Rüyada kurt görmek

Rüyada kurt görmek

Rüyada kurt görmek genellikle hayra yorulur. Rüyada görülen kurt asaleti, itibarı, güç ve cesareti simgeler.

Kimi yorumculara göre, Rüyada kurt görmek, gizli bir tehlike uyarısıdır. Rüyada kurt görmek, kötü niyetli insanlara ve onlardan gelebilecek zararlara işaret eder. Yakınlarınız tarafından ihanete uğrayabilir veya mal kaybedebilirsiniz. Çevrenizde birinin kalbini haksız bir şekilde, yok yere kırabilirsiniz.

Aynı zamanda Rüyada kurt görmek, başarıya, başarıdan dolayı gelecek övğü ve saygınlığa da işaret eder.

Eric Ackroyd’a göre; Rüyada bir kurt, içinizde korktuğunuz her şeyi, özellikle “hayvansı”, saldırgan ve yıkıcı olarak gördüğünüz şeyleri simgeleyebilir. Büyük olasılıkla korkunuz akıl dışıdır ve travmatik bir çocukluk deneyiminden (örneğin anne ya da babaya duyulan istek ve sonuçta ortaya çıkan cezalandırılma korkusundan) kaynaklanır. Bu kurt adam gerilimi edebiyatta çok yaygındır: Rüyada Hesse’nin step kurdu buna bir örnektir. Hemen her zaman bastırılmış ve genellikle cinsel bir iç güdünün sonucudur.

Rüyada bozkurt görmek

Rüyada bozkurt görmek, güçlü, hırslı, kararlı insanlarla tanışacagınıza, tüm özen ve arkadaşça tavırlarınıza rağmen zarar göreceğinize işaret eder.

Rüyada alaska kurdu görmek

Rüyada alaska kurdu görmek, gösterişli, alımlı, hali vakti yerinde biri olduğunuza işaret eder. Zenginliğinizin ve saygınlığınızın her geçen gün artacağına işaret eder.

Rüyada sibirya kurdu görmek

Rüyada sibirya kurdu görmek, Sizi her konuda destekleyecek ve arkanızda duracak bir dostluğa işaret eder.

Rüyada alman kurdu görmek

Rüyada alman kurdu görmek, çıkar beklentisi olmadan insanlara değer verdiğinize, küçük hesaplar peşinden koşmadığınıza, hayırlı işler yaptığınıza işaret eder.

Rüyada beyaz kurt görmek

Rüyada beyaz kurt görmek, çalışkanlığınız sayesinde arzularınıza, hayallerinize kavuşacak, sıkıntılarınızı atacak, yüklerinizden kurtulup hafifleyecek, huzura ereceksiniz.

Rüyada küçük bir kurt görmek

Rüyada küçük boyutta kurt görmek, hayırlı bir rüya değildir. Yolsuzluk, hırsızlık, yasa dışı işler, yapılan günahlar veya haram mal olarak tabir edilir.

Rüyada kurdun ay ışığında uluduğunu görmek

Rüyada kurdun ay ışığında uluduğunu görmek, gizli bir anlaşma veya arkanızdan dönen hain bir plan anlamına gelir.

Rüyada kurt avlamak

Rüyada kurt avlamak, her daim iyiye yorulur. Yakın zamanda rahata ereceğinize, mutlu olacağınıza işaret eder.

Rüyada kurt kemiği ve derisi görmek

Rüyada kurt kemiği ve derisi görmek, mal kaybına veya yarım kalan işlerinizi tamamlayacağınıza işaret eder.

Rüyada kurt başı görmek

Rüyada kurt başı görmek, genel olarak hayra yorulur. Kısa sürede yaptığınız işler ve attığınız adımların karşılığını alacak ve yükseleceksiniz.

Rüyada kurdun ısırdığını görmek

Rüyada kurdun ısırdığını görmek, dikkatli olmalısınız aksi taktirde büyük bir zarara uğrayabilir veya işinizde başarısız olabilirsiniz.

Rüyada evcilleşen kurt görmek

Rüyada bir kurdun evcilleştiğini ve artık zarar vermeyecek bir duruma geldiğini görmek, zarar vermeyen, dine yönelen günahlardan tövbe eden kimseye işaret eder.

Rüyada kurt öldürmek

Rüyada kurt öldürmek, hayra yorulmaz. Farklı günahlara işleyip dinden uzaklaşacağınıza işaret eder.

Rüyada evde kurt görmek

Rüyada evde kurt görmek, düşman olarak tabir edilir. Bu düşman size veya evinize zarar verebilir bu nedenle dikkatli olmalısınız.

Rüyada kurt sütü görmek

Rüyada kurt sütü görmek, hayırlı, güzel bir haberi müjdeler. Kazanılacak helal mal, alacağı sevinçli haberler olarak yorumlanır.

Rüyada kurt adama dönüşmek

Rüyada kurt adama dönüşmek, kötü bir durumdan iyi bir duruma geleceğinize, cesaret kazanacağınıza, kendinize güveninizin artacağına bu sayede tuttuğunuzu koparacağınıza, engel tanımayacağınıza işaret eder.

Rüyada kurt adamdan kaçmak

Rüyada kurt adamdan kaçmak, canınızı sıkacak, başınızı belaya sokacak bir melaneti, belayı şans eseri atlatacaksınız.

  

© 26.09.2020 RuyaveRuya.COM | | İslami Rüya Tabirleri