Rüyada savcı görmek

Rüyada savcı görmek
Rüyada savcı görmek, önemli bir meselenizin çözüleceğine, mahkemede bir davanız varsa lehinize sonuçlanacağına işarettir. Rüyada savcı görmek, ön yargılardan uzak, adaletli, herkese eşit ve vicdanlı davranan, bir kimse olduğunuza işaret eder. Bu rüya aynı zamanda size akıl veren yol gösteren, sakinleştiren bir kimsenin varlığına işaret eder.

Rüyada başsavcı görmek
Rüyada başsavcı görmek, kağıt üstünde olan bir işin/ durumun lehinizde sonuçlanacağına, hak ettiklerinizi kazanacağınıza ve bu sayede fayda sağlayacağınıza yorumlanır.

Rüyada cumhuriyet başsavcısı görmek
Rüyada cumhuriyet başsavcısı görmek, emeklerinizin karşılığında yasal kazanımlar elde edip, bir yükü üstünüzden atacak ve rahatlayacaksınız.

Rüyada savcı olduğunu görmek
Rüyada savcı olduğunu görmek, çevrenizde huzuru ve adaleti sağamak için uğraştığınıza, insanlara hatalarını söyleyip doğru olanı gösterdiğinize, vicdanınızın sesini dinlediğinize, empati yapabilen biri olduğunuza işaret eder.

Rüyada savcı ile konuştuğunu görmek
Rüyada savcı ile konuştuğunu görmek, sizden yardım, çözüm bekleyen kimseler ile görüşeceğinize işaret eder. Bazen rüya sahibinin akıl danışacağı, bilgi sahibi bir kimseye ihtiyaç duyacağına işaret eder.

Rüyada savcı ile evlendiğini görmek
Rüyada savcı ile evlendiğini görmek, karşınıza iyi kimseler çıkacak ve onlardan yardım göreceksiniz şeklinde yorumlanır. Bazen bu rüya evlilik hayatınızda eşinizin sizi el üstünde tutacağına, onun için her zaman değerli olacağınıza, size karşı saygıda kusur etmeyeceğine, anlayışlı ve ilgili davranacağına işaret eder.

  

© 10.07.2020 RuyaveRuya.COM | | İslami Rüya Tabirleri