Rüyada tarlada çalışmak

Rüyada tarlada çalışmak

Rüyada tarlada çalışmak, yetenek sahibi bir kişiye, sağlığa, sevince ermeye, getirili iş yapacağına, iyi geleceğe, taleplerin hayata geçeceğine işaret eder. Varlıklı adama, yüksek şansa, sıkıntı çekmeden kazanılan kazanca, verilen sözün yerine getirileceğine, ulaşılan kuvvete ermeye işaret eder. Rüyada tarlada çalışmak, ekim yapılan arazide verimli işe, berekete ve sanata, çalışmakla ulaşılacak rahatlığa, ziraat rızık ve geçime, uygun hanıma, sabırlı kocaya, işaret eder.

Rüyada tarlada çalıştığını görmek, nadiren de muhtaç duruma düşmeye, sağlığın yitirileceğine, parasal sıkıntıya, hilekar yöneticiye, sırların ortaya çıkmasına yorulur. Ayrıca Mal mülk ve rızkın artacağına işarettir. Rüyaya daha olumlu bir pencereden bakan rüya tabircileri şöyle tabir ederler ki: Kişinin gördüğü rüya zorlukları aşarak hak ettiği toplu paraya, sıkıntıları aşarak istediği güce, meşakkatle hak edilen hayra, sıkıntıları aşarak ulaştığı mülke delalet eder. Kirmani’ye göre; rüyasında orakla tarlada çalışarak bir şey biçtiğini gören, hayatta her teşebbüsünün hayırlı neticesini mutlaka elde eder. Rızka ve doğru habere, bazen de ömrün sona ermesine işarettir.

Rüyada tarla görmek

Rüyada tarla görmek, bolluk ve bereket olacağına, ev almaya, ortalık kurmaya, çocuk sahibi olmaya, hayırlı eşe, zahmetle kazanılan paraya işaret eder.

Rüyada tarlada kalabalık şekilde çalışmak

Rüyada tarlada kalabalık şekilde çalışmak, bazen de ilim öğrenmeden cahilce yaşamaya yorumlanır. Kafa ve gönüldeki sıkıntılara, yalnızlığı tercih eden insana işaret eder.

Rüyada tarlada çalışmak ve mahsul toplamak

Rüyada tarlada çalışmak ve mahsul toplamak, insanlara yük olmayan ve onlarla arasına mesafe koyan kimseye, kısmetinizin artacağına veya uzun zamandır tahsil edemediğiniz bir alacağınızı tahsil edeceğinize, sevineceğinize delalet eder. Rüyada kıraç bir tarlada çalışmak, işlerinizin zorluk ve sıkıntılı olacağına, amacınıza uzun çalışmalar sonucu geç ulaşacağınıza delalet eder. Rüyada orak ile tarlada çalışmak, hayatta çalıştıklarının meyvesini elde eder. Çünkü orak rızka, sadakata, hayra delalet eder.

Rüyada tırpan ile tarlada çalışmak

Rüyada tırpan ile tarlada çalışmak, meydana gelecek fitneye; hasat mevsimi dışında görülmeleri düşman savaşçılarına delalet eder. Rüyada tarlada çapa ile çalışmak, sorunlarını hemen çözemeyeceğine işaret eder. Nafile islere yorumlanır. Yapacağı işi kestiremeyip boşuna zaman harcadığını belirtir. Rüyada tarlada çalışmak, para kazanmak için bir yeni iş düşündüğünüze; kararsızlıktan kurtulmayı ifade eder.

  

© 27.09.2020 RuyaveRuya.COM | | İslami Rüya Tabirleri