Rüyada otobüs görmek

Rüyada otobüs görmek

Rüyada otobüs görmek, amacınıza ulaşmada, sık sık duraklamalarla giden uzun bir yol seçmiş olmanıza yorumlanır. Kendinizi güvenli ama bağımlı hissetmenizi sağlayacak bir hareketi seçmiş olmanızı simgeler. Özellikle program yapmak gibi bir konuda, en iyi hareketi saptamada yetkili birilerine bağımlı olmaya, önemli bir yolculuğa çıkmaya işaret eder.

Arkadaşlarınız ve sizin aranızda bir takım yanlış anlaşılmalar olacak. Yanlış vaatlerde bulunmaktan kaçının. Dikkatli davranın. Çevrenizdeki insanlar da size yerine getiremeyecekleri vaatlerde bulunabilirler.

Rüyada otobüs görmek, uzun zamandır görmediğiniz bir akraba veya arkadaş ile vakit geçirmeye ve mutlu olamaya, şaşıracağınız bir olaya, bazen münakaşa yaşamaya işaret eder.

Rüyada halk otobüsü görmek

Rüyada halk otobüsü görmek, iş hayatında başarıya, işsiz kimse için devlet kapısında hayırlı bir iş bulmaya işaret eder.

Rüyada siyah otobüs görmek

Rüyada siyah bir otobüs görmek, kötü bir olay yaşamaya işaret eder.

Rüyada beyaz otobüs görmek

Rüyada beyaz bir otobüs görmek ise, sıkıntılardan kurtulabileceğiniz bir döneme girdiğinize işaret eder.

Rüyada otobüs sürmek

Rüyada otobüs sürmek, yürüdüğünüz yolun yanlış olduğuna, yanlış seçimler yapmaya, iş hayatında hayal kırıklıklarına, telafisi olmayan hatalar yapmaya ve pişmalık yaşamaya işaret eder. Rüyada otobüs kullanmak, birlikte olduğunuz veya sevdiğiniz bir kimseye olan bir tavrınızdan dolayı pişmanlık, vicdan azabı ve üzüntü duymaya, bu durumu düzeltmek için çabaladığınıza işaret eder.

Rüyada beyaz otobüs sürmek

Rüyada beyaz otobüs sürmek, yanlışlardan dönmeye, bir tartışmanın sonunun iyi biteceğine, bazı kırgınlıkların düzeleceğine işaret eder. Rüyada beyaz otobüs kullanmak, sevdiğiniz bir kimsenin yardımı ile kırdığınız kişinin gönlünü almaya ve mutlu olmaya işaret eder.

Rüyada başka birinin otobüs sürdüğünü görmek

Rüyada başkasının otobüs sürdüğünü görmek, özgür iradeniz ile değilde başkalarının yönlendirmesiye kararlar verdiğinize bu nedenle çevreniz tarafından kullanıldığınıza işaret eder. Bazen çevrenizde size tuzaklar kuran kimselerin olduğuna işaret eder. Bazen bu rüya başkasının sözü ile sevdiğiniz kimseyi kırdığınıza işaret eder.

Rüyada belediye otobüsü kullanmak

Rüyada belediye otobüsü kullanmak, sevdiğiniz kimseyi hatalarınızdan dolayı çok kırdığınıza ve telafi etmek için uğraşacağınıza fakat olumsuz sonuç almamak için çok daha fazla uğraşmanız gerektiğine işaret eder.

Rüyada otobüse binmek

Rüyada otobüse binmek, ayrılıkların son bulmasına ve hasretlerin dinmesine, kavuşmaya ve özlem gidermeye, mutlu olmaya, neşeye, iş hayatında yükselmeye ve makam sahibi olmaya, birlik ve beraberliğe işaret eder. Bazende Rüyada otobüse binmek, gerginlik yaşamaya, mutsuz ve yorgun günler geçirmeye işaret eder. Rüyanızın olumlu mu, olumsuz mu yorumlanacağını rüyanızın diğer ayrıntıları belirler. Rüyanızda ki hisleriniz, kötü veya iyi koku gibi..

Rüyada otobüsten inmek

Rüyada otobüsten inmek, iş hayatında değer kaybetmeye ve mevki kaybına, iş seyahatine çıkmaya işaret eder.

Rüyada otobüse binip inmek

Rüyada otobüse binmek ve inmek, uzun süredir görmediğiniz bir arkadaş veya dostunuzla vakit geçirmeye işaret eder.

Rüyada otobüsün arızalandığını/ bozulduğunu görmek

Rüyada otobüsün arızalandığını/ bozulduğunu görmek, yaptığınız işlerin yarım kalacağına, iş hayatında başarısızlığa, yarı yolda kalmaya, sağlık sorunları yaşamaya işaret eder.

Rüyada otobüsü kaçırmak

Rüyada otobüsü kaçırmak,elinize geçen fırsatları kaçıracağınıza, isteklerinizin gerçekleşmayaceğine, hatalardan dolayı pişman olmaya, günahlardan tövbe etmeye işaret eder.

Rüyada otobüs yolculuğu görmek

Rüyada otobüs yolculuğu görmek, iş hayatında sıkıntı yaşayıp bu nedenle bir iş seyahatine çıkmaya, bu seyahatin sonunda iş hayatında başarı elde etmeye ve sıkıntılardan kurtulmaya işaret eder.

Rüyada otobüs yolculuğu yapmak

Rüyada otobüs yolculuğu yapmak, iş hayatında sıkıntı yaşamaya, maddi ve manevi zarara uğramaya, kurtulmak için çabalasanızda başarı elde edemediğinize, bu sıkıntılardan kurtulmak için bazı kimseler ile bir araya geleceğinize ve bir anda herşeyin değişeceğine, yoluna gireceğine, sıkıntıları geride bırakmaya işaret eder.

Rüyada otobüsün içinde olup bir yere gitmek

Rüyada otobüsün içinde bir yere gitmek, bir haksızlığa uğramaya ve suçlanmaya işaret eder.

Rüyada sıkışık bir otobüste olmak

Rüyada sıkışık bir otobüste olmak, kalabalık bir ortamda bulunmaya yorumlanır.

Rüyada seyir halinde otobüs görmek

Rüyada otobüsü seyir halinde görmek, ahlak yoksunu bir kimseye ya da nahoş davranışlara işaret eder.

Rüyada otobüste tek başına yolculuk etmek

Rüyada otobüste tek başına yolculuk etmek, aldığınız sorumlulukların sizi zorladığına işaret eder.

Rüyada kalabalık otobüste seyahat etmek

Rüyada kalabalık bir otobüste seyahat etmek, önemli bir toplantıda bulunmaya işaret eder.

Rüyada otobüse son anda binmekten vazgeçmek

Rüyada otobüse son anda binmekten vazgeçtiğini görmek, karşınıza çıkan bir fırsatı kaçırıp pişman olmaya işaret eder.

Rüyada otobüs kullanan kişi/şöför ile tartışmak

Rüyada otobüsü kullanan kişiyle tartıştığını görmek, yakın arkadaşınız ile aaranızın açılacağına işaret eder.

  

© 10.08.2020 RuyaveRuya.COM | | İslami Rüya Tabirleri