Rüyada sigara görmek

Rüyada sigara görmek

Rüyada sigara görmek, yeni planlar yapacak, yeni yollarve çözümler bulacak, yeni fırsatlar yakalayacaksınız. Gelecekte birçok işiniz yolunda gidecek ve birçok hayaliniz geçekleşecek.

Rüyada sigara görmek, cinsel (penis) bir simge olabilir. (Freud aşırı sigara içmesinin mastürbasyonun bir ikâmesi olabileceğini kabul etti.)

Rüyada yanmamış sigara görmek

Rüyada yanmamış sigara görmek, henüz yaşanmamış can sıkıcı olayların ortasında kendinizi bulabilirsiniz bu nedenle dikkatli olmalısınız.

Rüyada pipo içtiğini görmek

Rüyada pipo içtiğini görmek, özellikle pipoyu başka biri sunmuşsa ya da bir grup içinde dolaştırılıyorsa, barışın simgesidir.

Rüyada çakmak görmek

Rüyada çakmak görmek, istek ve arzularınıza yorumlanır. Kimi yorumculara göre ise Rüyada çakmak görmek, kızgınlığa, beklen­meyen biri tarafından kötülüğe uğramaya, nankörlüğe, vefasızlığa işarettir. Bir başka yoruma göre de rüyada çakmak görmek, bekar biri için evliliğe, evli biri için çocuk doğurmaya işarettir.

Rüyada sigara dumanı görmek

Rüyada sigara dumanı görmek, hayra yorulmaz, huzurunuzu kaçıracak, sizi zor durumda bırakacak olaylar yaşayacaksınız.

Rüyada yanlız sigaranın dumanını görmek

Rüyada sadece sigaranın dumanını görmek, şanslı biri olduğunuza, kısmetinizin açık olduğuna, bazende boş işlere işaret eder.

Rüyada sigara içmek

Rüyada sigara içmek, genellikle hayra yorulur, refaha ulaşacağınızın müjdesini verir.

Eric Ackroyd’a göre; Rüyada sigara içtiğini görmek, tepkinize bağlıdır. Örneğin rüyanızda kendinizi öğüt verilmiş gibi hissediyorsanız, mesaj belki sigara içmekten vazgeçmeniz gerektiği olabilir.

Rüyada sigara içmek, bir gerilim belirtisi olabilir ve rüyanın anlamı da bu olabilir. Sigara içmek öz tatminin bir ikâmesi de olabilir -bu durumda kendinize hangi temel gereksinimlerinizin (örneğin sevgi, cinsellik, işte başarı ve ün) karşılanmadığını ve nedenini sorun.

Rüyada başka birini sigara içerken görmek

Rüyada kendini ya da başka birini sigara içerken görmek, oral bir saplantının ya da başka arzularınızın bir göstergesi olabilir.

Rüyada sigara aldığını görmek

Rüyada sigara almak, hayatınızı güzelleştirecek yeni adımlar atacağınıza yorumlanır. İdeallerinize kavuşacak, hayalleriniz gerçekleştireceksiniz.

Kimi yorumculara göre ise Rüyada sigara almak, yakın zamanda maddi kayıplar yaşayacağınıza, sıkıntılı günlere tabir edilir.

Rüyada sigara ikram etmek veya Rüyada sigara ikram edildiğini görmek

Rüyada sigara ikram ediyor ya da birisi size sigara uzatıyorsa, gönlünüzden geçen isteklere yorulur.

Rüyada ikram edilen sigarayı yaktığını görmek

Rüyada ikram edilen sigarayı yaktığını görmek ise istek ve arzularınızın gerçekleşeceğine, hayallerinize kavuşacağınıza işaret eder.

Rüyada sigara attığını görmek

Rüyada sigara atmak, sıkıntılara işaret eder. kötü olaylar yaşayacak, zor durumda kalacaksınız. Bazen de bu rüya yaptığınız yanlışlardan, günahlardan pişman olmaya delalettir.

Rüyada sigarayı atıp geri almadığını görmek

Rüyada sigarayı atıp geri almadığını görmek, Kötü arkadaşlardan tamamen uzaklaşmaya işaret eder.

Rüyada sigara yakmak

Rüyada sigara yaktığını görmek, sinirlerinize hakim olmalı, ön yargılarınızdan kurtulmalısınız.

Rüyada sigara söndürmek

Rüyada sigara söndürdüğünü görmek, pişmanlığa yorulur.

Rüyada sigara izmariti görmek

Rüyada sigara izmariti görmek, istek dışı bile olsa tatsız olayların içinde kalacağınıza, başarısızlığa, maddi kayba yorulur. Rüyada izmarit görmek, maddi sıkıntıya ve bereketsizliğe işarettir.

  

© 10.07.2020 RuyaveRuya.COM | | İslami Rüya Tabirleri