Rüyada kıyamet görmek

Rüyada kıyamet görmek

Rüyada kıyamet görmek, adaletin yerini bulacağına, bazende savaşa, hoş olmayan olaylara işaret eder.

Rüyada kıyamet görmek, kendinize çeki düzen verme yolunda bir uyarı olabilir. Hakkınızın yendiğini düşündüğünüz işe ilişkin bir fırsat daha geçebilir elinize.Kendinizle hesaplaşmanın vakti mi, acaba?..Bazen yolculuk olarak yorumlanır.

Rüyada kıyamet gününü görmek

Rüyada kıyamet gününü görmek, günahlar­dan tövbe etmeye, şerefli bir kadına, faydalı insana, yaşadıklarınızdan dolayı temkinli davranacağınıza işaret eder. Bu rüya bazen haram ve günah ayrımını yapıp doğru davranmanız, günahtan kaçınmanız gerektiğine, yanlışlardan- hatalardan dönmeniz için bir uyarı olarak yorumlanır. Allah yolunda, doğru hal ve tavır içinde olursanız mutlu ve huzurlu olacaksınız. Aynı zamanda, kötülüğün ve düşmanlığın sahibine döneceğine, haklının haksıza gelip geleceğine, mazlumun zalimden intikam almasına, akla karanın birbirinden ayrılmasına işaret eder.

Rüyada kıyamet gününü beklemek

Rüyada kıyamet gününü beklemek, hayattan beklentileriniz olduğuna, iş hayatınız ile ilgili Allah’tan gelecek yardıma, sizinde muhtaç olan, düşmüş kimselere yardımda bulunmanız gerektiğine işaret eder.

Rüyada kıyamet gününü yaşamak

Rüyada kıyamet gününü yaşamak, günahtan kaçınmalı, her daim iyiyi ve güzeli düşünüp istemelisiniz. Rüyada kıyameti yaşamak, akla karayı, doğru ile yanlışı bir birinden ayırmaya, hatalarınız ile yüzleşmeye işaret eder.

Rüyada kıyamet gününün yaklaştığını görmek

Rüyada kıyamet gününün yaklaştığını görmek, sevdiklerinizi, yakınlarınızı koruyacağınıza, korumak için elinizden ne geliyorsa yapacağınıza işaret eder.

Rüyada kıyamet gününde halkın kabirlerinden kalkarak dirildiklerini görmek

Rüyada kıyamet gününde halkın kabirlerinden kalkarak dirildiklerini görmek, halkın menfaatleri için çarşı ve pazara dağılıp yayılmalarına, bir takımının kazanç ve bir takımının da zarar etmelerine yorumlanır.

Rüyada kıyameti haber vermek

Rüyada kıyameti haber vermek, çevrenizdeki bir insanın yanlış yolda ilerlediğin,e sizin ona doğruyu göstereceğinize, hatalarını düzeltmesine yardım edeceğinize işaret eder.

Rüyada kıyameti hissetmek

Rüyada kıyameti hissetmek, hayatınızda korku, kuruntu ve endişeleriniz olduğunuza, işaret eder.

Rüyada kıyamet koptuğunu görmek

Rüyada kıyamet koptuğunu görmek, hayırlara alamet etmez. Büyük uğursuzluğa, size gelecek olan veya içinde olduğunuz hastalıktan, beladan, sıkıntıdan kurtulamamaya, büyük acılar yaşamaya, Allah’a sığınmanız gerektiğine işaret eder. Toplumsal olarak adaletten uzaklaşmaya, büyük bir günah işlemeye, toplum içinde küçük düşmeye işaret eder. Bazen ecelin yaklaşmasına işaret eder. Rüya sahibi kıyametten etkilenmiyorsa, ahiret hayatında güzelliğe, ödüllendirileceğine işaret eder. Kötülüklerden uzak bir hayata işaret eder.

Rüyada üzerine kıyamet koptuğunu görmek

Rüyada üzerine kıyamet koptuğunu görmek veya Rüyada kıyametin sadece kendisi için koptuğunu görmek, rüya sahibinin vadesi dolmuş, ömrünün son demlerinde olduğuna işaret eder.

Rüyada kıyametin koptuğunu duymak

Rüyada kıyametin koptuğunu duymak, hayatın en zor, sıkıntılı, en kötü günlerini yaşamaya, yürek sızısı çekmeye, göz yaşlarına boğulmaya, kazaya, belaya işaret eder.

Rüyada kıyamet koparken kelime-i şahadet getirmek

Rüyada kıyamet koparken kelime-i şahadet getirmek, başınıza gelecek olan kötülükten son anda kurtulacağınıza işaret eder.

Rüyada kıyamet koparken namaz kılmak

Rüyada kıyamet koparken namaz kılmak, hayatınız boyunca güzelliklere, kötülüklerden- kötü kimselerden uzak kalmaya yorumlanır.

Rüyada kıyamet alameti görmek

Rüyada kıyamet alametlerinden birini görmek, iyilik sever, hayırlı işlerinize devam etmelisiniz. Bazen bu rüya, uğursuzluğa, şansızlığa, kötü günlerin yaklaştığına, kendinize çeki düzen vermeniz gerektiğine, yanlışlardan dönmeniz gerektiğine işaret eder.

Rüyada kıyamet suresini okumak

Rüyada kıyamet suresini okumak, temiz kalpli, hayırsever, dini ve imanı güçlü, Allah yolunda olan bir kimse olduğunuza işaret eder.

Rüyada kıyamette sorguya çekilmek

Rüyada kıyamette sorguya çekilmek, sınav da olduğunuza işaret eder. Sorgunuz iyi ise, hayrınıza ve menfaatinize işaret eder. Sorgu zor ise ve bu esnada terlerseniz, hatalarınızın cezasını çekeceğinize, hatalarınızı düzeltmeniz gerektiğine işaret eder.

Rüyada kıyamet gününde sırat köprüsünü sağ salim geçmek

Rüyada kıyamet gününde sırat köprüsünü sağ salim geçmek, kişi şiddet, fitne ve belalardan kurtulur. Bazen sırat köprüsü insanın gideceği sarp yerlere işarettir.

  

© 27.09.2020 RuyaveRuya.COM | | İslami Rüya Tabirleri