Rüyada tren görmek

Rüyada tren görmek

Rüyada tren görmek, genel olarak kısa bir yolculuğa çıkmaya veya yoldan bir misafirinizin geleceğine yorulur. Rüyada tren görmek, kimi yorumculara göre, huzura, istediğiniz gibi dininizi yaşayabileceğinize, güvenilir dostluklara, önünüze çıkacak fırsatlara yorumlar.

Eric Ackroyd’a göre; Rüyada tren görmek, Cinsel bir simge olabilir. Tren penisi temsil eder.

Rüyada raydan çıkmış tren görmek

Rüyada raydan çıkmış tren görmek, iyiliğe veya hayra yorulmaz. İşlerin bozulmasına, hayat düzeninin bozulmasına, dengesizlik yaşamaya, sıkıntılı bir döneme işaret eder.

Rüyada yoldan çıkmış tren görmek

Rüyada yoldan çıkmış tren görmek, sapkınlığı ve sapıklığı ifade eder. Sizin çeşitli sebeplerle yoldan çıkabileceğinize veya günahkar birinin siz de dahil olmak üzere insanlara zarar vermeye çalıştığına, başınızı belaya sokabileceğinizi simgeler. Bu nedenle dikkatli olmalı veya davranışlarınıza dikkat etmeniz gerektiğine işaret eder.

Rüyada trenle yolculuk etmek

Rüyada trenle yolculuk etmek, hayra yorulur. Yakın zamanda kârlı bir ticarete gireceğinize veya uzun süredir istediğiniz bir seyahate çıkacağınıza işaret eder.

Rüyada eski tren görmek

Rüyada eski tren görmek, hastalanmaya ve sağlık problemleri yaşayacağınıza işaret eder.

Rüyada bilinmeyen bir trende olmak

Rüyada bilinmeyen bir trende olmak, yakın bir zamanda iş hayatında yükseleceğinize, çabanızın karşılığını alacağınıza, hak edilmiş başarıya işaret eder.

Rüyada bozuk tren görmek

Rüyada bozuk tren görmek, sağlık sorunları yaşamaya işaret eder. Sevdikleriniz ile küçük bir tartışma ve tatsızlık yaşayabilirsiniz.

Rüyada tren kazası görmek

Rüyada tren kazası görmek, bir olay hakkında size danışılacağına, fikrinizin alınacağına ve sizinde şahitlik yapacağınıza işaret eder.

Rüyada tren ile tünelden geçmek

Rüyada tren ile tünelden geçmek, cinsel ilişkiyi simgeler.

Rüyada bir treni kaçırmak

Rüyada bir treni kaçırmak, ya ölümü kaçırmak (Freud) ya da karşınıza çıkacak önemli bir fırsatı kaçırmak anlamına gelebilir. Suçluluk, pişmanlık duygusunu ifade eder.

  

© 26.09.2020 RuyaveRuya.COM | | İslami Rüya Tabirleri