Rüyada nikah görmek

Rüyada nikah görmek

Rüyada nikah görmek hayra, doğruya ve güzele yorumlanır. Rüya sahibi için, sağlıklı, uzun ve mutlu bir ömre delalet eder. Yani rüya sahibi küçük de olsa kendisini mutlu edecek olaylar sayesinde, her gününü güzel ve huzurlu geçirecek demektir.

Rüyada nikah görmek, aynı zamanda dinde güzel duygulara ve güzel amellere sahip olmaya yorulur. Rüya sahibi yaşadıkça hak yolunda olmaktan ve bu yolda hayırlı işler yapmaktan vazgeçmeyecektir.

Rüyada nikah görmek, bazı yorumculara göre korktuğundan emin olmaya, kötü huylu bir akraba tarafından zarar görmeye, sıkıntıya, kötü huylu bir yönetici tarafından zarar yorumlanır.

Bir takım alimler şöyle yorumlarlar; Rüyada nikah, rüya sahibinin uğraşarak ulaştığı berekete, bir kişiden yardım isteyerek hak ettiği yüksek mertebeye, umudunu yitirdikten sonra umduğu yüksek mertebeye, zahmetle kazandığı galibiyete delalet eder.

Rüyada nikahta bulunmak

Rüyada nikahta bulunmak, bir anlaşmanın içyüzünü anlayarak bundan yararlanır.

Rüyada nikahlanmak

Rüyada nikahlandığını görmek, rüya sahibi genç bir kız ise kısa zamanda evlenir.

Rüyada nikahsız eş görmek

Rüyada nikahsız eş görmek, erkek için bu rüya, eski düşmanlarla tekrar karşılaşılacağının, kadın için ise kendi yanlışlarından dolayı rezil olacağının habercisidir.

Rüyada nikah memuru görmek

Rüyada nikah memuru görmek, sevince ve mutluluğa, rahata kavuşmaya, işlerin düzelmesine ve bekar kimse için evliliğe delalet eder.

Rüyada nikah kıymak

Rüyada nikah kıydığını görmek, kimse hiç akıla gelmeyen birine iyilik eder.

Rüyada nikâh kıyıldığını görmek

Rüyada nikâh kıyıldığını görmek, rüya sahibinin mutlu ve kalabalık bir yuva kurma özlemi içerisinde olduğunu ve bu özleminin kendi istediği yönde giderileceğini yani kendisine zor ve sıkıntılı zamanlarında bile ilk günkü gibi yarenlik yapacak kadar hayırlı biriyle izdivaç yapacağını işaret eder.

Rüyada nikah hazırlığı yapmak

Rüyada nikah hazırlığı yapmak, hayra da şerre de yorumlanır. Rüya sahibinin ferahlığa kavuşmasına ve sıkıntılarını atmasına yorulduğu gibi aynı zamanda da darlığa düşerek, mutsuz ve zor günler yaşamasına yorulmaktadır.

Rüyada nikah cüzdanı görmek

Rüyada nikah cüzdanı görmek, rüya sahibi için, altına imzasını attığı bir işte büyük zarar edeceğine bu nedenle de açığını kapatması için uzunca bir süre ecel terleri dökeceğine yorumlanır. Rüya sahibini zorlu bir süreç bekliyordur ve yeniden aynı konuma gelmesi büyük bir sabır isteyecektir.

Rüyada imam nikâhı kıymak

Rüyada imam nikâhı kıymak, kolay kazanılan ziynete, hünerli bir kimseye, servete, sosyal yaşamda feraha, mutlu olmaya, sakin bir hayat sürdüreceğine, kazancın bereketli olmasına, verimli uğraşlar gerçekleştireceğine, güzel işler yapacağına delalet eder.

Rüyada çirkin bir kadınla nikah kıymak

Rüyada çok çirkin bir kadınla nikah kıymak, düşünülenin aksine hayırlara ve güzelliklere yorumlanır.

  

© 28.02.2020 RuyaveRuya.COM | | İslami Rüya Tabirleri