Rüyada sevgili görmek

Rüyada sevgili görmek

Rüyada sevgili görmek genel olarak hayra yorulmaktadır. Buna karşın rüyada sevgili görmek bazı durumlarda iyiye bazı durumlarda ise kötüye yorumlanır. İyiye mi yorumlanacağı, kötüye mi yorumlanacağı, gördüğünüz rüyada ki ayrıntılara göre değişecektir. Örneğin, rüyada sevdiğiniz kişiyi gördünüz, hem siz, hemde sevgiliniz mutlu, huzurlu ise, ve birlikte hoşça vakit geçiriyorsanız bu rüya iyiye yorumlanır ve güzel olaylara, güzel anılara ve aşkta da mutluluğa işarettir. Aynı zaman da rüyanızda gördüğünüz sevgilinizin size büyük bir sevgisi var ve bunun kıymetini bilmelisiniz.

 

Tam tersi de geçerlidir, örneğin rüyada sevdiğiniz kişiyi gördünüz ama ne siz, nede rüyada gördüğünüz, sevdiğiniz kişi mutlu yada huzurluydu. Bu rüya ise pek hayırlara yorulmaz. Rüyanızda, siz mutsuz, huzursuz buna karşın rüyanızda ki sevdiğiniz mutlu ise, rüyayı gören kişinin sevgilisine karşı olan hislerinin azalacağına işaret eder. Rüyanızda siz mutlu ve huzurlu iken, rüyanızda ki sevdiğiniz kişi mutsuz ise, dikkatli olmanızda fayda var, sevgilinizin size karşı olan hisleri zayıflıyor demektir ve ilişkinize eskisine nazaran daha fazla özen göstermelisiniz. Sevgilinizi çok sıkmamalı, çok bunaltmamalısınız ama gözünüzü biraz açıp uyanık olmanızda fayda var. Yani tamamen ipleri salmıyoruz da. Hem siz hemde rüyanızda gördüğünüz sevdiğiniz mutsuz ise, sizi bir arada tutan ip yada bağ kopmak üzere.

Rüyanızda sevdiğinizi gördünüz, ama hem siz, hemde rüyanızda gördüğünüz sevgiliniz, nötr ise ve birlikte bir şey yapmıyor iseniz, rüyanızda boş boş dolanıyor iseniz, bu rüya ne hayır ne de şer şeklinde yorumlanır. Daha çok boşa geçen zamana işaret eder. Bu rüya şuan için olmasa da hayatınızın ilerleyen dönemlerine olumsuz olarak yansır. Nasıl ki sabahleyin kaybettiğimiz bir saatin zararını bütün gün çekiyorsak unutmayalım ki faydasız şeylerle uğraşarak boşa harcadığınız zaman, kolay elde edilen ve ucuz olan şeyleri siler. İlişkimiz de buna dahil.

 

Aşağıda rüyada sevgili görmek ile ilgili diğer yorumları bulabilirsiniz. Yukarıda da belirttiğim üzere bunlar genel yorumlardır. Aşağıda bazı durumlar için, açıklamalar var ama yine de sizin aradığınız şey yok ise, sorunuzu yada rüyanızı yorum kısmına yazarsanız, size en kısa süre de yanıt vermeye çalışacağınz.

 

Rüyada sevdiğini görmek
Rüyada sevdiğini görmek, hayra yorumlanır. Aşk hayatında sürprizlerle karşılaşmaya, güzel anılara işaret eder. Bazen sevgilisi olanlar için ayrılığa, sevgilisi olmayanlar için yeni bir birlikteliğe yorumlanır.

Rüyada sevgiliyi inançsız görmek
Rüyada sevgiliyi inançsız görmek, ilişkinize eskisine nazaran daha fazla özen göstermeniz gerekmekte ve biraz uyanık olmanız da fayda var anlamına gelir. Belki de sevgilinize yeterince ilgi, özen göstermediğiniz için, artık bir rakibiniz olmuş olabilir. Bu nedenle hem uyanık hem de dikkatli olmanızda fayda var.

Rüyada arkadaş ile sevgili olmak
Rüyada arkadaş ile sevgili olmak, rüyada görülen arkadaşınızın çok iyi biri olduğuna, cömert ve akıllı, değerli, sevilip-sayılan birisi olduğuna, her daim sizden değer göreceğine işaret eder. Bu arkadaşınız ile olan ilişkinize özen göstermeniz sizin faydanıza olacaktır.

Rüyada sevgili ile hoşça vakit geçirmek
Rüyada sevgili ile hoşça vakit geçirmek, sevgiliniz sizin hoşunuza gidecek şeyler yapacağına, güzel olaylara, güzel anılara ve aşkta da mutluluğa işarettir. Sevgilinizi gözlemleyin.Aynı zaman da rüyanızda gördüğünüz sevgilinizin size büyük bir sevgisi var ve bunun kıymetini bilmelisiniz.

Rüyada sevdiğine serenat yapmak
Rüyada sevdiğine serenat yapmak veya rüyada sevgiliye şarkı söylemek, iki şekilde yorumlanır. Bunlardan biri iyi, diğeri ise kötü yorumlanır.

Kötü yorumu şudur. Eğer rüyada kulağa hoş gelmeyen şarkı ile seranat yapıyorsanız, siz yada rüyanızda ki sevdiğiniz bundan rahatsızlık duyuyor ise üzüntüye, can sıkıcı şeyler yaşanacağına, rüyanızda gördüğünüz sevdiğinizden hoşunuza gitmeyecek bir söz işiteceğinize işaret eder.

 

İyi yorumu ise, söylenen şarkı kulağa hoş geliyorsa ve hem siz hemde rüyanızda gördüğünüz sevdiğiniz bu seranattan mutsuz, huzursuz değil ise güzel olaylara, müjdeli ve sevineceğiniz bir habere sevdiğinizden hoşunuza gidecek bir söz işiteceğinize işaret eder.

 

Rüyada sevgiliden ayrılmak
Rüyada sevgiliden ayrılmak, mutsuz olmaya işaret eder. Rüyayı gören kişinin hayatının adeta bir kabusa döneceği ve bu durumdan çok etkilenip, uzun süre etkisini üzerinden atamayacağı anlamına gelir.

 

Rüyada sevgiliden ayrıldığını ve ağladığını görmek
Rüyada sevgiliden ayrıldığını ve ağladığını görmek, rüya sahibinin sevgilisinden ayrıysa, o kişi sevgilisine kavuşur veya sevinçli olaylar yaşar ve kötü günleri unutur şeklinde yorumlanır.

 

Rüyada sevgilinin asabi davrandığını görmek
Rüyada sevgilinin asabi davrandığını görmek, hakkınızda hiç de hoş olmayan dedikodular yapılıyor demektir. Bu dedikodular yüzünden gerçek yaşamdaki sevgilinizle aranızda anlaşmazlıklar çıkabilir.

Rüyada sevgiliye kızmak
Rüyada sevgiliye kızdığını görmek, kimi yorumculara göre hayra yorumlanır. Sevgilinizle sorunlarınızı aranızda açık bir şekilde konuşarak çözüme kavuşturacaksınız demektir.

Ancak kimi yorumculara göre ise Rüyada sevgiliye kızmak, hayra yorumlanmaz. Sevgili ile ayrılık çanları çalıyor !!!

Rüyada sevgili ile kavga etmek
Rüyada sevgili ile kavga etmek, sevgiliniz varsa onunla ile aranızın daha iyi olacak, sevgiliniz yoksa yakın zamanda bir ilişki başlangıcı yapmaya yorumlanır.

Rüyada sevgilinin elinden tutmak
Rüyada sevgilinin elinden tutmak, sevdiğiniz kimsenin güvenilir olduğunun, doğru insanı bulduğunuzun işaretidir. Bazen ilişkinizin ilerleyip, sevginizin artacağına ve mutlu bir evliliğe, ve huzur dolu bir yaşam sürmeye yorumlanır.

Rüyada sevgiliyle kucaklaşmak
Rüyada sevgili ile kucaklaşmak, sevgiliniz ile bir araya gelip özlem gidereceksiniz. Gönlünüzden geçenlerin gerçekleşeceğine, sevdikleriniz ile bir arada geçireceğiniz bir ömre delalet eder.

Rüyada sevgilinin gögsünde yatmak
Sevgilinizin göğsünde yatarken eğer mutlu ve huzurlu iseniz, sevdiğiniz kişinin size huzur ve güven verdiğine, aradığınız huzuru bu kişide bulabileceğiniz bir ömre işaret ederken, rüyada sevgilinin gögsünde yatarken, kendinizi güvende hissetmiyorsanız, huzursuz iseniz, o kişinin yani sevdiğinizin sağlık problemleri konusunda dikkatli olmasında fayda var özellikle de göğsünden rahatsızlanabileceğine, bu bölgeye dikkat etmesi gerektiğine yorulur.

Rüyada sevgili ile yağmurda yürümek
Rüyada sevgili ile yağmurda yürüdüğünü görmek, gerçek aşkı bulmaya ve mutlu olmaya veya sevgilinizle aranızdaki sorunları çözmeye yorumlanır.

 

Rüyada sevgiliye sarılmak
Rüyada sevgiliye sarılmak, yakın zamanda istediğiniz kimse ile ciddi bir gönül ilişkisine başlamaya ve çok mutlu olmaya yorumlanır.

 

Rüyada sevgiliyle gezmek
Rüyada sevgiliyle gezmek, arzularınızın gerçekleşeceğine delalet eder. Bu rüya mutlu bir evliliğin de habercisi olabilir.

 

Rüyada sevgili ile ölmek
Rüyada sevgiliyle beraber ölmek, her zaman eşiniz veya sevgiliniz ile bire bir uyum içinde oluğunuza, fikir birliği yaptığınıza, gittiğiniz yolların aynı olduğuna, mutluluğu ve üzüntüyü paylaştığınıza, sıkıntılarınızın ortak olduğuna işaret eder.

 

Rüyada sevgili ile öpüşmek
Rüyada sevgili ile öpüşmek, sevgilinize sevginizin her geçen gün arttığına ve bağlandığınıza işaret eder. Sevgiliniz güvenilir bir kimsedir ona karşı olan güvensizlik duygularınızı yenmeniz gerek. Bazen rüyada sevgili ile öpüşmek aşk acısı çekmeye de yorumlanır.

 

Rüyada sevdiği ile evli olmak
Rüyada sevdiği ile evli olduğunu görmek, sorunlarınızın yakın bir zamanda biteceğine işaret eder.

 

Rüyada sevgili ile evlenmek
Rüyada sevgili ile evlenmek, bilinçaltınızın bir yansımasıdır. Rüya sahibi bekar bir kadın ise, sevdiği kişiden güzel ve müjdeli bir haber alır. Rüya sahibi bekar erkek ise, borç ve üzüntüye yorumlanır. ( Malum evlilik masraflı bir iş 🙂

 

Rüyada sevgiliyle mutlu bir şekilde evlenmek
Rüyada sevgiliyle mutlu bir şekilde evlenmek, yakın zamanda mutlu olacak ve huzuru bulacaksınız.

 

Rüyada sevgiliyle evlendikten sonra mutsuz olmak
Rüyada sevgiliyle evlendikten sonra mutsuz olduğunu görmek, içten içe bir konuda pişmanlık ve vicdan azabı duyuyorsunuz demektir.

 

Rüyada sevgiliyi başka biriyle görmek
Rüyada sevgiliyi başka biriyle görmek, erkek için sevgilisinin kendisine çok sadık olduğuna, kadın içinse, tehlikeli bir rakibi olduğuna işaret eder. Biraz uyanık olmanız da fayda var. Sevdiğinizi çok sıkmadan, çok bunaltmadan gözlemleyin. Bu rüya aynı zamanda iş,aşk, aile yada okul hayatında hileye başvurmaya işaret eder.

 

Rüyada sevgili tarafından aldatılmak
Eğer sevdiğiniz kişiye olan bağınız çook güçlü ise, bu rüyayı bilinç altınızdan, sevdiğiniz kişiyi kaybetme korkunuzdan görme ihtimaliniz yüksek. Bu nedenle rüyada sevgili tarafından aldatılmak, mutluluğa vesile olacak olaylar yaşamaya, yeni başlangıçlara, güzel birlikteliklere ve evlenme kararı almaya işaret eder.

 

Eğer yeni sevgili olmuş iseniz, yada sevgili olduktan sonra çokça zaman geçmemiş ve siz sevdiğinize henüz güçlü bir şekilde bağlı değil iseniz; güven kaybı yaşadığınıza, kimseye güvenemediğinize işaret eder. Evli iseniz eşinize karşı davranışlarınızı yumuşatmalısınız. Çok bunaltmamaya, çok sıkmamaya özen gösterin.

 

Rüyada aldatıldığı için sevgili ile ayrılmak
Rüyada aldatıldığı için sevgiliden ayrılmak, dost sandığınız, sevgili gibi çok değer verdiğiniz yakın ilişki kurduğunuz ama gerçekte size genelde zararı dokunan bir kimse ile yolları ayırmaya işaret eder. Bazen ondan dolayı zarar göreceğinize işaret eder.

 

Rüyada sevdiğinin başkasıyla evlendiğini görmek
Rüyada sevdiğinin başkasıyla evlendiğini görmek, bu rüya sevdiğinizden güzel haberler alacağınıza, sevdiğiniz kişi ile aranızın çok iyi olacağına ve kısa süre içinde de evleneceğinize yani kavuşacağınıza işaret eder. İnsanlar sevdiklerini kaybetmek istemez, bu rüya bazen de bilinç altındaki kaybetme korkusundan kaynaklanır.

 

Rüyada sevgili ile sevişmek
Rüyada sevgili ile sevişmek, bazen iyiye bazende kötüye yorumlanır. Gördüğünüz bu rüyanın iyiye mi yorulacağı, kötüye mi yorulacağı, rüyada sevdiğiniz ile ne niyetle seviştiğinize(zorla,rızanızla, tecavüz vs), nasıl sonuçlandığına ve genel anlamda rüyanızda kendinizi nasıl hissettiğinize bağlı olarak değişecektir. Örneğin sevgilinizle sevişirken, eğer güzel bitiyor aynı zamanda siz ve sevgiliniz rüyanızda kendinizi iyi hissediyorsanız bu rüya iyiye yorumlanırken, tam tersi sevgilinizle sevişirken kötü bitiyor, yarım kalıyor, hem siz ve/veya hem de sevgiliniz rüyanızda kendinizi kötü hissediyorsanız, bu rüya kötüye yorumlanır.

 

Kötü yorumu :Tatsızlıklara, sıkıntılara, dedikodulara işaret eder. Bazen de iftira ve rezalet manasına gelir.
İyi yorumu : Sevgiliniz ile aranızdaki bazı sorunlardan veya sevgilinizin aksiliğinden dolayı söylemekten çekindiğiniz şeyleri yakın zaman içinde sevgilinize söyleyecek ve rahatlayacaksınız. Aynı zamanda hayallerinize kavuşacağınıza ve sıkıntılardan kurtulmaya işaret eder.

 

Eğer gerçek hayatta bırakın sevişmeyi, sevgilinizin elini tutabilecek biri değilseniz, ve bu tür konular size dağlar kadar uzak ise; Rüya sahibinin ilişkilerinde hatırlamak istemediği yada hatırlamaktan utandığı fiziksel yönlerini ifade eder. Yataktaki becerileriniz konusundaki korkularınız, sevdiğinize karşı açıklayamadığınız istekler vs şeklinde. Örneğin bazı insanlar ne çeşit fantezilerden hoşlandıklarını konuşmaktan çekinirler yada sevgililerine bunlardan bahsedemezler. Bu durumda rüyanız, sizin kabul edilebileceğiniz(Yani sevgiliniz ile) bir kişi ile bunları yaşamanızı sağlamaktadır.(Ne iyi, Nede kötü, piskolojik )

 

Rüyada sevgili ile geredeğe girmek
Rüyada sevgili ile geredeğe girmek, makam ve mevki olarak yükselmeye, sorunlardan ve sıkıntılardan kurtulmaya işaret eder.

 

Rüyada sevdiğini öpmek
Rüyada sevdiğini öpmek, sevgiliden yardım almaya, destek görmeye bu sayede de başarı elde etmeye işaret eder.

 

Rüyada sevdiğini kıskanmak
Rüyada sevdiğini kıskanmak, iş hayatında yada aşk hayatınızda büyük hırsınız var demektir, dikkatli olmaz iseniz yine aynı büyüklükte sıkıntı yaşayacaksınız ve zarara sürükleneceksiniz.

 

Rüyada sevdiğini hasta görmek
Rüyada sevdiğini hasta görmek, sevdiğinizin mutlu ve huzurlu olduğuna, sevdiklerinizi yanlız bırakmak istemediğinize işaret eder.

 

Rüyada sevdiğini başkasıyla evlenirken görmek
Rüyada sevdiğini başkasıyla evlenirken görmek, hayatınızda mutluluğunuz ve huzurunuzun noksan olduğuna, zorlu bir yolun sizi beklediğine, artık pes etme noktasına gelmeye, derin yaralar almaya işaret eder. Umudunu kaybetmeye yorulur.

 

Rüyada sevdiğini başkasıyla elele görmek
Rüyada sevdiğini başkasıyla elele görmek, karmaşık durumlara, çevreniz ile ilgili şüpheye düşmeye, iki yüzlü kimselerin ikinci yüzünü görmeye işaret eder.

 

Rüyada sevdiğini başkasıyla nişanlı görmek
Rüyada sevdiğini başkasıyla nişanlı görmek, zorluklardan sonra gelen güzel günlere, yeni umut kapıları açmaya, mutluluğa işaret eder. Gerçek hayatta olduğu gibi rüyada da nişanlanmak henüz kesinleşmemiş bağı simgeler. Yaşayacağınız zorluklar bu kesinleşmemiş bağdandır. Rüyanızda gördüğünüz sevdiğiniz kişinin size olan bağı, sizin sevdiğinize kişiye olan bağınız kadar güçlü değil. Aranızda ki ilişki, bağ henüz kesinleşmemiş, ve çözmeniz gereken bir takım sorunlar var demektir. Yine de çabalar iseniz zorlukların üstesinden geleceksiniz.

 

Rüyada eski sevgili görmek
Rüyada eski bir sevgilinizi görmeniz, yeni ilişkinizde ve hayatınız da romantizmin ve tutkunun eksik olduğunu gösterdiği gibi rüya sahibinin eski sevgilisini hala tam olarak unutamadığını, bir şekilde hayallerinde, anılarında yaşattığına işaret eder.

 

Rüyada eski sevgili görmek, borçlarınızın canınızı sıkacağına delalet eder. Rüyayı gören kişi evli ise, eşiyle arasında bazı tartışmalar olabilir ve çeşitli huzursuzluklar yaşanabilir. Sık sık eski sevgilinizi hatırladığınıza ve ondan haber almaya yorumlanır.

 

Rüyada eski sevdiğinin elini tutmak
Rüyada eski sevdiğinin elini tutmak, onun için fedakarlık yapacaksınız. Eski sevgilinize maddi veya manevi yardımınız dokunacak.

 

Rüyada eski sevgili ile sarılmak
Rüyada eski sevgili ile sarılmak, eski sevgilinizin yerini henüz kimsenin dolduramadığını veya dolduramayacağına, bu nedenle büyük sıkıntı yaşadığınıza işaret eder.

 

Rüyada eski sevgiliyle barışmak
Rüyada eski sevgiliyle barışmak, eski sevgiliniz ile aranızdaki problemi çözmeniz gerektiğine işaret eder. Eski bir dosttan sevindirici bir haber alabilirsiniz. Yaptığınız bazı hataların pişmanlığını yaşıyor olabilirsiniz.

 

Rüyada eski sevgiliyle evlenmek
Rüyada eski sevgiliyle evlenmek, gönül ilişkinizde sıkıntılar yaşadığınıza işaret eder. Bazende mutlu olmak için yaptığınız tercihlerin sizi daha çok üzeceğine işaret eder. Bazı durumlarda da eski ilişkileriniz ile ilgili pişmanlıklarınızın olduğuna işaret eder.

 

Rüyada eski sevgilinin evlendiğini görmek
Rüyada eski sevgilinin evlendiğini görmek, hayırlı yeni başlangıçlara ve değişikliklere yorumlanır.

 

Rüyada eski sevdiğini öpmek
Rüyada eski sevdiğini öpmek, o kimseden yardım göreceksiniz. Eski sevdiğiniz ile karşılaşabilirsiniz.

 

Rüyada eski sevgili ile sevişmek
Rüyada eski sevgiliyle sevişmek, eski sevgiliniz zor durumdayken yardımına koşacağınıza işaret eder. Aynı zamanda rüyada eski sevgiliyle sevişmek, hayatınızda kendinize güvenen biri olduğunuza fakat eski sevgiliniz ile aranızda bazı yarım kalmış şeylerin var olduğuna konuşarak bu durumu sonlandırabileceğinize yorumlanır. Eski sevgilinizi hala unutamamış veya şuan ki ilişkinizden sıkılmış ve bunalmış olduğunuzdan dolayı bu rüyayı görmüş olabilirsiniz.

 

Rüyada eski sevgili ile konuşmak
Rüyada eski sevgiliyle konuşmak, kendinizi insanlara ifade etmekte pekte başarılı olamadığınıza işaret eder.

 

Rüyada eski sevgili ile görüşmek
Rüyada eski sevgili ile görüşmek, duygularınızın karmaşık olduğu bir dönemdesiniz. Eski günleri özlüyor olabilir misiniz?

 

Rüyada eski sevgiliyi uğurlamak
Rüyada eski sevgiliyi uğurlamak, eski sevgiliyle geri dönüşün olmadığı bir şekilde ayrılmış olmaya yorumlanır.

 

Rüyada eski sevgiliyle kavga etmek
Rüyada eski sevgiliyle kavga etmek, güzel ve mutlu bir evliliğin habercisidir.

 

Rüyada eski sevgiliyi dövmek
Rüyada eski sevgiliyi dövdüğünü görmek, eski sevgiliniz ile karşılaşacağınıza veya ondan haber alacağınıza, geçmişi anmaya yorumlanır.

 

Rüyada eski sevgiliyi ağlarken görmek
Rüyada eski sevgiliyi ağlarken görmek, mutluluk ve sevince işaret eder.Eski sevgilinizin mutlu olduğunu öğrenecek ve bu nedenle sizde mutlu olacaksınız.

 

Rüyada eski sevgiliyi başkasıyla görmek
Rüyada eski sevgiliyi başkasıyla görmek, eski sevgilinizden gelecek güzel bir haberle mutlu olacaksınız.

 

Rüyada doktor biriyle sevgili olmak
Rüyada doktor sevgili görmek, olumlu yönde değişimler yaşamaya, yükselmenize, gelişmenize fayda sağlayacak bir kimseye veya bir olaya yorumlanır.

 

Rüyada ünlü biriyle sevgili olmak
Rüyada ünlü biriyle sevgili olmak, kişi bekarsa, yakında şöhretli ve herkes tarafından tanınan birisi ile evlenir. Bu rüyayı gören erkekse varlıklı bir ailenin kızı ile evlenir. Eğer bir bayan bu rüyayı görmüşse daima hayallerini kurduğu erkekle tanışarak, onunla bir yuva kurar.