Rüyada kolye görmek

Rüyada kolye görmek

Rüyada kolye görmek, edinilecek bir ziynet eşyasına, rızkın çokluğuna işaret eder. Rüyada kolye görmek, güzel bir eve sahip olacağınıza ve çok anlayışlı bir eşiniz olacağına işaret eder.. Rüyada kolye görmek, toplum içinde iyi bir yerinizin olduğuna, yani itibar kazanmaya, saygınlığa ve takdir edilmeye yorumlanır. Kadın için Rüyada kolye görmek, rüya sahibinin çocuklarından biri veya hepsinin kız olacağına işaret eder.

Rüyada kolye görmek, aynı zamanda rüya sahibi erkek ise boğmaca hastalığına veya boğaz ile ilgili bir sağlık sorununa işaret ediyor da olabilir. Sağlığınız ile ilgili konularda özenli davranmalısınız.

Rüyada pırlanta, yakut, elmas kolye görmek

Rüyada görülen kolye pırlanta, elmas ya da yakut gibi değerli bir taştan yapılmışsa, iyi niyetli ve temiz yürekli, ahlaklı, sahiplenmeyi bilen, değer veren bir erkek ile evlenmeye ve hayırlı erkek evlada yorumlanır.

Rüyada imitasyon bir kolye görmek

Rüyada plastik boncuklardan kolye görmek ya da Rüyada imitasyon bir kolye görmek, rüya sahibi kadınsa yapacağı yanlış bir evlilik sonucunda mutsuz olacağına, üzüleceğine ve pişmanlık duyacağına işaret eder.

Rüyada gümüş kolye görmek

Rüyada gümüş kolye görmek, ayağınızı yorganınıza göre uzatmadığınıza, giderlerinizin gelirinizden çok daha fazla olduğuna ve böyle devam edip önlem alınmazsa maddi sıkıntıların ve zorlukların kapıda olduğunun habercisidir.

Rüyada inci kolye görmek

Rüyada inci kolye görmek, bir süre için göz yaşı dökeceğinize işaret eder. Rüyada inci kolye görmek rüya sahibi bekar ise, çok kısmetleri olacağına ve evliliğe işaret eder. Rüya sahibi evli bir bayan ise, hamileliğe, mirasa veya pahalı hediye almaya işaret eder.

Rüyada altın kolye görmek

Rüyada altın kolye görmek, iyi niyetli, ahlaklı, saygın ve itibar gören, güzel bir kimseye yorumlanır. Rüya sahibinin vefalı, olgun, ağır başlı, oturaklı bir kimse olduğuna işaret eder..

Rüyada kolye ucu görmek

Rüyada kolye ucu görmek, aile içinde huzursuzluğa, kavga ve tatsızlığa, neşenin ve keyfin kalmayacağına işaret eder.

Rüyada kolye bulmak

Rüyada kolye bulmak, yeni tanışacağınız biri ile şuanda anlaşamıyorsanız bile bir süre sonra çok iyi geçinecek ve iyi dost olacaksınız.

Rüyada kolye ucu bulmak

Rüyada kolye ucu bulmak, her sırrınızı anlattığınız, sorunlarınızı paylaştığınız ve sırtınızı güvenle dayadığınız kimseden yardım göreceksiniz.

Rüyada pahalı kolye bulmak

Rüyada pahalı kolye bulmak, çevrenizdeki birinin yaşayacağı kötü bir olayın önüne geçecek, başına gelecek kaza ve belaları önleyeceksiniz.

Rüyada altın kolye bulmak

Rüyada altın kolye bulmak, size karşı yoğun ve güzel hisleri olan, saygın, temiz ahlaklı, iyi niyetli, dürüst, güvenilir biri ile evlilik yoluna gireceğinize işaret eder. Mutlu olacağınıza işaret eder.

Rüyada kolyesini kaybedip aramak

Rüyada kolyesini kaybedip aramak, gerçektende bir eşyanızı kaybedeceğinize veya eşyanızın çalınacağına işaret eder.

Rüyada kolye ucunu kaybetmek

Rüyada kolye ucunu kaybetmek, değişim ve yeniliklerin habercisidir. Evinizi, işinizi, okulunuzu, hayatınızı, yaşama şeklinizi, yaşam şartlarınızı.. değiştireceksiniz.

Rüyada kolye takmak

Rüyada kolye takmak, kadın için sıkıntılardan ve zorluklardan kurtulmaya, mutluluğa, güzelliklere yorumlanır. Erkek için ise, sıkıntılı ve zor geçecek günlerin kapıda olduğuna, sağlık sorunlarına yorumlanır.

Rüyada altın kolye takmak

Rüyada altın kolye takmak, çevreniz tarafından sevildiğinize ve değer gördüğünüze, ne zaman başınız sıkışsa çevrenizden destek göreceğinize işaret eder.

Rüyada ucuz ve şık kolye takmak

Rüyada ucuz ve şık kolye takmak, rüya sahibi kadınsa kız evladı olacağına işaret eder.

Rüyada mücevher kolye takmak

Rüyada mücevher kolye takmak, rüya sahibinin erkek evladı olacağına işaret eder.

Rüyada gümüş kolye takmak

Rüyada gümüş kolye takmak, elde ettiğiniz büyük paraları gereksiz yatırımlar ile kaybedeceğinize, zarara uğrayacağınıza, hatta iflas etmeye ve sıkıntılı günlere, değer kaybetmeye yorumlanır.

Rüyada inci kolye takmak

Rüyada inci kolye takmak, büyük bir aşk yaşayacak ve sevdiğiniz ile mutlu, huzurlu bir evlilik yapacaksınız. Bekar erkek için zengin bir kadın ile evliliğe, yaşlı bir kimse için torun sahibi olmaya işaret eder.

Rüyada kolye almak

Rüyada kolye almak, eş veya sevgili ile eğlenceli ve mutlu vakit geçirmeye, keyifli bir tatile işaret eder.

Rüyada kolye aldırmak

Rüyada kolye aldırmak, eğlenceli ve neşeli günler geçirmeye işaret eder. Yakın zamanda sevdikleriniz ile her anından keyif alacağınız, eğlenceli bir tatile çıkabilirsiniz.

Rüyada kolye satmak

Rüyada kolye satmak, herkes ile sonunu düşünmeden gerekli gereksiz konuşuyorsunuz ancak bu durum sonradan sizin canınızı sıkacak. Dedikodu yapmamalısınız.

Rüyada kolye satan birini görmek

Rüyada kolye satan birini görmek, çevrenizde konuştuklarınıza dikkat edin yoksa olan size olacak ve çok üzüleceksiniz.

Rüyada kolye hediye almak

Rüyada birinden kolye hediye almak, rüyanızda kolye aldığınız kimse ile gerçek hayatta gönül ilişkisi yaşayacağınıza işaret eder.

Rüyada gümüş kolye hediye almak

Rüyada birinden gümüş kolye hediye almak, büyük çabalar karşılığında kazanılan parayı gereksiz harcamalar ile tükettiğinize ve bu nedenle iki yakanızın bir araya gelmediğine, sıkıntılar yaşadığınıza işaret eder. Önlem almanız halinde kolay ve kısa sürede kendinizi toplayacağınıza işaret eder.

Rüyada altın kolye hediye almak

Rüyada birinden altın kolye hediye almak, sevgiden, aşktan yana heycana ve mutluluğa, romantik anlar yaşamaya yorumlanır.

Rüyada birine kolye hediye etmek

Rüyada birine kolye hediye etmek, yakın zamanda aşka kapılacağınıza işaret eder.

Rüyada eşine kolye hediye etmek

Rüyada eşine kolye hediye etmek, eşiniz ile aranızdaki bağın kuvvetli olduğuna, eşinizin size karşı saygısı ve sevgisinin olduğuna, aile içi huzura ve saadete işaret eder.

Rüyada kolyeyi çekerek koparmak

Rüyada kolyeyi çekerek koparmak, işlerinizi tamamlamak için çok yoğun bir şekilde çalışacağınız bir döneme giriyorsunuz. Bu dönemde gerçekten yorulacaksınız. Yaptıklarınız hane içinde huzursuzluğa ve tatsızlıklara neden olabilir.

Rüyada birinin kolyeyi çekip kopardığını görmek

Rüyada birinin kolyeyi çekip kopardığını görmek, uğraştığınız işleri birinden yardım almadan bitirmeniz zor gibi görünüyor. Yardım almalısınız. Yardım alırsanız zamanında işinizi tamamlarsınız. Bir kimseden dolayı huzurunuz kaçabilir. Dikkatli olun.

Rüyada kolyenin koptuğunu görmek

Rüyada kolyenin koptuğunu görmek, çok yoğun bir tempo ile çalışıyorsunuz ve artık çok yoruldunuz. Buda işlerinizin aksamasına neden oluyor. Bedenen ve ruhen dinlenmeye ihtiyacınız var. Sağlık sorunları yaşayabilirsiniz.

Rüyada inci kolyenin dağıldığını görmek

Rüyada inci kolyenin dağıldığını görmek, evli bir kimse için ayrılığa, soğukluğa ve boşanmaya, nişanlı kimse veya sevgilisi olan biri için, ayrılık kapıdadır. Rüya sahibinin aşk hayatı tepe taklak olur. Hayal kırıklıkları ve üzüntü yaşar. Bu rüya aynı zamanda uğursuzluk habercisidir.

  

© 26.05.2019 RuyaveRuya.COM | | İslami Rüya Tabirleri