyeceğinize, yoksullaşacağınıza, fakirleşip üç kuruşa muhtaç hale geleceğinize işaret eder.

Rüyada zarar ve ziyan görmek
Rüyada zarar ve ziyan görmek, rüya sahibinin günaha girdiğine, hasta bir kimsenin vefatına, yoksulluğa, düşman sevindirmeye işaret eder.

Rüyada şirketin battığını görmek
Rüyada şirketin iflasını görmek veya Rüyada şirketin battığını görmek, maddi ve manevi sorunlar yaşayacağınıza, düzeninizin alt üst olacağına, olumsuzluklara, uğursuzluğa, umutlarınızın tükeneceğine delalettir.

Rüyada bir musibete bulaşmak
Rüyada musibete bulaşmak, zorluklar ile karşılaşacağınıza, üzüntü ve sıkıntıya işaret eder.