Rüyada taciz görmek

Rüyada taciz görmek, Rüyada tacize uğramak

Rüyada taciz görmek, genel olarak hayra yorulmaz. Nahoş sözler işitileceğine ve huzursuzluğa işaret eder. İtibar kaybına uğrayabilirsiniz. Endişe ve tedirginliğin simgesidir.

Rüyada tacize uğramak, toplumda hoş karşılanmayan hal ve hareketler içinde olduğunuzdan dolayı, ayıplanacağınıza ve değerinizi kaybedeceğinize işaret eder. Kimi yorumculara göre, eğlence hayatına düşkün, gezmeyi seven kimseye işaret eder. Bazende hayırlı sürpriz habere yorumlanır.

Rüyada taciz edilmek

Rüyada taciz edilmek veya rüyada tacize uğradığını görmek, anı yaşadığınıza, geleceğe yönelik planlarınızın olmadığına, dertsiz, tasasız, kaygısız, vurdum duymaz, hayattan keyif alan biri olduğunuza işaret eder. Can sıkıcı bazı olaylar yaşayabilirsiniz.

Rüyada cinsel tacize uğramak

Rüyada cinsel tacize uğramak, sizi rahatlatacak olaylar yaşayacağınıza, sıkıntıları unutmaya ve sevinçli habere yorumlanır. Güzel günlerin yaklaştığının habercisidir. Aynı zamanda haz etmediğiniz bir kimsenin varlığına da işaret eder.

Rüyada cinsel saldırıya uğramak

Rüyada cinsel saldırıya uğramak, sorunlarınızı aşacağınıza ve yeniliklere işaret eder.

Rüyada tacize uğrayan birini görmek

Rüyada tacize uğrayan birini görmek, sıkıntılarınızı, üzüntülerinizi unutturacak güzel günlerin yaklaştığının habercisi bir rüyadır.

Rüyada birine tecavüz etmek

Rüyada birine tecavüz etmek, uğursuzluğa, büyük sorunlar yaşamaya işaret eder. Çok kötü bir dönem kapıda.. Yapacağınız bir hata ile adınızı lekeleyeceksiniz. Yanlış kararlar ve yanlış adımlara işaret eder.

Rüyada birine tecavüz edildiğini görmek

Rüyada birine tecavüz edildiğini görmek, bir kimseye haksızlık edeceğinize veya iftira atacağınıza fakat bu durumdan dolayı utanacağınıza ve pişman olacağınıza işaret eder.

Rüyada tecavüze uğramak

Rüyada tecavüze uğramak, hayra yorulmaz. Bir kimseden dolayı sıkıntılı ve kötü günler yaşayacak, sorunlardan dolayı, üzülecek ve mutsuz olacaksınız. Huzurunuz bozulacak, sevdiğiniz insanlar ile karşı karşıya geleceksiniz şeklinde yorumlanır. Bazen kavgaya etmeye, hem kırıcağınıza hem de kırılacağınıza işaret eder.

Rüyada tecavüze uğradığını görmek

Rüyada tecavüze uğradığını görmek veya Rüyada tecavüz edilmek, bazen aşk hayatınızda bir takım sorunlar yaşayacağınıza hatta belki de sevdiğinizden ayrılacağınıza işaret eder. Fikir ayrılığı yaşamaya ve kendini mutsuz hissetmeye yorumlanır.

Eric Ackroyd’a göre; Bir kadının rüyasında tecavüz ya (bilinçaltı) cinsellik korkusunu ya da (mazoşist) tecavüze uğrama fantezilerini temsil edebilir.

Rüyada tecavüzden kaçmak

Rüyada tecavüzden kaçmak, şansınız açık olduğundan dolayı bir beladan, bir musibetten veya bir tehlikeden kurtulamaya ve rüya sahibinin şansının ve bahtının hep açık olacağına işaret eder.