Rüyada kızmak

Rüyada kızmak

Rüyada kızmak, hayra yorulmayan rüyalardandır.. Bir süre için işleriniz yolunda gitmeyebilir ve gerginlikler yaşayabilirsiniz. Zor bir süreç sizi bekliyor. Rüyada kızmak, öfkenize hakim olmazsanız siz zarar göreceksiniz şeklinde yorumlanır. Davranışlarınızın, sözlerinizin sorumluluğunu üstlenmeniz gerekecek. Bu nedenle dikkatli adımlar atmalısınız. Aksi halde yaptıklarınız, söyledikleriniz yine size zarar olarak dönecek.

Rüyada öfkelendiğini görmek

Rüyada öfkelenmek, herşeyi içinize atıyorsunuz ve içinizde büyütüyorsunuz. Çevreniz tarafından sessiz- sakin algılanıyorsunuz ancak bu durum canınızı sıkıyor.

Rüyada öfkelenmek, kimi zaman üzüleceğiniz bir hadisenin olacağına işaret eder. Kimi zaman ise yakında beklediğiniz haberin geleceğine yorumlanır.

Rüyada köpürdüğünü görmek

Rüyada köpürmek, iş hayatınızda attığınız adımlar, yaptığınız yatırımlar, harcadığınız çabanın boş yere olmadığını yakında alacağınız haber ile daha iyi anlayacaksınız.

Rüyada birine kızmak

Rüyada birine kızdığını görmek, çevrenizdekilere karşı öfkeli olabilirsiniz. Bu gerginliği iş hayatınıza da taşıyıp sonunda işsiz kalabilirsiniz. Maddi zorluklar kapıda..

Rüyada başka birine kızmak, kendi hatalarınızdan başkalarını sorumlu tutarak rahatlamaya çalışıyorsunuz. Ancak yakında gerçekler ile yüzleşeceksiniz.

Rüyada sinirlenmek

Rüyada sinirlenmek, canınızı sıkan kimselerin aşırıya kaçabileceğine ve  içinize attığınız şeylerin nihai patlamasını yaşayacağınıza işaret eder.. İçinizde söylenmemiş tek bir söz kalmayabilir.

Rüyada babaya kızmak

Rüyada babaya kızdığını görmek, düşmanlık beslemek, yaygın bir durumdur. Bu da çoğunlukla çocukluktaki kırgınlık ya da imrenmeden kaynaklanır.

Rüyada babasının kızdığını görmek

Rüyada babanın kızdığını görmek, gittiğiniz yol doğru yol değil. Hatalarınızdan, yanlışlarınızdan dönün ve davranışlarınıza çeki düzen verin artık.

Rüyada sevgiliye kızmak

Rüyada sevgiliye kızdığını görmek, kimi yorumculara göre hayra yorumlanır. Sevgilinizle sorunlarınızı aranızda açık bir şekilde konuşarak çözüme kavuşturacaksınız demektir. Ancak kimi yorumculara göre ise Rüyada sevgiliye kızmak, hayra yorumlanmaz. Sevgili ile ayrılık çanları çalıyor !!!

Rüyada bağırmak

Rüyada bağırmak, bazen insanlar arasında hayırla anılmaya, rızkın genişlemesine işarettir. Rüyada bağırmak, kimi yorumculara göre rüyayı görenin sevdiği kişilerden ayrı düşmesine işaret eder.

Rüyada bağırdığını görmek, psikolojik olarak yorumlanacak olursa, baskıya maruz kalıyorsanız eğer artık bu baskıya dayanamıyorsunuz demektir. Sorumluluklarınız, yükünüz ağır ve artık taşımakta zorlanıyorsunuz. Çevrenizin yardımına ihtiyaç duyuyorsunuz şeklinde yorumlanır.

Rüyada güzel ses ile bağırmak

Rüyada güzel sesle bağırdığını görmek, rüya sahibinin çevresi tarafından hayırla anılacağına işaret ederken;

Rüyada çirkin ses ile bağırmak

Rüyada çirkin ses ile bağırdığını görmek, çevresi tarafından rüya sahibinin kötü anılacağına yorumlanır.

Rüyada kin duymak

Rüyada kin duymak, hiç hoşlanmadığınız, varlığında rahatsız olduğunuz bir yakınınızdan iyilik ve fayda göreceğinize işaret eder.

İbn-i Kesir’e göre; Rüyada tanıdık birini veya bir emiri kendisine kızmış görmek, ondan iyilik ve fayda görmeye işaret eder.

Rüyada eşine karşı öfkelendiğini görmek

Rüyada eşine karşı öfkelendiğini görmek, onun kendisine karşı görevlerini çok iyi yerine getirmesine işaret eder.

Rüyada eşinin kendisine kızdığını görmek

Rüyada eşinin kendisine kızdığını görmek, eşinin kendisine itaatkâr olmasına, ahlak ve namus kuralları çerçevesinde hizmetinde bulunacağına işarettir.

Rüyada dünya nimetleri için birine kızmak veya öfkelenmek

Rüyada dünya nimetleri için birine kızmak veya öfkelenmek, rüya sahibi psikolojik yıkkınlığa, çökkünlüğe uğrar ve inancı zayıflar şeklinde yorumlanır.

  

© 26.05.2019 RuyaveRuya.COM | | İslami Rüya Tabirleri