Rüyada maske görmek

Rüyada maske görmek

Rüyada maske görmek, çevrenizde iki yüzlü insanların var olduğuna, arkanızdan dedikodunuzu yapıp sizi çekiştirdiğine, sizi sevmediği halde sever ve can­dan dost görünüp arkadan düşmanlık yapan kimseye işaret eder. Bu yüzden her gülene gerçek dost gibi davranma­manız gerektiğine dair bir ikazdır. Bu rüya bazen sakladığınız sırların ortaya çıkmasına, ailenizin sırlarınızı öğrenmesine ve sıkıntı yaşamaya yorumlanır.

Rüyada maskeli birini görmek

Rüyada maskeli birini görmek, çevrenizdekilerin riyakarlığının iki yüzlülüğünün farkına varıp canınızın sıkılacağına, üzüleceğinize işaret eder.

Rüyada birinin maske çıkardığını görmek

Rüyada birinin maske çıkardığını görmek, yaşadığınız olayların veya bir kimsenin iç yüzünü, gerçek yüzünü göreceğinize ve sıkıntı yaşayacağınıza işaret eder.

Rüyada yüzünde maske olan bir kız görmek

Rüyada yüzünde maske olan bir kız görmek, huzurlu mutlu bir evliliğe, çoluk çocuk sahibi olmaya yorumlanır.

Rüyada maskeli baloya gitmek

Rüyada maskeli baloya gitmek, uzak yoldan sevinçli haber almaya işaret eder.

Rüyada yüzünde maske görmek

Rüyada yüzünde maske görmek, hangi işte çalışırsanız çalışın o işte yetenek ve becerilerinizi geliştireceğinize işaret eder.

Rüyada rakun maskesi görmek

Rüyada rakun maskesi görmek, ikiyüzlülüğü, gizliliği simgeler. Kimden neyi saklıyorsunuz?

Rüyada maske takmak

Cassandra Eason’a göre; Rüyada maske takmak, başkalarının, özellikle de sevgilinizin niyetinden ve tepkilerinden emin olmadığınızdan, gerçek duygularınızı göstermekten korkuyor olabilirsiniz.

Rüyada sevgiliyi maskeli görmek

Rüyada sevgiliyi maskeli görmek, sevgiliniz tarafından aldatılmaktan ya da sevgilinizin bir yanını gizli tutmasından, sırları olduğundan korkuyor olabilirsiniz, gerçekten mutlu olabilmek için bu korkuyu keşfetmeniz, üstesinden gelmeniz gerekebilir.

  

© 07.03.2021 RuyaveRuya.COM | | İslami Rüya Tabirleri