Rüyada silah görmek

Rüyada silah görmek

Rüyada silah görmek, rüya sahibi kimsenin çocuğu olur, arzularına kavuşur, hedeflerine ulaşır. Şerefi ve itibarı artar. Ses getirecek bir durum yaşanacağının habercisidir.

Rüyada silah görmek, saldırganlık simgesi olabilir. Davranışlarınızda denetim altına alınamayan bir saldırganlık varsa, bunun nedeni nedir? Kendinize kızmanıza neden olan suçluluk duygularını duyuyorsunuz; ve bu kızgınlık başka insanlara da yansıyor mu?

Rüyada silahlı asker olduğunu görmek

Rüyada silahlı bir asker olduğunu görmek, zor günlerde hep yanınızda olan, destek veren gerçek bir dosta işaret eder.

Rüyada tabanca görmek

Rüyada tabanca görmek, beklemediğiniz bir yerden haber alacağınıza yorumlanır. Rüyada tabanca görmek, kimi yorumculara göre uğursuzluğun, şansızlıkların habercisidir.

Rüyada silahlandığını görmek

Rüyada silahlandığını görmek, önünüzdeki tüm engelleri aşacağınıza, dileklerinizin gerçekleşeceğine işaret eder.

Rüyada silah kuşandığını görmek

Rüyada silah kuşandığını görmek, rüya sahibinin dert ve sıkıntılarının sona ermesine, hastalıktan şifa bulmasına, düşmana galip gelmesine işaret eder.

Rüyada eline silah aldığını görmek

Rüyada silahı eline aldığını görmek, kızgınlığınızı ya da bekleme süresinde bastırılacağınızdan korktuğunuzu gösterir. İyileşme sürecinin başlaması için gerçek duygularınızla yüzleşmeniz yeterlidir.

Rüyada tabanca ile birini öldürmeye kalkışmak

Rüyada tabanca ile birini öldürmeye kalkıştığını görmek, rüyanızda öldürmeye çalıştığınız kimseye karşı kırıcı sözler söy­leyeceğinize, insanları kıracağınıza, kaba davranmaya işaret eder.

Rüyada silah patlaması görmek

Rüyada silah patlaması görmek, hayra yorumlanmaz. Uğursuzluk ve şansızlık ile açıklanır. Musibetler ve belalar ile karşılaşacak, kendinizi huzursuz hissedeceksiniz. Hayatınızda ani değişiklikler olabilir ve ummadığınız sözler işitebilirsiniz.

Rüyada biri tarafından tabanca ile öldürülmeye çalışıldığını görmek

Rüyada biri tarafından tabanca ile öldürülmeye çalışıldığını görmek, ancak vuramaması düşmanınıza galip gelece­ğinize işarettir.

Rüyada tabanca ile ateş ettiğini görmek

Rüyada tabanca ile ateş ettiğini görmek, bazı kararlar almadan önce çok iyi düşünmeniz gereklidir. Yanlış kararlar verip, bazı insanlara haksızlık edebilirsiniz.

  

© 10.08.2020 RuyaveRuya.COM | | İslami Rüya Tabirleri