Rüyada öpüşmek, Rüyada öpmek

Rüyada öpüşmek

Rüyada öpüşmek, genel olarak hayra yorulan rüyalardandır. Rüyada öpüşmek, para ve itibar sahibi olup, rızkınızın artacağına, büyük miktarda kazanç elde edeceğinize, huzura ereceğinize işaret eder. Rüyada öpüşmek, güzelliklere, hem arkadaşlarınızın hem de ailenizin sevgisiyle mutlu olacağınıza, sevdiklerinize vakit ayırabileceğinize yorumlanır. Rüyada öpüşmek, kimi zaman yeni dostluklar yeni yakınlıklar kurmaya işaret eder.

Soozi Holberche’ye göre; Rüyada öpmek veya Rüyada öpüşmek “Kardeşlik, kardeşçe sevgi” olarak yorumlanır.

Rüyada birini öpmek

Rüyada birini öpmek, arzularınıza ve isteklerinize, hayallerinize ve dualarınıza kavuşacağınıza, düşmana galip gelmeye yorulur. Rüyada birini öpmek ve sarılmak, birinden yardım istediğinize, ona çok güvendiğinize işaret eder.

Rüyada öpmek veya rüyada öpüşmek

Rüyada öpmek veya rüyada öpüşmek, öptüğünüz kişiyle aranızda olan veya olacak yakınlığa yorumlanır.

Rüyada öpülmek

Rüyada öpülmek, hayırlı bir yer, adres, mekan değişimine yorumlanır. Yeni bir gönül ilişkisine veya zaten var olan gönül ilişkinizde hayırlı ve mutlu bir sona ermeye, mutluluğa yorumlanır. Rüyada öpüldüğünü görmek, aynı zamanda sizi seven ve değer veren birinin kalbini kırabileceğinize, kısa süreli dargınlığa, hüzünlenmeye de işaret eder.

Rüyada bir kadın tarafından öpülmek

Rüyada bir kadın tarafından öpülmek, rüya sahibi kimsenin zengin olacağına yorumlanır.

Rüyada şeytan tarafından öpülmek

Rüyada şeytan tarafından öpülmek, haram yollarla mal elde etmeye işaret eder.

Rüyada dudaktan öpülmek

Rüyada dudaktan öpülmek, hayallerinizi gerçekleştirecek, istek ve arzularınıza kavuşacaksınız.

Rüyada birini ağzından öptüğünü görmek

Rüyada birini ağzından veya dudaktan öptüğünü görmek, işiniz yolunda gidecek, sorunlarınızı ve sıkıntılarınıza geride bırakacaksınız, başarı elde edeceksiniz demektir.

Rüyada yanaktan öpülmek

Rüyada yanaktan öpülmek, helal kazanç elde edecek, bol rızka kavuşacaksınız.

Rüyada boyundan öpülmek

Rüyada boyundan öpülmek, karşı cins ile yakınlık kuracağınıza ve bu nedenle mutlu olacağınıza işaret eder.

Rüyada arkadaşını öptüğünü görmek

Rüyada arkadaşını öptüğünü görmek, rüyanızda gördüğünüz arkadaşınız ile her daim aranız iyi olacak demektir. Derdinizi, sıkıntınızı rahatlıkla paylaşa bildiğinize, anlayışlı ve vefalı biri olduğuna yorumlanır.

Rüyada tanıdık birisini öpmek

Rüyada tanıdık birisini öpmek, çok kısa süre sonra öptüğünüz kişiye rastlayacağınıza delalet eder.

Rüyada baldızı öpmek

Rüyada baldızı öpmek, olmayacak işler için ümitlenip hayal kırıklığı yaşayacağınıza, faydasız kimselerle olmayacak işlere girip ağır bedeller ödeyip, pişmanlık duymaya işaret eder.

Rüyada bir erkek ile öpüştüğünü görmek

Bir kadının rüyada bir erkek ile öpüştüğünü görmesi, hedeflere ulaşmaya yorumlanır. Şehvetli ise öptüğünüz kişiden büyük yardım alacağınıza yorumlanır. Şehvetli bir şekilde öpmüyorsanız da isteklerinize kavuşacağınıza yorumlanır.

Rüyada genç bir kızı öptüğünü görmek

Rüyada genç bir kızı öptüğünü görmek, rüya sahibi kimse, dünyaya fazla meyil eder. Rüyada güzel bir kadını öpmek, rüya sahibi kimsenin mal varlığını zevk yolunda harcayacağına yorumlanır..

Rüyada genç bir erkek veya bayanı öpmek

Rüyada genç bir erkek veya bayanı öpmek, sevineceğiniz güzel bir haber alacağınıza işaret eder.

Rüyada gösterişli bir kadını öpmek

Bir erkeğin Rüyada gösterişli bir kadını öptüğünü görmesi, dul bir bayan ile munasebette bulunacak demektir.

Rüyada yaşlı bir kadını öpmek

Rüyada yaşlı bir kadını öpmek, geçmişteki bir durumdan, hatadan dolayı bir kimseden özür dileyeceğinize işaret eder.

Rüyada çirkin bir kadını öpmek

Rüyada çirkin bir kadını öpmek, hatalar ve yanlışlar içinde bulunmaya, zorluklara, davranışlarınızdan dolayı sıkıntı yaşayacağınıza, kötü bir haber almaya, zina yapmaya yorumlanır.

Rüyada evli bir kadını öpmek

Rüyada evli bir kadını öpmek, o kadının ailesi ile, ailevi bir ilişki kurulacağına, bazı yorumculara göre,rüya sahibi evli ise o kadının kocası ile dostluk kurulacağına, kimi yorumculara göre ise, o kadının ve ailesinin sahip olduğu zenginliklerden faydalanmaya işarettir.

Rüyada tanımadığı bir kadını öpmek

Rüyada tanımadığı bir kadını öpen erkek, ani bir kararla evlenir. Çevresinden, tanıdığı biri ile evleneceğine yorumlanır.

Rüyada bir kadınla öpüştüğünü görmek

Rüyada bir kadınla öpüştüğünü görmek, beklemediğiniz bir anda hayatınızı birden bire değiştirecek hayırlı ve olumlu gelişmelere işaret eder.

Rüyada bir kadın veya bir erkekle öpüşmek

Rüyada bir kadın veya bir erkekle öpüşmek, kısa süre içinde nikaha, izdivaca yorulur.

Rüyada kadın kadına öpüşmek

Rüyada kadın kadına öpüşmek, zahmet çekerek ve çabalayarak hayallerinize kavuşabilirsiniz. Ev, mekan değiştirmeye, zorlukları kolaylıkla aşmaya, iyi niyetli bir kimse ile evlilik yolunda ilerlemeye yorumlanır. Rüyada kadın kadına öpüşmek, bazı yorumculara göre ise ailenize karşı geleceğinize, ailevi sorunlar ve tartışmalar yaşamaya, telafi edemeyeceğiniz hatalarınızı ailenize açıklayamayışınızdan dolayı kendinizi affetirme çabası içinde olacağınıza işaret eder.

Rüyada sevdiğini öpmek

Rüyada sevdiğini öpmek, sevgiliden yardım almaya, destek görmeye bu sayede de başarı elde etmeye işaret eder.

Rüyada sevgiliyi dudaktan öpmek

Rüyada sevgiliyi dudaktan öpmek, sevdiğiniz kişiye yakın olmak için çabalayacağınıza, evliler için aile saadeti yaşamaya, eş ile mutluluğa yorumlanır. Rüyada sevgili ile öpüşmek, muradına ermeye, gönlünün sahibine kavuşmaya ve mutluluğa yorumlanır. Aynı zamanda rüyada sevdiğinin dudaklarından öptüğünü görmek, büyük miktarda bir para elinize geçecek demektir. Rüyada sevgilisini öpen, ondan hemen haber alır. Kısa süre sonra da buluşur. Uzun soluklu birlikteliğe, mutlu bir evliliğe de yorumlanır.

Rüyada sevgiliyi yanaktan öpmek

Rüyada sevgiliyi yanaktan öpmek, sağlıklı ve uzun ömre işaret eder. Rüyada sevdiğini yanağından ve alnından öpmek, haelal kazanç elde ettiğinize işaret eder.

Rüyada kendi eşini öpmek

Rüyada kendi eşini öpmek, günahlardan ve haramdan uzak durmaya, hayırda bulunmaya, aile saadetine yorumlanır.

Rüyada eş ile dudaktan öpüşmek

Rüyada eş ile dudaktan öpüşmek, hane ve aile içinde saadet ve mutluluğa, huzura, varsa kırgınlıkların son bulacağına, ikinci bir balayına, sıkıntıların ve sorunların son bulacağına işaret eder.

Rüyada yabancı biriyle dudaktan öpüşmek

Rüyada yabancı biriyle dudaktan öpüşmek, boşlukta olduğunuza, sıkıntılı ve zor bir dönem yaşayacağınıza yorulur.Kimi yorumculara göre, Rüyada yabancı birini dudaklarından öpmek, sadece kendini düşünen, çıkarcı kimseye yorulur.

Rüyada şehvetli öpüşmek

Rüyada şehvetli öpüşmek, öpüşen insanlar arasında bilinçli ya da bilinçsiz cinsel duyguların olduğunu gösterir.” Rüyada sevgiliyi uzun süre şehvetle öpmek, zenginliğe, maddi kazanç elde etmeye yorumlanır.

Rüyada eski eşi öpmek

Rüyada eski eşi öpmek, hakkınızda her daim iyi konuşan, sizi her daim gözeten, yardımını, dualarını ve desteğini esirgemeyen, koruyup kollayan bir kimsenin varlığı ile açıklanır.

Rüyada eski sevgiliyle öpüşmek

Rüyada eski sevgiliyle öpüşmek, geçmişte takılıp kaldığınıza bu nedenle henüz hayatınıza çeki düzen veremediğinize yorumlanır. Günümüzde yaşamayıp, umursamadığınız için oluşan dikkatsizliğinizden dolayı nahoş olaylar yaşayabilirsiniz.

Rüyada eski sevdiğini öpmek

Rüyada eski sevdiğini öpmek, o kimseden yardım göreceksiniz. Eski sevdiğiniz ile yakın zamanda karşılaşabilirsiniz.

Rüyada eski sevgiliyi dudağından öpmek

Rüyada eski sevgiliyi dudağından öpmek veya Rüyada eski sevgiliyle öpüşmek, eski sevgiliniz maddi ve manevi zor günlerden geçiyor olabilir fakat yakında bu durumdan kurtulacak ve rahatlayacaktır.

Rüyada eski sevgiliyi başkasıyla öpüşürken görmek

Rüyada eski sevgiliyi başkasıyla öpüşürken görmek, sorun ve sıkıntılardan sonra eski sevgiliniz başkalarından gördüğü destek ile rahatlayacak ve sizde mutlu olacaksınız.

Rüyada damadını öpmek

Rüyada damadını öpmek, şuan veya ilerde damadınızdan hayır, saygı ve sevgi, iyilik göreceğinize yorumlanır.

Rüyada akraba ile dudaktan öpüşmek

Rüyada akraba ile dudaktan öpüşmek, zahmetsiz elde edilecek mala, sevince, mutluluğa, beklentilerinizin gerçekleşeceğine, uzun ömre, feraha, olumlu güzel gelişmelere yorulur. Kimi yorumculara göre ise, rüyada akraba ile dudaktan öpüşmek, zorluğa, huzur kaybına, sıkıntı ve üzüntüye delalet eder.

Rüyada bir hizmetliyi öpmek

Rüyada bir hizmetliyi öpmek, patronunuz veya amiriniz ile aranızda yakınlık olacak demektir.

Rüyada ölmüş birini istek ve arzu ile öpmek

Rüyada ölmüş birini istek ve arzu ile öpmek, ölmüş kişinin yerinin iyi olduğuna, amalinin iyi ve temiz olduğuna, acı çekmediğine yorumlanır. Eğer tanımadığınız biri ise ve sizi o öpüyorsa ummadığınız bir yerden yardım göreceğinize işaret eder. Tanıdığınız biri ise, o kimseden fayda görecek ve mirasından pay alacaksınız demektir. Rüyada ölmüş birini şehvet ile öpmek, ölü kimsenin çok iyi bir şekilde anıldığına işaret eder.

Rüyada alnından öpülmek

Rüyada alnından öpülmek, huzura, yağmura, mutluluğa, müjdeli habere yorulduğu gibi aynı zamanda nadirende olsa bazen yalancı bir tanıdığa, üzüntüye, iş sıkıntısına yorulur.

Rüyada birini alnından öpmek

Rüyada birini alnından öpmek, samimi birine, sözün tutulacağına, faydalı işlere, mutluluğa, iş hayatında yükselmeye yorulur. Kimi yorumcular tarafından ise bu rüya sıkıntı, üzüntü, zorluk olarak yorumlanır.

Rüyada sevdiğini alnından öpmek

Rüyada sevdiğini alnından öpmek, ayrılığa işarettir. Rüyada sevdiğinin elinden öpmek, kaliteli bir yaşam olarak yorumlanır.

Rüyada ölüyü alnından öpmek

Rüyada ölüyü alnından öpmek, hayallerinize ve isteklerinize kavuşacağınıza, hayırlı ve bereketli olacak projelerden sonuç alınacağına işaret eder.

Rüyada el öpmek

Rüyada el öpmek, hayra yorumlanır. Rüya sahibinin hayırlı evlatları olacağına, itibar ve saygı görmeye yorumlanır.

Rüyada anne ve babanın elini öpmek

Rüyada anne ve babanın elini öpmek, aile hayatına önem verdiğinizi vurgular. Anne ve babanıza düşkün olduğunuzu simgeler.

Rüyada tanımadığınız birinin elini öpmek

Rüyada tanımadığınız birinin elini öpmek, rüya sahibinin sevilip-sayıldığının işaretidir.

Rüyada ölmüş birinin elini öpmek

Rüyada ölmüş birinin elini öpmek, rüya sahibinin herkes tarafından saygı göreceğine, takdir edilip ve sevileceğine, güvenilir biri olduğuna ve destek gördüğüne işaret eder.

Rüyada eşinin elini öpmek

Rüyada eşinin elini öpmek, aile saadeti yaşamaya, huzura ve mutluluğa işaret eder.

Rüyada kaynananın elini öpmek

Rüyada kaynananın elini öpmek, her işinizin planladığınız gibi yolunda gideceğine, yavaş yavaş hedeflerinize ulaşacağınıza işaret eder.

Rüyada sevgilinin elini öptüğünü görmek

Rüyada sevgilinin elini öptüğünü görmek, sevgilinizi temiz ve saf bir şekilde sevmeye, sevgilinize karşı hassas olduğunuza, üstüne titrediğinize, ona düşkün olduğunuza işaret eder.

Rüyada ak sakallı dedenin elini öpmek

Rüyada ak sakallı dedenin elini öpmek, insanların takdirini toplamaya, insanların gözünde yükselmeye, hayır işlerinde bulunmaya ve bu sayede iç huzuru bulmaya işaret eder.

Rüyada Azrail A.s’ın elini öpmek

Rüyada Azrail A.s’ın elini öpmek, mirasa konmak, servet edinmek demektir.

Rüyada yaşlı bir kadını öpmek

Rüyada yaşlı bir kadını öpmek, söylediğiniz bir sözden dolayı özür dilemek zorunda kalacağınıza işaret eder.

Rüyada ayak öpmek

Rüyada ayak öpmek, bir aile büyüğü tarafından hayırlı bir işe gireceğinize, iş sahibi olmaya veya başı elde etmeye yorumlanır.

Rüyada baba veya annenin ayağını öpmek

Rüyada baba veya annenin ayağını öpmek, onların gönül rızasını aldığınıza yorumlanır.

Rüyada anneyi öpmek

Rüyada anneyi öpmek, sevinçli bir haber almaya, işlerin rayına gireceğine ve yolunda devam edeceğine, belalardan ve sıkıntılardan kurtulmaya işaret eder. Rüyada anneyi öpmek, rüya sahibi evli ise mutluluğa, bekar ise hayırlı bir evliliğe, fakir ise zenginliğe yorumlanır.

Rüyada ölmüş olan anneyi öptüğünü görmek

Rüyada ölmüş olan anneyi öpmek, güzel günlerin yakında olduğuna, hayırda bulunmanız gerektiğine işaret eder.

Rüyada çocuk öpmek

Rüyada çocuk öpmek, aileden biri ile ömür boyu sürecek bir samimiyete, kardeşliğe ve dostluğa yorumlanır.

Rüyada çocuğunu öpmek

Bir kadının rüyada çocuğunu çok şehvetli bir biçimde öptüğünü görmesi, çocuğunuza hayrınız dokunacak, mutlu olacaksınız.

Rüyada çocuğu tarafından öpülmek

Rüyada çocuğu tarafından öpülmek, çocuğunuz yetişkin bir hale geldiği zaman size çok iyi bakacak, değer verecek ve hayırlı bir evlat olacaktır.

Rüyada ölmüş bir çocuğu öpmek

Rüyada ölmüş bir çocuğu öpmek, hasret ve özlem duygularınızın yoğun olduğu bir dönemde olduğunuza, duygularınızın yüreğinizi sızlattığına işaret eder. Yüreğinizin pişmanlık veya özlem duygusu ile acıdığına, kanadığına işaret eder.

Rüyada bebek öpmek

Rüyada bebek öpmek, sevgiye ve ilgiye ihtiyaç duyduğunuza, sevgi açlığı çektiğinize işaret eder. Rüya sahibi bekar ise evlenir, evli biri ise çocuğu olur.

Rüyada bebek tarafından öpülmek

Rüyada bebek tarafından öpülmek, kısmete ve hayatınızdaki olumlu gelişmelere yorumlanır.

Rüyada bir gelini öpmek

Rüyada bir gelini öpmek, bir dostluğun tekrar başlaması anlamına gelir. Herhangi bir ilişkide bağlılık taahüdünün simgesel anlamıdır. Bu ilişki iki kişi arasında olmak zorunda değildir. Henüz imzalanmamış bir iş anlaşmasıyla da ilgili olabilir.

Rüyada değerli bir taşı öpmek

Rüyada değerli bir taşı öpmek, kişi çok maddecidir. Rüya sahibinin hayatında sevginin yeri yoktur.

Rüyada gözlerinden öpülmek

Rüyada gözlerinden öpüldüğünü gören kimse bekar ise, bir süre sonra evleneceğine yorumlanır.

Rüyada cin ile öpüşmek

Rüyada cin ile öpüşmek, kavgaya, münakaşaya yorumlanır. Hiç beklemediğiniz bir anda kendinizi bir kavganın içinde bulabilirsiniz.

  

© 27.09.2020 RuyaveRuya.COM | | İslami Rüya Tabirleri