Rüyada solucan görmek

Rüyada solucan görmek
Rüyada solucan görmek, hem iyiye hem kötüye yorumlanır. Bereket ve bol­luğa, mal ve para elde etmeye, menfaate, kazanç ve toprak sahibi olmaya, feyiz ve berekete, itibar ve şerefin artmasına, işleri büyütmeye işarettir. Rüya sahibinin çalışkan ve başarılı biri olduğuna, helal kazanç elde ettiğine işaret eder.

Rüyada solucan görmek, kimi yorumculara göre ise, etrafınızda dolambaçlı, gizli işler çevirmeye çalışan, art niyetli, kötü kalpli kişiler var demektir. Etrafınızda ki kimselerden zarar görmeye, gizli düşmana işaret eder. Bu kimseleri bakışlarından bile anlayabilirsiniz, hırsları ve kıskançlıklarından dolayı tehlikeli olabilecek kimselerdir. Bazen bu rüya varlığından rahatsızlık duyduğunuz bir akraba ile açıklanır..

Patricia Telesco’ya göre: Rüyada solucan görmek,  güvenilmeyecek ve duygusuz birini simgeleyebilir.

Ebu Sait El-Vaiz’e göre; Rüyada solucan görmek, aileye sorun çıkaran, pürüzlü akrabaya delalet eder.

Rüyada solucan yemek
Rüyada solucan yemek, rızka yorumlanır. İşlerinizde artışa, kazancın- gelirin artmasına, geçimin kolaylaşmasına işaret eder.

Rüyada irice bir solucan görmek
Rüyada irice bir solucan görmek, büyük itibar görmeye, saygınlık kazanmaya işaret eder.

Rüyada yeşil bir solucan görmek
Rüyada yeşil bir solucan görmek, iyi, dürüst, temiz kalpli, ahlak sahibi bir kadın ile evliliğe ve bu sayede sansın açılmasına işaret eder.

Rüyada solucan öldürmek
Rüyada solucan öldürmek, size faydası dokunmayan, gereksiz kimselerden kurtulmaya işaret eder. Düşmanlanları veya rakipleri alt etmeye işaret eder.

Rüyada solucan çıkarmak
Rüyada solucan çıkarmak yani Rüyada vucudunun herhangi bir yerinden solucan çıktığını görmek, üzüleceğiniz olaylar yaşayacağınıza, maddi ve manevi yıkıma uğramaya, zor ve sıkıntılı günler geçirmeye, kötü gelişmelere işaret eder.

Rüyada ağzından veya burnundan so­lucan çıktığını görmek
Rüyada ağzından veya burnundan so­lucan çıktığını görmek, hatalarınızın size zarar vereceğine, bir musibete işaret eder.

Rüyada ağızdan solucan çıktığını görmek
Rüyada ağızdan solucan çıktığını görmek, bir kimseye yaptığınız haksızlığın bedelini ödeme günü yakındadır.

Rüyada solucan kusmak
Rüyada solucan kusmak, yakınlarınızdan darbe alacağınıza, ihanete uğramaya, arkanızdan işler çevrileceğine, yakınlarınız, en güvendiğiniz kişiler tarafından zarara uğrayacağınıza işaret eder.

Rüyada solucan düşürmek
Rüyada solucan düşürmek, aile bireylerinin azalmasına, ayrılıklara işaret eder. Bazen Rüyada solucan düşürmek, sizi yaralayıp üzülmenize sebep olan bir sorunu mücadele ederek çözeceğinize işaret eder. Beklediğiniz güzel haberi yakında alacak ve rahatlayacaksınız.

Rüyada ilaç içip solucan düşür­mek
Rüyada ilaç içip solucan düşür­mek, sıkıntılardan, kederden kurtulmaya, kötü arkadaş ve dostlardan uzaklaşmaya işaret eder. Bazen de ev halkından bir kaçını kaybetmeye işaret eder.

Rüyada elbise üzerinde solucan görmek
Rüyada elbise üzerinde solucan görmek, rüya sahibinin mal elde etmesi ile tabir edilir.

Kirmani’ye göre; Rüyada toprağı kazıp solucan çıkarmak, gelirinizi veya malınızı topraktan elde edeceğinize işaret eder.

Rüyada toprakta solucanların küme olduklarını görmek
Rüyada toprakta solucanların küme olduklarını görmek, bolluk ve berekettir. Elinize büyük miktarda para geçecek demektir.