Rüyada saat görmek

Rüyada saat görmek

Rüyada saat görmek, beklemediğiniz bir haber alacağınıza, zamanınızı boşa geçirdiğinize, üzüntü duyacak sözler işitmeye işaret eder. Rüyada saat görmek, rüyanızı doğru değerlendirmek için diğer ayrıntıları hatırlamaya çalışmalısınız. Mesela Rüyanızda gördüğünüz saat dijital miydi, elektrikli miydi, güneş saati miydi, kol saati miydi, guguklu saat miydi? Hepsinin anlamı farklıdır. Veya gördüğünüz saat çalışıyor muydu?

Rüyada çok şık ve güzel bir saat görmek

Rüyada çok şık ve güzel bir saat görmek, sürpriz gelişmeleri simgeler.

Rüyada guguklu saat görmek

Rüyada guguklu saat görmek, becerikli, yetenekli biri olduğunuza işaret eder.

Rüyada çalar saat görmek

Rüyada çalar saat görmek, genellikle uyarı mahiyetinde bir rüyadır. Dikkatli olmalısınız.

Rüyada dijital saatler görmek

Rüyada dijital saatler görmek, yalnız içinde bulunduğunuz anı yaşadığınızı gösterir.

Rüyada elektrikli ve kurmalı saatler görmek

Rüyada elektrikli ve kurmalı saatler görmek, bu saatler daha eskidir, bu saatleri görmeniz geçmişe odaklandığınızın belirtisidir.

Rüyada duvar saati görmek

Rüyada duvar saati görmek, iş ve özel hayatınızın yolunda gitmesine ve mutlu olunacak gelişmelere işaret eder. Rüyada büyük duvar saati görmek, çok kötü haber almaya yorumlanır. Bu haber ölüm haberi olabilir.

Rüyada çalışan bir masa veya duvar saati görmek

Rüyada çalışan bir masa veya duvar saati görmek, aileyle ilgili konuların yolunda gittiğini belirtir.

Rüyada kol saati veya cep saati görmek

Rüyada kol saati veya cep saati görmek, özel, şahsi işleriniz olduğuna yorumlanır.

Rüyada altın saat görmek

Rüyada altın saat görmek, disiplin ve düzen içinde bir hayat yaşamayı tercih etmeye işaret eder. Güvenilir biri olduğunuza yorumlanır. Bazen sırunlar, engeller ve zorluklar ile karşılaşmaya, zor bir dönem geçirmeye yorumlanır.

Rüyada saat almak

Rüyada saat almak, iş ve aile hayatında kötü durumlar ile karşılaşmaya, sorunlar yaşamaya, önlem almanız halinde kolay bir şekilde bu durumdan kurtulmaya işaret eder.

Rüyada çalar saat almak

Rüyada çalar saat almak, iş hayatında bıkkınlık ve yorgunluk hissetmeye, yeni bir iş aramaya işaret eder.

Rüyada saat hediye almak

Rüyada saat hediye almak, sevdikleriniz ve yakınlarınızdan alacağınız destek ile zor günleri atlatabilir büyük başarılar ve mutluluklar elde edebilirsiniz.

Rüyada ölü birinden saat almak

Rüyada ölüden saat almak, iş hayatınızdaki zor günleri atlatmak için kimseden destek göremeyeceğinize, yardım istediğşniz kimseninde size destek değil köstek olacağına işaret eder.

Rüyada saat takmak

Rüyada saat takmak, temizliğe ve titizliğe önem verdiğinize, planlı, programlı, disiplinli, dakik, sözünü tutan biri olduğunuza işaret eder. Fikirleriniz ile dikkat çekip, saygınlık kazanacağınıza, zamanı doğru kullanmaya işaret eder.

Rüyada saatin çaldığını duymak

Rüyada saatin çaldığını görmek veya duymak, önemli bir görüşme yapacağınıza, bazen kötü sözler işitmeye veya kötü haber almaya işarettir. Rüyada saat sesi duymak, bir teklif veya davet almaya işaret eder.

Rüyada saatin düzgün çalıştığını görmek

Rüyada saatin düzgün çalıştığını görmek, özel hayatın ve iş hayatının yoluna gireceğine ve yolunda gideceğine işaret eder.

Rüyada saatin durduğunu veya doğru çalışmadığını görmek

Rüyada saatin durduğunu veya doğru çalışmadığını görmek, hayatınızda veya işinizde bir takım problemlerle karşılaşılacağına işarettir. Rüyada saatin bozuk olduğunu ya da zamanı doğru göstermediğini görmek, sorunlar, zorluk ve sıkıntılar ile karşılaşmaya yorumlanır.

Rüyada durmuş saat görmek

Rüyada durmuş saat görmek, yakında gerçekleşecek bir durum için sabırsızlanmak ya da kendini ruhsal, duygusal, zihinsel açıdan felç olmuş hissetmek. Psikolojik sorunlardan dolayı hayatın akmadığını hissettiğinize, sıkıldığınıza işaret eder.

Rüyada akreple yelkovanın ya da rakamların tersine gittiğini görmek

Rüyada akreple yelkovanın ya da rakamların tersine gittiğini görmek, kendinize kişisel bir tabunuzu yıkıp yıkmadığınızı ya da modası geçmiş bir alışkanlığa doğru geri gidip gitmediğinizi sorun.

Rüyada saatte bir zamanı işaretlemek

Rüyada saatte bir zamanı işaretlemek, başkalarının programlarına uymak zorunda kalma tehlikesi olarak yorumlanır.

Rüyada saati ayarlamak

Rüyada saati ayarlamak, kendinize çeki düzen vermek istediğinize ve bu yönde adımlar atmaya, işlerinizin yolunda gideceğine işaret eder.

  

© 27.09.2020 RuyaveRuya.COM | | İslami Rüya Tabirleri