Rüyada taciz görmek, Rüyada tecavüz görmek

Rüyada taciz görmek, Rüyada tacize uğramak
Rüyada tacize uğramak, toplumda hoş karşılanmayan hal ve hareketler içinde olduğunuzdan dolayı, ayıplanacağınıza ve değerinizi kaybedeceğinize işaret eder. Kimi yorumculara göre, eğlence hayatına düşkün, gezmeyi seven kimseye işaret eder. Bazende hayırlı sürpriz habere yorumlanır.

 

Rüyada taciz edilmek
Rüyada taciz edilmek veya rüyada tacize uğradığını görmek, anı yaşadığınıza, geleceğe yönelik planlarınızın olmadığına, dertsiz, tasasız, kaygısız, vurdum duymaz, hayattan keyif alan biri olduğunuza işaret eder. Can sıkıcı bazı olaylar yaşayabilirsiniz.

 

Rüyada cinsel tacize uğramak
Rüyada cinsel tacize uğramak, sizi rahatlatacak olaylar yaşayacağınıza, sıkıntıları unutmaya ve sevinçli habere yorumlanır. Güzel günlerin yaklaştığının habercisidir.

Rüyada cinsel saldırıya uğramak
Rüyada cinsel saldırıya uğramak, sorunlarınızı aşacağınıza ve yeniliklere işaret eder.

 

Rüyada tacize uğrayan birini görmek
Rüyada tacize uğrayan birini görmek, sıkıntılarınızı, üzüntülerinizi unutturacak güzel günlerin yaklaştığının habercisi bir rüyadır.

 

Rüyada birine tecavüz etmek
Rüyada birine tecavüz etmek, uğursuzluğa, büyük sorunlar yaşamaya işaret eder. Çok kötü bir dönem kapıda..

 

Rüyada birine tecavüz edildiğini görmek
Rüyada birine tecavüz edildiğini görmek, bir kimseye haksızlık edeceğinize veya iftira atacağınıza fakat bu durumdan dolayı utanacağınıza işaret eder.

Rüyada tecavüze uğramak
Rüyada tecavüze uğramak, hayra yorulmaz. Sıkıntılı ve kötü günler yaşayacak, sorunlardan dolayı, üzülecek ve mutsuz olacaksınız, huzurunuz bozulacak, sevdiğiniz insanlar ile karşı karşıya geleceksiniz, Bazen kavgaya etmeye, hem kırıp hem kırılacağınıza işaret eder.

 

Rüyada tecavüze uğradığını görmek
Rüyada tecavüze uğradığını görmek veya Rüyada tecavüz edilmek, bazen aşk hayatınızda bir takım sorunlar yaşayacağınıza hatta belki de sevdiğinizden ayrılacağınıza işaret eder. Fikir ayrılığı yaşamaya ve kendini mutsuz hissetmeye yorumlanır.

 

Eric Ackroyd’a göre: Bir kadının rüyasında tecavüz ya (bilinçaltı) cinsellik korkusunu ya da (mazoşist) tecavüze uğrama fantezilerini temsil edebilir.

 

Rüyada tecavüzden kaçmak
Rüyada tecavüzden kaçmak, şansınız açık olduğundan dolayı bir beladan, bir musibetten veya bir tehlikeden kurtulamaya ve rüya sahibinin şansının hep açık olacağına işaret eder.

 

Yorum kısmından rüyalarınızı bizlere sorabilirsiniz.