Rüyada pencere görmek

Rüyada pencere görmek
Rüyada pencere görmek, kurtuluş ve ferah­lığa, mülke, arzuların yerine gelmesine, üzüntü ve keder­den kurtulmaya, mutluluk ve başarıya işarettir. Bazen rüyada pencere görmek, uğursuzluk habercisidir. Rüyada pencere açık mıydı, kapalı mıydı? Pencerelerin durumu ne kadar açık fikirli olduğunuzun göstergesidir. Eskiden bahar esintileriyle iyi şansın içeri girip kötü kaderin dışarı çıkması için pencereler açık bırakılırdı. Taze bir esintiye mi ihtiyacınız var?

Rüyada pencere açmak
Rüyada pencereyi açmak, istek ve arzulara kavuşmaya, yeniliklere işaret eder. Rüyada pencere açtığını görmek, yeni arkadaşlık ve dostluklar kurmaya da işaret eder.

 

Rüyada pencere kapatmak
Rüyada pencereyi kapatmak ise, rüya sahibinin arzu ve isteklerine ulaşamayacağına, maddi zarara uğramasına, manevi olarak kırgınlık yaşayacağına işaret eder.

 

Rüyada pencere camı görmek
Rüyada pencere camı görmek, kısa sürede gerçekleştirmek istediğiniz planlarınız var.

 

Rüyada pencere camı silmek
Rüyada pencere camı silmek, mazinizi silemek istiyorsunuz ve gelecek ile ilgili yeni planlar yapmak istiyorsunuz.

 

Rüyada pencere silmek
Rüyada pencere silmek, şansın ve bahtın açılmasına, parlak bir geleceğe, dua ve dileklerin kabul edileceğine, sakin bir hayat sürmeye işaret eder.

 

Rüyada pencere camı kırmak
Rüyada pencere camı kırmak, tarzında, hayatında, duruşunda değişime, bilinçlenmeye işaret eder. Çevrenizdekileri kaybedecek tavırlardan uzak durmalısınız.

 

Rüyada pencere camının kırılıp her tarafı kapladığını görmek
Rüyada pencere camının kırılıp her tarafı kapladığını görmek, duyduğunuz haberlerin bir kısmının asılsız olduğunu anlayacaksınız.

Rüyada camdan dışarı bakmak
Rüyada camdan dışarı bakmak, tatil için seyehate çıkmaya işaret eder.

 

Rüyada camlı bir pencerenin önünde gül görmek
Rüyada camlı bir pencerenin önünde gül görmek, benliğinizi, yazgınızın ulaşmak zorunda olduğu bütünlüğü temsil eder.

 

Rüyada pencerenin kırıldığını görmek
Rüyada pencerenin kırıldığını görmek, hayra yorulmaz. Rüya sahibi hayal kırıklığı yaşayacak ve ümidini kaybedecek. Maddi sorunlar, üzüntü, sıkıntı ve kedere işaret eder. Rüyada pencerenin kırıldığını görmek, mutsuzluğa, başarısızlığa, hayatınızda sarsıntı yaşayacağınıza, hayal kırıklıklarına, itibar kaybetmeye işaret eder.

 

Rüyada pencereye cam taktırmak
Rüyada pencereye cam taktırmak, rüya sahibi kimse gerçek dışı bir haber alır. Arkanızdan konuşan kimselerden ötürü sıkıntıya düşeceğinize işaret eder. Bazen bu rüya kendinizi toplamanız, hatalarınızı düzeltmeniz, hayatınıza çeki düzen vermeniz gerektiği konusunda uyarıcı bir rüya olarak yorumlanır.

 

Yorum kısmından rüyalarınızı bizlere sorabilirsiniz.