Rüyada körlük, Rüyada kör görmek

Rüyada kör görmek

Rüyada kör görmek, bazen şansızlık ve uğursuzluk olarak yorumlanır. Rüya sahibinin kötü kimselerden dolayı başının ağrayacağına sorunlar yaşayacağına, yolunda giden hayatın bozulacağına, kötü söz işitmeye yorumlanır.

Rüyada kör olmak

Rüyada kör olmak, fakir biri için zengin­liğe, hapiste olan kimse için kurtuluşa, büyük bir mirasa konmaya işaret eder. Rüyada kör olduğunu gören kimse iyilikle anılır, sözüne güven duyulur, büyük kısmet alır, zengin bir ömür sürer.

Rüyada kör olduğunu görmek, bazen dinin gereklerini yerine getirmediğinize, imanda noksanlığa, doğru yolda yürümediğinize, hatalar yapmaya, günah işlemeye işaret eder. Kalbinizi veya bilincinizi gerçeklere kapattığınıza, hakikatten yani gerçeklerden koptuğunuza da işaret eder. Aşırı iyimser veya aşırı kötümser olan önyargılı bakış açınız gözlerinize perde çekmiş…

Rüyada başkasının kör olduğunu görmek

Rüyada başkasının kör olduğunu görmek, ummadığı menfaat elde edeceğine yorumlanır.

Rüyada kör birini görmek

Kimi yorumculara göre, Rüyada kör birini görmek, fakirliğe, mal kaybına, zarar uğramaya yorumlanır. Bazen dinde noksanlığa yorumlanır. Rüyada kör birini görmek, kalbinize gömdüğünüz bir kimseyi veya bilinç dışınıza attığınız bir bilgiyi simgeliyor olabilir.

Rüyalarınızda kör bir insan ortaya çıkarsa; neredeyse kesin olarak içinizdeki bir tür körlüğe -bilinç ya da anlayış yokluğuna- gönderme yapıyordur.

Rüyada kör birinden para almak veya istemek

Rüyada kör birinden para almak veya istemek, haram mal elde etmeye, günaha girmeye yorumlanır.

Rüyada kör kadın görmek

Rüyada kör kadın görmek, sır saklamayı bilen, ağzı sıkı ve güvenilir bir kadına yorumlanır.

Rüyada birini kör etmek

Rüyada birini kör etmek, sonradan pişman olacağınız hatalar yapacağınıza, yalanlar söyleyeceğinize ve rüyada kör ettiğiniz kişinin size olan güvenini sarsacağınıza işaret eder.

Rüyada biri tarafından kör edilmek

Rüyada bir kişi tarafından kör edilmek, rüyada sizi kör eden kimsenin size oyunlar oynadığına, sizi kandırıp tuzağına çektiğine, bu nedenle tehlikede olduğunuza, belaya işaret eder. Dikkatli olmalı ve herkese güvenmemeli, her duyduğunuza inanmamalısınız.

Rüyada tek gözünün kör olduğunu görmek

Rüyada tek gözünün kör olduğunu görmek, dünyevi hayata düşünlüğe, sadece dünya hayatı için çabaladığınıza yorumlanır.

  

© 07.03.2021 RuyaveRuya.COM | | İslami Rüya Tabirleri