Rüyada ruh görmek

Rüyada ruh görmek

Rüyada ruh görmek, peygamber efendimiz tarafından âhiret kısmeti ile tanımlanmıştır. Rüyada ruh görmek, baht ve kısmetin açık­ olduğuna, devlet işine ve mutluluğa, anne babaya, tutsaklıktan kurtulmaya, yaşam şartlarında iyileşmeye, geçim kolaylığına, sağlığa, mal ve saygınlık kazanmaya işâret eder. Rüyada ruh görmek, esin kaynağı, yaratıcılık, sevgi ve iyileşme gücü öneren ruhunuzun henüz keşfedilmemiş ya da kullanılmamış güç ya da kapasitelerini temsil edebilir.

Bilinçli denetimden kaçan ve onları bastırmaya ve ihmal etmeye devam ettiğini sürece kişisel etkinliğine neredeyse kesin olarak zarar verecek ve mutluluğunuzu yok edecek psişik güçleri (Jung bunlara “kompleksler” der) temsil edebilir. Fakat onlara önem verir ve yaşamınızda yaratıcı bir rol oynamalarına olanak tanırsanız, kişiliğiniz gelişir. Ruhların bazıları kötü ya da tehditkâr olabilir. Beklenmedik bir olayla karşılaşabilirsiniz.

Rüyada ışıklı ruh görmek

Rüyada ışıklı ruh görmek, huzura ve mutluluğa, feraha çıkmaya işaret eder.

Rüyada ruhun bedenden ayrıldığını görmek

Rüyada ruhun bedenden ayrıldığını görmek, özgürlüğe kavuşmaya işaret eder. Hasta kimse için şifa bulmaya işaret eder. Rüyada ruhun cesetten çıktığını görmek, mesafeli olduğunuz insanlarla yakınlaşacağınıza işaret eder.

Rüyada ruhun bedeni terk ettiğini yada bedenden çıktığını görmek

Rüyada ruhun bedeni terk ettiğini yada bedenden çıktığını görmek, boş işlerle uğraşıyorsunuz ve bu işler sizde para hırsına ve acımasızlığa sebep olacak demektir. Aynı zamanda Allah tarafından gelecek olan yardıma bu sayede sıkıntılardan kurtulmaya işaret eder.

Rüyada kendi ruhunu görmek

Rüyada kendi ruhunu görmek, sırlara vakıf olmaya, özüne inip unuttuklarını hatırlamaya işaret eder.

Rüyada ruh olduğunu görmek

Rüyada ruh olmak, çevrenizde art niyetli veya kötü ahlaklı, size zararı dokunacak insanların varlığına işaret eder.

Rüyada ruh olarak dolaştığını görmek

Rüyada ruh olarak dolaşmak, zor işlerin bile kolayca üstesinden geleceğinize, kazanç elde edip menfaat sağlayacağınıza işaret eder.

Rüyada ruhtan korkmak

Rüyada bir ruhtan korkmak, korkarak göze aldığınız riskler ile girdiğiniz işten para kazanacaksınız.

Rüyada bir ruh ile konuşmak

Rüyada bir ruh ile konuşmak, tehlike ve belaya yorumlanır. Sinsi düşmana yorulur. Çok dikkatli olmalısınız. Attığınız adımları dikkatli atmalısınız.

Rüyada ruhtan korkmayıp onunla konuşup oynamak

Rüyada ruhtan korkmayıp onunla konuşup oynamak, harama bulaşmayacağınıza, zaman içinde de bol ve helal kazanç elde etmeye işaret eder.

Rüyada tanımadığı birinin ruhunu görmek

Rüyada tanımadığı birinin ruhunu görmek, şansınız ve bahtınızın açılacağına işaret eder.

Rüyada yaşayan kimselerin ruhunu görmek

Rüyada yaşayan kimselerin ruhunu görmek, o kimseden daha fazla itibar görmeye ve saygınlığa, mala işaret eder.

Rüyada ünlü birinin ruhunu görmek

Rüyada ünlü birinin ruhunu görmek, sağladığınız menfaat ile büyük bir itibar kazanacak ve sevilip sayılan bir kimse olacaksınız.

Rüyada ölmüş akrabalarının yada yakınlarının ruhunu görmek

Rüyada ölmüş akrabalarının yada yakınlarının ruhunu görmek, yaptığınız işi tüm zorluklarına rağmen devam ettirirseniz kazanç çıkacaksınız.

Rüyada ruh çağırmak

Rüyada ruh çağırmak, zamanınızı boş şeylere harcadığınıza ve bunun bir şey kazandırmayacağı­na, rüya sahibinin kendisini ilgilendiren konularla meşgul olmasının gerektiğine işaret eder.

Rüyada ruh çağırmak, geçmişte kalmış birini yitirmeniz ve o kişinin yanınızda olmasını ve arkadaşlığından yararlanmayı istemenize işaret eder.

Ölüm ve ölümden sonrası hakkındaki görüşleriniz. Büyük olasılıkla öbür taraftan gelen haberler. Bilinçaltınız hayaletlerle haberleşmek için daha az korkutucu olan bu yolu kullanıyor. Kendinizle ve Tanrı’yla iletişim konuları. Seans nasıldı? Etkili bir iletişime engel olan bir şey var mıydı? Öyleyse yaşamınızda kutsallığa ulaşmanıza engel olan şeylerin neler olabileceğini düşünün.

  

© 20.10.2020 RuyaveRuya.COM | | İslami Rüya Tabirleri