Rüyada para görmek

Rüyada para görmek

Rüyada para görmek, meşakkat ve sıkıntıya, seviyesiz söze ve şerre işaret eder. Duyacağınız sözlerden dolayı canınız sıkılacak. Kimi yorumculara göre Rüyada para görmek, çevrenizde riyakar kimselerin olduğuna işaret eder. Aynı zamanda Rüyada para görmek, geçim sıkıntınızın sona ermesine yorulur.

Rüyada para görmek, bazen ufak sıkıntılar çektikten sonra, çok mutlu olacağınıza işaret eder. Rüyanızda parayı kaybetmediğiniz sürece, hayatınızda pek çok güzel değişiklik olacağına delalettir.

Rüyada kesenin içinde tüm paralar görmek

Rüyada kesenin içinde tüm tüm paralar görmek, ilmin sağlamlığına ve doğruluğuna işaret eder.

Rüyada bohça dolusu para görmek

Rüyada bohça dolusu para görmek, ise büyük servete, zenginliğe işarettir. Kimi yorumculara göre hayallerinizin gerçekleşmeyeceğine işaret eder.

Rüyada üstünde Allah’ın adı yazılı paralar görmek

Rüyada üstünde Allah’ın adı yazılı olduğu paralar görmek, ibadetlerinize ağırlık verecek Kur’an okumayı öğrenmek için gayret göstereceksiniz. Bazen de yakın zamanda elinize para geçeceğine yorumlanır.

Rüyada sahte para görmek

Rüyada sahte para görmek, hayra yorulmaz. Önemsiz kimseler ile tartışmaya, büyük sorunlar ve sıkıntılar ile karşılaşmaya, hastalığa ve kötü duruma düşmeye işaret eder.

Rüyada gümüş para görmek

Rüyada gümüş para görmek, müjdeli, sevineceğiniz bir haber almayı, kısmetinizin açılacağına ve işlerinizin yolunda gideceğine yorumlanır..

Rüyada altın para görmek

Rüyada altın para görmek, borçlarınıza dikkat etmelisiniz. Rüyada altın para görmek, çevrenizdekileri kıskanacaksınız. Bazen bu rüya üzüntü yaşamaya fakat sonrada beklenmedik bir şekilde feraha, aydınlığa çıkmaya, mutluluğa yorumlanır. Kimi yorumcular hakkınızda dedikodu yapıldığına yormuşlardır.

Rüyada bakır para görmek

Rüyada bakır para görmek, fakirleşmeye işaret eder. Aynı zamanda Rüyada bakır para görmek, yeni girişimlerde bulunmayı, yeni iş bulmayı simgeler.

Rüyada kesesinde altın veya gümüş para görmek

Rüyada kesesinde altın veya gümüş para görmek, rüya sahibi kimse hayra erişir.

Rüyada bozuk para görmek

Rüyada bozuk para görmek, hayra yorulmaz. Bir kimse ile aranız açılacak veya düşman olacaksınız ve bu nedenle canınız sıkılacak. Bazen de haksız kazanca, iftira ve dedikoduya da yorumlanır. Rüyada bozuk para görmek, başarısız iş sözleşmeleriyle karşılaşabilirsiniz. Aşk hayatınızda sorunlar ortaya çıkabilir. Biçimi nedeniyle daireyi simgeler. Şansın ve paranın artmasıdır..

Taret’a göre;Rüyada bozuk para görmek, dünyevi şeylerin simgesidir. Örneğin; para, iş, birikim gibi…

Rüyada kesenin içinde bozuk paralar görmek

Rüyada kesenin içinde bozuk paralar görmek, o ilminizi tekrar gözden geçirmeniz gerektiğine işarettir.

Rüyada doğum tarihine ait bozuk para görmek

Rüyada doğum tarihine ait bozuk para görmek, uğurlıı kabul edilir. Eskiden Avrupa’da bozuk parayı hilal biçimindeki ayın ışığına tutmanın ya da kapı eşiğine gümüş para gömmenin bolluk ve bereket getireceğine inanılırdı.

Gerçek ya da simgesel anlamda havada olumlu değişiklikler olmasıdır. Eskiden gemiler uzun yola çıkacağı zaman havaların iyi gitmesi ve güzel rüzgâr olması için güverteye bozuk para gömülürdü.

Ruhsal açıdan korunma ve iyi durumda olmayı simgeler. Eski Mısırlılar mumyaların gözüne bozuk para yerleştirirlerdi, böylelikle ölünün yeni yaşamına geçerken sandalcının parasını kolayca ödeyeceğine inanılırdı.

Rüyada doğum tarihini taşıyan kirli veya eski bir peni görmek

Her paranın farklı bir anlamı vardır. Örneğin peni şans getirir, ama modern toplumda aynı zamanda değersizliği de anlatır. Bu nedenle rüyada doğum tarihini taşıyan kirli, eski bir peni kendinizi değersiz gördüğünüzün ifadesi olabilir.

Rüyada kağıt para görmek

Rüyada kağıt para görmek, maddi kayba yorulur.

Rüyada parasızlık

Rüyada parasız olduğunu görmek, birini kaybetme korkusu yaşıyorsunuz. Aynı zamanda amaçlarınıza ulaşmak için yeterli donanıma sahip olmadığınıza işaret eder.

Rüyada para bulmak

Rüyada para bulduğunu görmek, başınıza canınızı sıkacak, gereksiz yere sizi uğraştıracak şeyler gelecek, zamanınızı boşa harcayacaksınız. Bazı yorumculara göre de geliriniz ve kısmetiniz artacaktır, maddi olarak rahata ereceksiniz. Aşk arayışında olabilir misiniz?

Rüyada yerde para bulmak

Rüyada yerde para bulmak, elinizde olan parayı, malı da kaybedeceğinize, başarısızlığa yorumlanır.

Rüyada bozuk para bulmak

Rüyada bozuk para bulmak, hayatınızı düzene sokacağınıza işarettir.

Rüyada sahte para bulmak

Rüyada sahte para bulmak, bir kimse ile gireceğiniz bir işten çok büyük kar elde edeceğinize, büyük kazançlar kazanmaya işaret eder. Aynı zamanda tartışma yaşamaya ve ayrılığa işaret eder.

Rüyada para toplamak

Rüyada para topladığını görmek, kağıt para toplamak hayırlıdır, fakat bozuk para toplamak hayra yorulmaz, sıkıntıya işaret eder.

Rüyada para saymak

Rüyada para saydığını görmek, beklemediğiniz, aklınızın ucundan bile geçmeyecek bir şekilde amaç ve hedeflerinize ulaşacaksınız.

Rüyada sahte para görmek ve saymak

Rüyada sahte para görmek ve saymak, sıkıntı yaşamaya, zorluklardan kurtulmak için yaptıklarınızın yüzünüzü kızartacağına işaret eder.

Rüyada zimmetine para geçirmek

Rüyada zimmetine para geçirdiğini görmek, bazı yakın arkadaşlarınızın aklına uyarak yanlış hare­ketlerde bulunacağınıza, ancak yanlışınızın farkına çabuk varıp kendinizi düzelteceğinize işarettir.

Rüyada para basan birini görmek

Rüyada para basan birini görmek, hoş sohbet fakat yalancı, yüzünüze gülüp arkanızdan iş çeviren bir erkeğin varlığını ifade eder.

Rüyada para basmak

Rüyada para bastığını görmek, gizli saklı işler çevireceksiniz. Sırlarınız var..

Rüyada sahte para basmak

Rüyada sahte para basmak, yükselme isteği içinde olduğunuza, sürekli çabaladığınıza, hedeflerinize ulaşmak için insanların arasına fitne sokacabileceğinize, çevrenizdekilere karşı kötü davrandığınıza işaret eder.

Rüyada para yırtmak

Rüyada para yırttığını görmek, sizi rahatsız eden, hazmedemediğiniz, vicdanınıza sığmayan, gönülsüz yaptığınız, gizli işlerinize son vereceksiniz.

Rüyada para kaybetmek

Rüyada para kaybettiğini görmek, uzun sürmeyecek bir sıkıntıya işaret eder. Hırslı olmadığınıza, kendinizi kontrolsüz hissettiğinize, kendinizi yetersiz hissettiğinize yorumlanır.

Rüyada gümüş para yutmak

Rüyada gümüş para yutmak, günah işlemeye yorulur.

Rüyada altın para yutmak

Rüyada altın para yutmak, rüya sahibi kimse inkara yönelip günaha girer.

Rüyada madeni para harcamak

Rüyada madeni para harcadığını görmek, beklemediğiniz bir yerden gelecek paraya işaret eder.

Rüyada para çalmak

Rüyada para çaldığını görmek, gizlenen, saklanan bazı sırlara istemeden kulak misafiri olmaya yorumlanır. Dünyevi hayata düşkün olmaya, aynı zamanda aşk arayışında olmaya yorumlanır.

Rüyada para çaldırmak

Rüyada para çaldırmak, sırlarınız açığa çıkacak..

Rüyada para almak

Rüyada para aldığını görmek, müjdeli haber almaya, ferahlamaya, mutluluğa, kederden ve sıkıntılardan kurtulmaya yorumlanır.

Rüyada sahte para almak

Rüyada sahte para aldığını görmek, iş hayatında sıkıntı ve sorluklar ile karşılaşmaya,zarar etmeye, fırsatları değerlendiremediğinize, hastalığa ve hastalığın ilerlemesine, çok büyük probemler ile uğraşacağınıza işaret eder.

Rüyada birine para vermek

Rüyada bir kimseye para vermek, çevrenizde yoksul ve muhtaçların olduğuna ve yoksullara yardım etmeniz gerektiğine yorumlanır. Bazen Rüyada para verdiğini görmek, maddi kayba, ün ve ünvanını kaybetmeye yorumlanır.

Rüyada birine sahte para vermek

Rüyada bir kimseye sahte para vermek, bir kimseyi iş konusunda yarı yolda bırakacağınıza, işlerde zarar etmesine ve sorunlar yaşamasına sebep olacağınıza, ortağınızın sıkıntıya girmesine sebep olacağınıza, bir kimsenin yardım isteğini geri çevirip yardımda bulunmayacağınıza işaret eder.

Rüyada dilenciye para vermek

Rüyada dilenciye para vermek, hayırsız ve haram mal veya paraya, boş işler ile uğraşıp vakit kaybetmeye, işlerin ters gitmesine, elden mal çıkacağına yorumlanır. Rüyada dilenciye para vermek bazende, maddi ve manevi rahatlamaya, aydınlık bir döneme girildiğine işaret eder.

Rüyada para saçıp dağıtmak

Rüyada para saçmak ve dağıtmak, bir akrabanız ile aranız açılabilir veya sizden dolayı çevrenize bela bulaşabilir.

Rüyada havaya para atmak

Rüyada havaya para attığını görmek, seçim yapmanız gerektiğine ya da yaşamınızda kaderin ve şansın etkileşimini simgeler.

Rüyada kesenin içinden paraların döküldüğünü görmek

Rüyada kesenin içinden paraların döküldüğünü görmek, sırların ortaya çıkmasına işaret eder.

Rüyada içinde para olan kesenin kaybolduğunu görmek

Rüyada içinde para olan kesesinin kaybolduğunu görmek, kimse başkalarına nasihat eder ama kimse ona kulak vermez.

  

© 12.11.2019 RuyaveRuya.COM | | İslami Rüya Tabirleri