Rüyada yarasa görmek

Rüyada yarasa görmek

Rüyada yarasa görmek, rüya sahibi korkularından kur­tulur, kuvvet bulur. Bu rüya hamile kadın için hayra, kötü bir işten dolayı gizlenen kimseye işarettir. Rüyada yarasa görmek, kimi yorumculara göre hayra yorumlanmaz. Körlüğe ve ahlak bozukluğuna, hayatının alt üst olmasına, düzeninin bozulmasına işaret eder. Gayri meşru evlada, maddi ve manevi sıkıntılara yorulur.

Eric Ackroyd’a göre: Bir gece yaratığı ve birçok insan için korkutucu bir hayvan olarak Rüyada yarasa görmek, daha önceki bir travma tik deneyimi çağrıştırdığı için bastırdığınız bilinçaltınızdaki bir şeyi simgeleyebilir.

Rüyada açık renkli yarasa görmek

Rüyada açık renkli yarasa görmek, yakınlarınızdan vefat haberi alacağınıza işaret eder. Dinden uzaklaşıp, dinin gereklerini yerine getirmediğinizei kötü yollara sapmaya işaret eder.

Rüyada yarasa sürüsü görmek

Rüyada yarasa sürüsü görmek, işlerinizde sürekli ve uzun sürecek terslikler yaşayacaksınız.

Rüyada yarasa ölüsü görmek

Rüyada yarasa ölüsü görmek, rakipleriniz veya düşmanlarınızın size oynadığı oyunları bozacaksınız.

Rüyada yarasa öldürdüğünü görmek

Rüyada yarasa öldürdüğünü görmek, uzun süredir ne yaptıysanız sıkıntılarınızdan kurtulamadınız. Ancak sonunda şansınız dönecek ve her şey gönlünüzce olacak, rahata ereceksiniz.

Rüyada evine yarasanın yuva yaptığını görmek

Rüyada evine yarasanın yuva yaptığını görmek, bir kimseden yardım almaya, destek görmeye işaret eder.

Rüyada yarasa eti yediğini görmek

Rüyada yarasa eti yediğini görmek, elinize geçecekolan kazanca işaret eder.

Rüyada yarasa yakalamak

Rüyada yarasa yakaladığını görmek, yaşadığınız sıkıntıların asıl nedenlerini, temelinin ne olduğunu anlayacak ve onları çözüme kavuşturmak için elinizden geleni yapacaksınız. Sıkıntılarınızdan bu şekilde kurtulacaksınız.

Rüyada yarasa saldırısına uğradığını görmek

Rüyada yarasa saldırısına uğradığını görmek, üstünüzde ki uğursuzluktan dolayı arka arkaya sıkıntılar yaşayacaksınız. Her şey üst üste gelecek. Sağlığınıza dikkat edin. Sağlık sorunları yaşayabilirsiniz.

  

© 27.01.2020 RuyaveRuya.COM | | İslami Rüya Tabirleri