Rüyada öpüşmek, Rüyada öpmek

Rüyada öpüşmek, Rüyada öpmek

Genel anlamda rüyada öpüşüyor iseniz, para ve itibar sahibi olup, rızkınızın artacağına, büyük miktarda kazanç elde edeceğinize, huzura ereceğinize, güzelliklere, hem arkadaşlarınızın hem de ailenizin sevgisiyle mutlu olacağınıza, sevdiklerinize vakit ayırabileceğinize yorumlanır. Rüyada sevgilisini öpen, ondan hemen haber alır. Kısa süre sonra da buluşur. Uzun soluklu birlikteliğe, mutlu bir evliliğe de yorumlanır.

 

Rüyada birini öpmek
Rüyada birini öpmek, arzularınıza ve isteklerinize, hayallerinize ve dualarınıza kavuşacağınıza, düşmana galip gelmeye yorulur. Rüyada birini öpmek ve sarılmak, birinden yardım istediğinize, ona çok güvendiğinize işaret eder.

 

Rüyada öpmek veya rüyada öpüşmek
Rüyada öpmek veya rüyada öpüşmek, öptüğünüz kişiyle aranızda olan yakınlık olarak yorumlanır.

Rüyada öpülmek
Rüyada öpülmek, hayırlı bir yer, adres, mekan değişimine yorumlanır. Yeni bir gönül ilişkisine veya zaten var olan gönül ilişkinizde hayırlı ve mutlu bir sona ermeye, mutluluğa yorumlanır. Rüyada öpüldüğünü görmek, aynı zamanda sizi seven ve değer veren birinin kalbini kırabileceğinize, kısa süreli dargınlığa, hüzünlenmeye de işaret eder.

 

Rüyada bir kadın tarafından öpülmek
Rüyada bir kadın tarafından öpülmek, rüya sahibi kimsenin zengin olacağına yorumlanır.

 

Rüyada şeytan tarafından öpülmek
Rüyada şeytan tarafından öpülmek, haram yollarla mal elde etmeye işaret eder.

 

Rüyada dudaktan öpülmek
Rüyada dudaktan öpülmek, hayallerinizi gerçekleştirecek, istek ve arzularınıza kavuşacaksınız.

Rüyada birini ağzından öptüğünü görmek
Rüyada birini ağzından veya dudaktan öptüğünü görmek, işiniz yolunda gidecek, sorunlarınızı ve sıkıntılarınıza geride bırakacaksınız, başarı elde edeceksiniz demektir.

 

Rüyada yanaktan öpülmek
Rüyada yanaktan öpülmek, helal kazanç elde edecek, bol rızka kavuşacaksınız.

 

Rüyada boyundan öpülmek
Rüyada boyundan öpülmek, karşı cins ile yakınlık kuracağınıza ve bu nedenle mutlu olacağınıza işaret eder.

 

Rüyada arkadaşını öptüğünü görmek
Rüyada arkadaşını öptüğünü görmek, rüyanızda gördüğünüz arkadaşınız ile her daim aranız iyi olacak demektir. Derdinizi, sıkıntınızı rahatlıkla paylaşa bildiğinize, anlayışlı ve vefalı biri olduğuna yorumlanır.

 

Rüyada tanıdık birisini öpmek
Rüyada tanıdık birisini öpmek, çok kısa süre sonra öptüğünüz kişiye rastlayacağınıza delalet eder.

 

Rüyada baldızı öpmek
Rüyada baldızı öpmek, olmayacak işler için ümitlenip hayal kırıklığı yaşayacağınıza, faydasız kimselerle olmayacak işlere girip ağır bedeller ödeyip, pişmanlık duymaya işaret eder.

 

Rüyada bir erkek ile öpüştüğünü görmek
Bir kadının rüyada bir erkek ile öpüştüğünü görmesi, hedeflere ulaşmaya yorumlanır. Şehvetli ise öptüğünüz kişiden büyük yardım alacağınıza yorumlanır. Şehvetli bir şekilde öpmüyorsanız da isteklerinize kavuşacağınıza yorumlanır.

 

Rüyada genç bir kızı öptüğünü görmek
Rüyada genç bir kızı öptüğünü görmek, rüya sahibi kimse, dünyaya fazla meyil eder. Rüyada güzel bir kadını öpmek, rüya sahibi kimsenin mal varlığını zevk yolunda harcayacağına yorumlanır..

 

Rüyada genç bir erkek veya bayanı öpmek
Rüyada genç bir erkek veya bayanı öpmek, sevineceğiniz güzel bir haber alacağınıza işaret eder.

 

Rüyada gösterişli bir kadını öpmek
Bir erkeğin Rüyada gösterişli bir kadını öptüğünü görmesi, dul bir bayan ile munasebette bulunacak demektir.

 

Rüyada yaşlı bir kadını öpmek
Rüyada yaşlı bir kadını öpmek, geçmişteki bir durumdan, hatadan dolayı bir kimseden özür dileyeceğinize işaret eder.

 

Rüyada çirkin bir kadını öpmek
Rüyada çirkin bir kadını öpmek, hatalar ve yanlışlar içinde bulunmaya, zorluklara, davranışlarınızdan dolayı sıkıntı yaşayacağınıza, kötü bir haber almaya, zina yapmaya yorumlanır.

 

Rüyada evli bir kadını öpmek
Rüyada evli bir kadını öpmek, o kadının ailesi ile, ailevi bir ilişki kurulacağına, bazı yorumculara göre,rüya sahibi evli ise o kadının kocası ile dostluk kurulacağına, kimi yorumculara göre ise, o kadının ve ailesinin sahip olduğu zenginliklerden faydalanmaya işarettir.

 

Rüyada tanımadığı bir kadını öpmek
Rüyada tanımadığı bir kadını öpen erkek, ani bir kararla evlenir. Çevresinden, tanıdığı biri ile evleneceğine yorumlanır.

 

Rüyada bir kadınla öpüştüğünü görmek
Rüyada bir kadınla öpüştüğünü görmek, beklemediğiniz bir anda hayatınızı birden bire değiştirecek hayırlı ve olumlu gelişmelere işaret eder.

 

Rüyada bir kadın veya bir erkekle öpüşmek
Rüyada bir kadın veya bir erkekle öpüşmek, kısa süre içinde nikaha, izdivaca yorulur.

 

Rüyada kadın kadına öpüşmek
Rüyada kadın kadına öpüşmek, zahmet çekerek ve çabalayarak hayallerinize kavuşabilirsiniz. Ev, mekan değiştirmeye, zorlukları kolaylıkla aşmaya, iyi niyetli bir kimse ile evlilik yolunda ilerlemeye yorumlanır. Rüyada kadın kadına öpüşmek, bazı yorumculara göre ise ailenize karşı geleceğinize, ailevi sorunlar ve tartışmalar yaşamaya, telafi edemeyeceğiniz hatalarınızı ailenize açıklayamayışınızdan dolayı kendinizi affetirme çabası içinde olacağınıza işaret eder.

 

Rüyada sevdiğini öpmek
Rüyada sevdiğini öpmek, sevgiliden yardım almaya, destek görmeye bu sayede de başarı elde etmeye işaret eder.

 

Rüyada sevgiliyi dudaktan öpmek
Rüyada sevgiliyi dudaktan öpmek, sevdiğiniz kişiye yakın olmak için çabalayacağınıza, evliler için aile saadeti yaşamaya, eş ile mutluluğa yorumlanır. Rüyada sevgili ile öpüşmek, muradına ermeye, gönlünün sahibine kavuşmaya ve mutluluğa yorumlanır. Aynı zamanda rüyada sevdiğinin dudaklarından öptüğünü görmek, büyük miktarda bir para elinize geçecek demektir.

 

Rüyada sevgiliyi yanaktan öpmek
Rüyada sevgiliyi yanaktan öpmek, sağlıklı ve uzun ömre işaret eder. Rüyada sevdiğini yanağından ve alnından öpmek, haelal kazanç elde ettiğinize işaret eder.

 

Rüyada kendi eşini öpmek
Rüyada kendi eşini öpmek, günahlardan ve haramdan uzak durmaya, hayırda bulunmaya, aile saadetine yorumlanır.

 

Rüyada eş ile dudaktan öpüşmek
Rüyada eş ile dudaktan öpüşmek, hane ve aile içinde saadet ve mutluluğa, huzura, varsa kırgınlıkların son bulacağına, ikinci bir balayına, sıkıntıların ve sorunların son bulacağına işaret eder.

 

Rüyada yabancı biriyle dudaktan öpüşmek
Rüyada yabancı biriyle dudaktan öpüşmek, boşlukta olduğunuza, sıkıntılı ve zor bir dönem yaşayacağınıza yorulur.Kimi yorumculara göre, Rüyada yabancı birini dudaklarından öpmek, sadece kendini düşünen, çıkarcı kimseye yorulur.

 

Rüyada şehvetli öpüşmek
Rüyada şehvetli öpüşmek, öpüşen insanlar arasında bilinçli ya da bilinçsiz cinsel duyguların olduğunu gösterir.” Rüyada sevgiliyi uzun süre şehvetle öpmek, zenginliğe, maddi kazanç elde etmeye yorumlanır.

 

Rüyada eski eşi öpmek
Rüyada eski eşi öpmek, hakkınızda her daim iyi konuşan, sizi her daim gözeten, yardımını, dualarını ve desteğini esirgemeyen, koruyup kollayan bir kimsenin varlığı ile açıklanır.

 

Rüyada eski sevgiliyle öpüşmek
Rüyada eski sevgiliyle öpüşmek, geçmişte takılıp kaldığınıza bu nedenle henüz hayatınıza çeki düzen veremediğinize yorumlanır. Günümüzde yaşamayıp, umursamadığınız için oluşan dikkatsizliğinizden dolayı nahoş olaylar yaşayabilirsiniz.

 

Rüyada eski sevdiğini öpmek
Rüyada eski sevdiğini öpmek, o kimseden yardım göreceksiniz. Eski sevdiğiniz ile yakın zamanda karşılaşabilirsiniz.

 

Rüyada eski sevgiliyi dudağından öpmek
Rüyada eski sevgiliyi dudağından öpmek veya Rüyada eski sevgiliyle öpüşmek, eski sevgiliniz maddi ve manevi zor günlerden geçiyor olabilir fakat yakında bu durumdan kurtulacak ve rahatlayacaktır.

 

Rüyada eski sevgiliyi başkasıyla öpüşürken görmek
Rüyada eski sevgiliyi başkasıyla öpüşürken görmek, sorun ve sıkıntılardan sonra eski sevgiliniz başkalarından gördüğü destek ile rahatlayacak ve sizde mutlu olacaksınız.

 

Rüyada damadını öpmek
Rüyada damadını öpmek, şuan veya ilerde damadınızdan hayır, saygı ve sevgi, iyilik göreceğinize yorumlanır.

 

Rüyada akraba ile dudaktan öpüşmek
Rüyada akraba ile dudaktan öpüşmek, zahmetsiz elde edilecek mala, sevince, mutluluğa, beklentilerinizin gerçekleşeceğine, uzun ömre, feraha, olumlu güzel gelişmelere yorulur. Kimi yorumculara göre ise, rüyada akraba ile dudaktan öpüşmek, zorluğa, huzur kaybına, sıkıntı ve üzüntüye delalet eder.

 

Rüyada bir hizmetliyi öpmek
Rüyada bir hizmetliyi öpmek, patronunuz veya amiriniz ile aranızda yakınlık olacak demektir.

 

Rüyada ölmüş birini istek ve arzu ile öpmek
Rüyada ölmüş birini istek ve arzu ile öpmek, ölmüş kişinin yerinin iyi olduğuna, amalinin iyi ve temiz olduğuna, acı çekmediğine yorumlanır. Eğer tanımadığınız biri ise ve sizi o öpüyorsa ummadığınız bir yerden yardım göreceğinize işaret eder. Tanıdığınız biri ise, o kimseden fayda görecek ve mirasından pay alacaksınız demektir. Rüyada ölmüş birini şehvet ile öpmek, ölü kimsenin çok iyi bir şekilde anıldığına işaret eder.

 

Rüyada alnından öpülmek
Rüyada alnından öpülmek, huzura, yağmura, mutluluğa, müjdeli habere yorulduğu gibi aynı zamanda nadirende olsa bazen yalancı bir tanıdığa, üzüntüye, iş sıkıntısına yorulur.

 

Rüyada birini alnından öpmek
Rüyada birini alnından öpmek, samimi birine, sözün tutulacağına, faydalı işlere, mutluluğa, iş hayatında yükselmeye yorulur. Kimi yorumcular tarafından ise bu rüya sıkıntı, üzüntü, zorluk olarak yorumlanır.

 

Rüyada sevdiğini alnından öpmek
Rüyada sevdiğini alnından öpmek, ayrılığa işarettir. Rüyada sevdiğinin elinden öpmek, kaliteli bir yaşam olarak yorumlanır.

 

Rüyada ölüyü alnından öpmek
Rüyada ölüyü alnından öpmek, hayallerinize ve isteklerinize kavuşacağınıza, hayırlı ve bereketli olacak projelerden sonuç alınacağına işaret eder.

 

Rüyada el öpmek
Rüyada el öpmek, hayra yorumlanır. Rüya sahibinin hayırlı evlatları olacağına, itibar ve saygı görmeye yorumlanır.

 

Rüyada anne ve babanın elini öpmek
Rüyada anne ve babanın elini öpmek, aile hayatına önem verdiğinizi vurgular. Anne ve babanıza düşkün olduğunuzu simgeler.

 

Rüyada tanımadığınız birinin elini öpmek
Rüyada tanımadığınız birinin elini öpmek, rüya sahibinin sevilip-sayıldığının işaretidir.

 

Rüyada ölmüş birinin elini öpmek
Rüyada ölmüş birinin elini öpmek, rüya sahibinin herkes tarafından saygı göreceğine, takdir edilip ve sevileceğine, güvenilir biri olduğuna ve destek gördüğüne işaret eder.

 

Rüyada eşinin elini öpmek
Rüyada eşinin elini öpmek, aile saadeti yaşamaya, huzura ve mutluluğa işaret eder.

 

Rüyada kaynananın elini öpmek
Rüyada kaynananın elini öpmek, her işinizin planladığınız gibi yolunda gideceğine, yavaş yavaş hedeflerinize ulaşacağınıza işaret eder.

 

Rüyada sevgilinin elini öptüğünü görmek
Rüyada sevgilinin elini öptüğünü görmek, sevgilinizi temiz ve saf bir şekilde sevmeye, sevgilinize karşı hassas olduğunuza, üstüne titrediğinize, ona düşkün olduğunuza işaret eder.

 

Rüyada ak sakallı dedenin elini öpmek
Rüyada ak sakallı dedenin elini öpmek, insanların takdirini toplamaya, insanların gözünde yükselmeye, hayır işlerinde bulunmaya ve bu sayede iç huzuru bulmaya işaret eder.

 

Rüyada Azrail A.s’ın elini öpmek
Rüyada Azrail A.s’ın elini öpmek, mirasa konmak demektir.

 

Rüyada yaşlı bir kadını öpmek
Rüyada yaşlı bir kadını öpmek, söylediğiniz bir sözden dolayı özür dilemek zorunda kalacağınıza işaret eder.

 

Rüyada ayak öpmek
Rüyada ayak öpmek, bir aile büyüğü tarafından hayırlı bir işe gireceğinize, iş sahibi olmaya veya başı elde etmeye yorumlanır.

 

Rüyada baba veya annenin ayağını öpmek
Rüyada baba veya annenin ayağını öpmek, onların rızasını aldığınıza yorumlanır.

 

Rüyada anneyi öpmek
Rüyada anneyi öpmek, sevinçli haber almaya, işlerin rayına gireceğine ve yolunda gideceğine, belalardan ve sıkıntılardan kurtulmaya, evli kimse için mutluluğa, bekar kimse için hayırlı bir evliliğe, fakir kimse için zenginliğe yorumlanır.

 

Rüyada ölmüş olan anneyi öptüğünü görmek
Rüyada ölmüş olan anneyi öptüğünü görmek, güzel günlerin yakında olduğuna, hayırda bulunmanız gerektiğine işaret eder.

 

Rüyada çocuk öpmek
Rüyada çocuk öpmek, aileden biri ile ömür boyu sürecek bir samimiyete ve dostluğa yorumlanır.

 

Rüyada çocuğunu öpmek
Bir kadının rüyada çocuğunu çok şehvetli bir biçimde öptüğünü görmesi, çocuğunuza hayrınız dokunacak, mutlu olacaksınız.

 

Rüyada çocuğu tarafından öpülmek
Rüyada çocuğu tarafından öpülmek, çocuğunuz yetişkin bir hale geldiği zaman size çok iyi bakacak ve hayırlı bir evlat olacaktır.

 

Rüyada ölmüş bir çocuğu öpmek
Rüyada ölmüş bir çocuğu öpmek, hasret ve özlem duygularınızın yoğun olduğu bir dönemde olduğunuza işaret eder.

 

Rüyada bebek öpmek
Rüyada bebek öpmek, sevgiye ve ilgiye ihtiyaç duyduğunuza işaret eder. Rüya sahibi bekar ise evlenir, evli biri ise çocuğu olur.

 

Rüyada bebek tarafından öpülmek
Rüyada bebek tarafından öpülmek, kısmete ve olumlu gelişmelere yorumlanır.

 

Rüyada bir gelini öpmek
Rüyada bir gelini öpmek bir dostluğun tekrar başlaması anlamına gelir. Herhangi bir ilişkide bağlılık taahüdünün simgesel anlamı. Bu ilişki iki kişi arasında olmak zorunda değildir. Henüz imzalanmamış bir iş anlaşmasıyla da ilgili olabilir.

 

Rüyada değerli bir taşı öpmek
Rüyada değerli bir taşı öpmek, kişi çok maddecidir. Rüya sahibinin hayatında sevginin yeri yoktur.

 

Rüyada gözlerinden öpülmek
Rüyada gözlerinden öpüldüğünü gören kimse bekar ise, bir süre sonra evleneceğine yorumlanır.

 

Rüyada cin ile öpüşmek
Rüyada cin ile öpüşmek, kavgaya, münakaşaya yorumlanır.

Soozi Holberche’ye göre: Rüyada öpmek veya rüyada öpüşmek “Kardeşlik, kardeşçe sevgi” olarak yorumlanır.