Rüyada makyaj görmek

Rüyada makyaj görmek

Rüyada makyaj görmek, genellikle iyi değildir ve hayra yorulmaz. Rüyada makyaj görmek, genellikle aldatma, kandırma, hileye başvurma olarak yorumlanır. Rüyada makyaj görmek, sırlarınız, hatalarınız veya yalanlarınızı örtbas etme çabasına işaret eder.

Rüyada makyaj malzemesi görmek

Rüyada makyaj malzemesi görmek, dünyevi isteklere ve nefsin peşine düşmeye işaret eder. Bazen boş işler ile uğraşmaya, günaha girmeye, riyakarlığa, haram kazanç elde etmeye işaret eder.

Rüyada makyaj malzemesi satın almak

Rüyada makyaj malzemesi almak, dünya hayatına düşkünlüğe, ibadetlerini aksatmaya, hilekarlığa işaret eder.

Rüyada makyaj malzemesi satmak

Rüyada makyaj malzemesi sattığını görmek, çevresindeki insanlarıda yanlışa sürükleyip zarar görmelerine sebep olan bir insanın varlığına işaret eder. Rüya sahibi çevresindekilerinde hataya düşmessine günah işlemesine sebep olur. İki yüzlülük ile de tabir edilir.

Rüyada makyaj yapmak

Rüyada makyaj yaptığını görmek, çevrenizde kıskanıldığınıza işaret eder. Bir düşmanınız veya yakınınızdaki kişiler size kötülük yapmaya çalışabilir, sizi hüsrana uğratabilir, dikkatli olmalısınız. Rüya sahibinin uzun süre etkisinden kurtulamayacağı ve unutamayacağı gönül macerasına da yorulur. Yaşayacağınız bu aşk ne yazık ki geçicidir.

Bazı yorumculara göre, Rüyada makyaj yapmak, çevrenizdeki itibarınızın artacağına, yeni dostlar edineceğinize, işlerinizi genişletip daha çok kar elde edeceğinize işaret eder. Rüyada makyaj yaptığını görmek, attığınız doğru adımların ve güzel işlerin karşılığını alacağınıza da delalettir.

Rüyada boyanmak

Rüyada boyandığını görmek, hayranlık kazanacak işlerde bulunmaya, takdir toplamaya, saygınlık kazanmaya işaret eder.

Rüyada makyaj yapan birini görmek

Rüyada makyaj yapan birini görmek, makyajı yapan kişi tanıdıksa aldatacak olan sizden fayda sağlayacak kişi odur. Makyajı yapan kişi tanınmıyorsa yabancı biri tarafından kandırılacağınıza işaret eder..

Rüyada makyaj yapan bir erkek görmek

Rüyada makyaj yapan erkek görmek, art niyet, ihanet, çıkar ve aldatmacalara yorulur.

Rüyada makyaj yapan bir kadın görmek

Rüyada makyaj yapan bir kadın görmek, hayra yorulabilir..

Rüyada makyaj silmek

Rüyada makyaj sildiğini görmek, Rüyada yüzünden makyajı silmek, rüya sahibi kimse hatalarından döner. Günahlarından dolayı tövbe etmeye, pişmanlık duymaya, haramdan uzak olmaya, iyi insanlar ile arkadaşlığa işaret eder.

Rüyada göz makyajı yapmak

Rüyada göz makyajı yaptığını görmek, müjdeli habere ve kazancınızın artacağına işaret eder.

Rüyada sürme çekmek

Rüyada sürme çektiğini görmek, maddi konularda emin adımlar atmak istediğinize işaret eder.

Rüyada ruj sürmek

Rüyada ruj sürdüğünü görmek, yakın çevrenizden, dostlarınızdan yada güvendiğiniz kişilerden darbe alacağınıza, hayal kırıklıkları yaşayacağınıza işaret eder.

Rüyada aynaya bakmak

Rüyada aynaya baktığını görmek, hayatınızda olumlu, mutluluk verici yeni başlangıçlar yapacağınıza işaret eder.

Rüyada kendine sürme çektiğini görmek

Rüyada kendine sürme çektiğini görmek, yola çıkmaya hazırlandığınıza, berekete, mal elde etmeye, büyük başarılar elde etmeye işaret eder. Bekar bir bayan için hayırlı biriyle evlenmeye, çocuk sahibi olmaya yorumlanır. Evli bir bayan için eşi tarafından çok sevildiğine ve kıskanıldığına yorumlanır. Bir erkek rüyada sürme çektiğini görüyorsa, din yolunda ilerleyip hayırlı işler yapacağına işaret eder.

Kirmani’ye göre;Rüyada kadın ve erkek için sürme çektiğini görmek, kısmete, mevki ve makam sahibi olmaya delalet eder.

  

© 28.02.2020 RuyaveRuya.COM | | İslami Rüya Tabirleri