Rüyada sivilce görmek

Rüyada sivilce görmek

Rüyada sivilce görmek, para ve kısa süreli sıkıntı ile tabir edilir. Önünüze çıkan fırsatları değerlendirip maddi olarak kazanç sağlayacaksınız ancak aynı zamanda tehlikelerle de yüz göz olcaksınız. Yaşadığınız sıkıntılar, koşuşturmalar sizi yoracak..

Rüyada sivilce çıktığını görmek

Rüyada sivilce çıktığını görmek, hayra yorulur. Bolluk ve berekete, kısmetin açık olduğuna işaret eder.

Rüyada yüzünün sivilcelerle kaplı olduğunu görmek

Rüyada yüzünün sivilcelerle kaplı olduğunu görmek, maddi sıkıntınız olmayacak ancak bir süre için sizi sıkıntıya koyacak sorunlar yaşayacaksınız.

Rüyada vücudunda sivilce çıktığını görmek

Rüyada vücudunda sivilce çıktığını görmek, ummadığınız yerden gelecek mal ve paraya, sıkıntılardan kurtulmaya, zenginliğe, düşmana galip gelmeye işarettir.

Rüyada heryerinde sivilce çıktığını görmek

Rüyada heryerinde sivilce çıktığını görmek, zenginliğe, kısmetin ve şansın açık olduğuna, düşmanlarınızın yaptıkları ile size değil kendilerine zarar vereceklerine işaret eder. Kısa sürecek sağlık sorunları yaşayabilirsiniz..

Rüyada sivilceyi koparmak

Rüyada sivilce koparmak, yaptıklarınızdan ötürü para ve mal kaybedeceğinize, hayatı artısı ve eksileriyle kabullenmeye işaret eder. Koparırken acı hissettiyseniz, çocuğunuz hastalanabilir.

Rüyada sivilce sıkmak

Rüyada sivilce sıkmak, mutlu haber almaya ve sevdiklerine mutlu haberler vermeye, gönül ferahlığına işaret eder. Aynı zamanda Rüyada sivilce sıkmak, düşmana galip gelmeye işaret eder.

Rüyada sivilcenin patladığını görmek

Rüyada sivilcenin patladığını görmek, sizi üzen, sıkıntıya koyan ne varsa geride bırakacaksınız. Huzurunuz ve ağız tadınız yerinde olacak..

Rüyada sivilcenin kanadığını görmek

Rüyada sivilcenin kanadığını görmek, beklenmedik yerden menfaat sağlanacağına işaret eder.