Rüyada süt görmek

Rüyada süt görmek

Rüyada süt görmek, kolaylıkla, sıkıntı çekmeden elde edilecek helal mala işarettir.
Rüyada iki memesinde süt olduğunu gören kimsenin şansı- bahtı, kısmeti açılır.

Rüyada inekten süt sağmak, rüya sahibi kimse fakir ise zengin olur.

Rüyada sütün kesildiğini görmek, rüya sahibinin kendi annesiyle ya da başka bir anneyle ilgili olumsuz düşüncelerini yansıtır.

Rüyada sıcak süt görmek, huzuru, rahatı ve sağlıklı olmayı anlatan iyi bir kehanettir.

Rüyada süt dökmek, değiştiremeyeceğiniz şeylere üzülmenizi, pişmalık duymanızı anlatır.

Rüyada süt dökmek, kimi yorumculara göre rüya sahibinin zarara uğrayacağını ve yakın arkadaşları yüzünden geçici olarak canının sıkılacağı anlamındadır.

Rüyada sütü cildinize dökmeniz kendini beğenmişliğinizi gösterir. Eski zamanlarda Avrupa’da süt beyazı cilt güzelliğin ve zarafetin ilk koşulu sayılırdı.

 

Rüyada süt içmek çok hayırlıdır. Mutluluğun ve başarının simgesi olan bu rüya, aynı zamanda sağlıklı yaşamın habercisidir. Rüyada süt içmeniz içinizdeki çocuğun tamamlandığını ifade eder.

Rüyada çikolatalı süt içmek, mutluluklar yaşayacağınıza, yaşadıklarınızdan zevk alacağınıza, hayatın sizin için güzelleşeceğine delalet eder.

Rüyada süt içmek, kutsal yaşamı ya da bilinci paylaşmayı; ya da bütün yaşamların bir kaynağının, bir yaşam gücünün bilincini simgeleyebilir. Dinsel gelenekler Tanrı’dan gelen sıvı ya da içkiden söz ederler -ağaçlardaki reçineler, kan vb.- ve bunlara birçok isim verilmiştir: Süt, ölümsüzlük veren içecekler, bal/mayalandırılmış bal, nektar vb. Psikolojik açıdan “Tanrı/kutsal yaşam”, “yazgı”nız ya da temel psişik yapınızla uyum içinde yaşayan gerçek benliğiniz olarak anlaşılabilir/ yaşanabilir.