Rüyada koyun veya kuzu görmek

Rüyada koyun veya kuzu  görmek

Rüyada koyun veya kuzu görmek, genel olarak yorumlanacak olursa güç ve kuvvete, helal mal kazanmaya, yakın zamanda doğacak çocuğa, itibar kazanmaya, hastalıklara şifa bulmaya, arzularının ve dileklerin ye­rine gerçekleşmesine işaret eder. Daha doğru bir yorum yapabilmek için rüyanızdaki diğer detayları da hatırlamalısınız. Rüyanızda gördüğünüz koyun hasta mıydı? Veya rengi neydi? Bu tür detaylar rüyanızın anlamını tamamen değiştirebilir.

Kirmani’ye göre; Rüyada erkek veya dişi, toklu koyun veya kuzu olsun, genel olarak koyun adı altında toplanan tüm hayvanları görmek, hayır, nimet, ganimet, mal, sevinç ve kazançla yorumlanır.

Rüyada koyun görmek

Rüyada koyun görmek, kötü yola sapmayı, yaşamda yanlış yöne gitmeyi, yazgıdan vazgeçmeyi de simgeleyebilir. Kendi davranış ve düşüncelerinizi ölçüp tartın. Kararlarınızı siz mi veriyorsunuz? Yoksa sorgulamadan başka insanların sizi yönlendirmesine izin mi veriyorsunuz? Verdiğiniz yanlış kararlar hayatınızın kalanını pişmanlıklara sürükleyebilir. Eller veya yakınlarınız kendi hayatlarından sorumludur siz ise kendi hayatınızdan sorumlusunuz. Kararlarınızı sorgulayın kendiniz için en iyisini seçin. Başkalarının doğruları sizin de doğrunuz olmak zorunda değil. Hayatta her zaman başka seçenekler olacaktır. Gelecekte mutlu ve huzurlu olacağınız  kararlar vermelisiniz.

Eric Ackroyd’a göre; Rüyada görülen koyun, kurallara dünyevi bir varoluşu düşünmeden, edilgen bir şekilde uymayı simgeleyebilir. Otorite figürlerinden ya da başka insanlardan düşünceleri eleştirmeden almak, kolayca yönlendirilmek ve sonuçta kendi üzerinizdeki denetimi, kontrolü kaybetmeyi simgeleyebilir..

Rüyada sağlıklı koyunlar görmek

Eric Ackroyd’a göre; Rüyada sağlıklı çok sayıda koyun görmek, zenginlik, mal, mülk ve mutluluk anlamındadır.

Rüyada hastalıklı koyunlar görmek

Eric Ackroyd’a göre; Rüyada hastalıklı çok sayıda koyun görmek, umutsuzluğun, olumsuzlukların işaretidir.

Rüyada beyaz koyun görmek

Rüyada beyaz koyun görmek, genellikle hayra ve güzelliklere yorumlanır.

Rüyada kara koyun görmek

Rüyada kara koyun görmek, gölgeyi ve dışlanmayı ifade eder. Başka bir yoruma göre başkalarının düşüncesi ne olursa olsun kendi yolunuzdan şaşmadığınızı gösterir.

Rüyada koyunlara rastlamak

Rüyada koyunlara rastladığın görmek, büyük mala, mülke, mirasa veya servete konmaya işaret eder.

Rüyada kurbanlık koyun görmek

Kirmani’ye göre; Rüyada kurbanlık koyun görmek, kurban bayramı öncesi veya esnasında görülmüşse dini görevlerinizi yerine getireceğinize, bu dönem dışında kurbanlık koyun görmek, çabalayarak dini görevlerinizi gerçekleştirebileceğinize işaret eder.

Rüyada kurbanlık koyun kesmek

Rüyada kurbanlık koyun kesmek, kurban bayramı öncesi veya esnasında görülmüşse, ihtiyaç sahiplerine hayır ve yardım yapacağınıza bu sayede manevi huzuru bulacağınıza yorumlanır.

Rüyada kurbanlık koyunun kesildiğini görmek

Rüyada kurbanlık koyunun kesildiğini görmek, çevrenizde, zor günlerinizde yardımınıza koşacak, yardımsever ve dürüst kimselerin olduğuna işaret eder.

Rüyada kuzu görmek

Rüyada kuzu görmek, anne ve babasına itaat eden çocuk olarak yorumlanır. Rüyada kuzu görmek, kimi yorumculara göre güzel arkadaşlar edinmeye, mutlu bir yaşam süremeye yorumlanır..

Rüyada kuzu görmek, evla­da, hayır ve berekete, arzuların ve dileklerin yerine gelmesine işaret eder.

Rüyada bir kuzu görmek, bağımlılık ve kırılganlığı simgeleyebilir. Sevginize gereksinim duyan içinizdeki çocuğu simgeleyebilir. Masumluğu simgeleyebilir -masum neşenin yapma, elde etme, ulaşma karmaşıklığına yol açmadan önceki güzelliğiniz.

Rüyada öldürülecek veya kurban edilecek (dünyanın günahlarını ortadan kaldıran Tanrı Kuzusu) bir kuzu mu? Bu büyük olasılıkla suçluluk duygularından kurtulmayı özlemeyi yansıtır fakat aynı zamanda günahların yok olabileceğine de(kendimizi ve başkalarını bağışlamayı öğrenirsek) işaret eder.

Rüyada kendisine kuzu verildiğini görmek

Rüyada kendisine kuzu verildiğini görmek, rüya sahibinin hayırlı bir çocuğu olacak şeklinde yorumlanır.

Rüyada baharda yeşillikler arasındaki kuzuları görmek

Rüyada baharda yeşillikler arasındaki kuzuları görmek, mutluluk, ferahlık  ve iyi dostlukların habercidir.

Rüyada annelerinden meme emen kuzular görmek

Rüyada annelerinden meme emen kuzular görmek, ailenizin mutluluğu, huzurunuz ve güzel çocuklardır.

Rüyada kuzuların melemesini duymak veya görmek

Rüyada kuzuların melemesini duymak veya görmek, çevrenizde cömertliğinize, şefkatinize, ilginize ve sevginize muhtaç olan insanların var olduğuna işarettir.

Rüyada kuzu ve oğlak sesi duymak

Rüyada kuzu ve oğlak sesi işitmek, hayır ve bolluğa, kazancın artmasına, maddi olarak rahatlamaya, mala mülke, feraha çıkmaya işaret eder.

Rüyada koyun ve kuzu melemesi görmek veya işitmek

Rüyada koyun ve kuzu melemesi işitmek, işinizle ilgili yeni bir atama veya tayininizin çıkmasına yorumlanabileceği gibi yeni sorumluluklar veya görevler üstleneceğinize de işaret eder.

Rüyada kuzularının olduğunu görmek

Rüyada kuzularının olduğunu görmek, iş ve aile ortamınızdaki sıkıntı veya sorunların düzeleceğine, ferahlamaya işaret eder.

Rüyada ölü bir kuzu görmek

Rüyada ölü bir kuzu görmek, sefalet ve üzüntüye işaret etmektedir. Küçük bir meseleden dolayı arkadaşlarınız veya yakınlarınızla tartışabilirsiniz. Bu durum sizi üzecek ve yaralayacak. Bazen isminizin bir skandala veya kötü bir olaya karışmasına işarettir.

  

© 07.03.2021 RuyaveRuya.COM | | İslami Rüya Tabirleri