Rüyada zarara uğramak

Rüyada zarara uğramak

Rüyada zarara uğramak, üzüntü, keder ve sıkıntıya işarettir. Rüyada zarara uğramak, dinde nok­sanlığa, ibadetlerde gösterilen lakaytlığa, günaha girdiği­nize işarettir. Dinin gereklerini yerine getirmiyorsunuz.

Rüyada zarara uğradığını görmek, başka bir yorumu da yap­tığınız işlerde başarılı olmak için daha dikkatli olmanız gerektiğine ve yaptığınız işte hata payının daha az olmasına özen göstermeniz gerek­tiğine işaret eder.

Rüyada zarar etmek

Rüyalar tersine çıkar diyen yorumculara göre Rüyada zarar etmek, tam ters şekilde yorumlanır. Yani hayra yorulur.

Rüyada zarar ve ziyan görmek

Rüyada zarar ve ziyan görmek, rüya sahibinin günaha girdiğine, hasta bir kimsenin vefatına, yoksulluğa, düşman sevindirmeye işaret eder.

Rüyada iflas etmek

Rüyada iflas etmek, işlerin bozulacağına, rızkın azalmasına, maddi zarara uğramaya, başka bir memlekete göç etmeye, maddi ve manevi sıkıntıya işaret eder. Rüyada iflas etmek, hayatınızda bir boşluk olduğunu işaret eder. Sıkıntılara, aksiliklere, engellere işaret eder.

Rüyada bir musibete bulaşmak

Rüyada bir musibete bulaşmak, zorluklar ile karşılaşacağınıza, üzüntü ve sıkıntıya işaret eder.

Rüyada iflas eden birini görmek

Rüyada iflas eden birini görmek, geçim zorluğu yaşayacağınıza, kısmetinizin kapanacağına, şansınızın kötüye döndüğüne yorumlanır. Yaptığınız yanlışların bedelini ağır bir şekilde ödeyeceğinize, yoksullaşacağınıza, fakirleşip üç kuruşa muhtaç hale geleceğinize işaret eder.

Rüyada şirketin battığını görmek

Rüyada şirketin iflasını görmek veya Rüyada şirketin battığını görmek, maddi ve manevi sorunlar yaşayacağınıza, düzeninizin alt üst olacağına, olumsuzluklara, uğursuzluğa, umutlarınızın tükeneceğine delalettir.

Rüyada iflas eden bir müesseseden ayrıldığını görmek

Rüyada iflas eden bir müesseseden ayrılmak, dikkatli olmalısınız; hayatınızda ne yazık ki olumsuz gelişmeler boy gösterebilir, maddi ve manevi zarara uğrayabilirsiniz.

Rüyada zarardan kurtulmak

Rüyada zarardan kurtulmak, rüyada zarara uğramanın tam tersi şeklinde yorumlanır. Rüyada zarardan kurtuluş, rüya sahibinin sevap kazanacağı davranışlarda bulunacağına, hasta ise şifa bulağına, üzüntü ve sıkıntılarından kurtulacağına yorumlanır.

  

© 26.05.2019 RuyaveRuya.COM | | İslami Rüya Tabirleri