Rüyada tarla görmek

Rüyada tarla görmek

Rüyada tarla görmek, bolluk  ve bereket olacağına, ev almaya, ortalık kurmaya, çocuk sahibi olmaya, hayırlı eşe, zahmetle kazanılan paraya işaret eder.

Rüyada nadaslı tarla görmek

Rüyada nadaslı tarla görmek, biraz sabret­tiğiniz takdirde arzularınıza kavuşacağınıza, işinizin çok monotonlaştığına, bu monotonluktan kurtularak yenilikler yapmanız gerektiğine işaret eder.

Rüyada yeşil meyve ve sebze dolu tarlalar görmek

Rüyada yeşil meyve ve sebze dolu tarlalar görmek, bolluk ve bereketin simgesidir.

Rüyada kuru veya terk edilmiş tarlalar görmek

Rüyada kuru veya terk edilmiş tarlalar görmek, maddi olarak çok zorlanacağınıza, fakirliğe işaret eder..

Rüyada boş bir tarla görmek

Rüyada boş bir tarla görmek, henüz ortaya çıkmamış ancak yakın zamanda karşınıza çıkacak bir iş fırsatıdır, bir kısmettir.

Rüyada yeşillerin bitmeye başladığı bir tarla görmek

Rüyada yeşillerin bitmeye başladığı bir tarla görmek, bol para getirecek iş veya hazır paradır.

Rüyada tarlayı ekip biçtiğini görmek

Rüyada tarlayı ekip biçtiğini görmek, rüyada tarlayı ekip biçen kimse maddi ve manevi kazanç sağlar. Emeğinizin mutlaka karşılığını alacaksınız.

Rüyada tarla kuşu görmek

Rüyada tarla kuşu görmek, kâr elde edemeyeceğiniz bir işe gireceğinize yorumlanır.

Rüyada tarla kazdığını görmek

Rüyada tarla kazdığını görmek, zorlanarakta olsa evinizin geçimini helal para ile, harama el sürmeden sağlıyorsunuz.

Rüyada tarlada çalışmak

Rüyada tarlada çalışmak, yetenek sahibi bir kişiye, sağlığa, sevince ermeye, getirili iş yapacağına, iyi geleceğe, taleplerin hayata geçeceğine, varlıklı adama, yüksek şansa, sıkıntı çekmeden kazanılan kazanca, verilen sözün yerine getirileceğine, ulaşılan kuvvete ermeye işaret eder. Rüyada tarlada çalışmak ekim yapılan arazide verimli işe, berekete ve sanata, çalışmakla ulaşılacak rahatlığa, ziraat rızık ve geçime, uygun hanıma, sabırlı kocaya, işaret eder.

Rüyada tarla sürüldüğünü görmek

Rüyada tarla sürüldüğünü görmek, şuan yaptığını işte zorlandığınıza, çevrenizin yardımıyla yeni bir iş bulacak veya mevkinizi arttıracaksınız.

Rüyada tarla sulamak

Rüyada tarla suladığını görmek, büyük süprizler yaşayacak ve çok mutlu olacaksınız. Adeta hayata yeniden başlayacaksınız.

Rüyada tarla almak

Rüyada tarla aldığını görmek, maddi olarak ciddi bir ferahlama yaşayacaksınız. Daha iyi şartlarda bir yaşam süreceksiniz.

Rüyada patlıcan tarlası görmek

Rüyada patlıcan tarlası görmek, ailenizinde desteği ile büyük işlerin altına gireceksiniz. Sorunlarınızı geride bırakacaksınız. Maddi durumunuzu düzelteceksiniz. Bolluk ve bereketin olduğu bir dönem yaşayacaksınız.

Rüyada patlıcan tarlası satın almak

Rüyada patlıcan tarlası satın aldığını görmek, sorunlarınızı geride bırakacak ve feraha çıkacaksınız. Girdiğiniz iş her geçen gün büyüyecek ve siz rahatlayacaksınız.

Rüyada açık tarlalarda olduğunu görmek

Rüyada açık tarlalarda olduğunu görmek, Doğa’ya yakın olma isteğini ya da gereğini temsil edebilir. Belki aşırı gelişmiş bir süper egodan kaynaklanan toplumsal kurallar ya da kendinizin dayattığı nevrotik tabulardan kurtulmak içindir. Verimlilik simgelenebilir, Kişisel gelişim; yeni yaşam gibi. Belki buradaki duygu, ya bilinçaltını ya da varlığınızın içgüdüsel boyutunu; ya da annenizi simgeleyen genel olarak yeryüzüdür.

  

© 10.07.2020 RuyaveRuya.COM | | İslami Rüya Tabirleri