Rüyada ısırmak, Rüyada ısırılmak

Rüyada ısırmak

Rüyada ısırmak, hiledir. Bazı yorumculara göre ısırmak, gerek hayvan olsun, gerek insan olsun ısırılan şeyi aşırı derecede sevmektir. Rüyada ısırmak, bir düşmanla karşılaşacağınız ve bundan zararlı çıkacağınız anlamına gelir. Çok yoğun olsanız bile, bugünün işini yarma ertelemezseniz iyi edersiniz.

Rüyada ısırık, kötülüğün işaretidir. Bu kötülük sizi sevmeyenler ve çekemeyenler tarafından gelecek demektir.

Rüyada bir kimseyi ısırmak

Rüyada birini ısırmak, ısırdığınız kişi tanıdık değilse, yakında birisiyle çok sağlam, mükemmel bir dostluk-arkadaşlık kuracağınıza işaret eder. Tanıdığınız biri ise, o insana çok güvendiğinize ve karşılıksız sevdiğinize yorulur.

Rüyada bir insanı ısırdığını görmek

Rüyada bir insanı ısırdığını görmek ömrünüzün refah içinde geçmesine işarettir. Kimi yorumculara göre, Rüyada ısırmak yada birini ısırmak, düşmanlıkla tabir edilir ve kıskanç birisinin tatsız hareketlerine maruz kalmaya yorumlanır.

Rüyada kedi ısırmak

Rüyada kediyi ısırmak, hasta değilseniz dikkatli olun her an uzun sürecek bir rahatsızlık yaşayabilirsiniz. Hasta iseniz hastalığınızın uzun süreceğine işaret eder. Nabluslu Abdulgani’ye göre: Rüyada ısırmak ve ısırılmak, hile, düşmanlık, çekememeyle tabir olunur.

Rüyada ısırılmak

Rüyada ısırılmak, yenilgi olarak yorumlanır. Ayrıca çevrenizde sizi kıskanan veya düşmanlık eden kimselerin varlığına yorulur. Düşmana veya rakibe mağlup olacağınıza, güç kaybedeceğinize, başarısızlığa işaret eder. Düşmanlarınız tarafından kötü oyunlar ve pis işlerin içine çekilebilirsiniz.

Rüyada ısırıldığını görmek

Rüyada ısırıldığını görmek, en içten duygularınız ile samimi bir şekilde yaklaştığınız insanlar tarafından ihanete uğrayacaksınız ve zarar göreceksiniz, bu şahısların sizi mutsuz etmek için uğraşacaklarına işaret eder. Rüyada ısırıldığını görmek, bir düşmanla karşı karşıya kalacağınız ve zararlı çıkacağınız anlamına gelir.  Kimi yorumculara göre ise, işiniz düzelecek, maddi zorluklar arkada kalacak.

Rüyada biri tarafından ısırılmak

Rüyada bir insan tarafından ısırılmak, sizi ısıran kişiden nankörlük göreceksiniz.

Rüyada bir hayvan tarafından ısırılmak

Rüyada bir hayvan tarafından ısırılmak, sıkıntılı günlerin yaklaştığına işaret eder.

Rüyada böcek tarafından ısırılmak

Rüyada böcek tarafından ısırılmak, hayra yorulmaz. Ummadığınız bir anda bir hastalığa yakalana bileceğinize , üstesinden gelmek için uğraşacağınıza işaret eder.

Rüyada köpek tarafından ısırılmak

Rüyada köpek tarafından ısırılmak, maddi durumunuz veya başarılarınız nedeniyle kıskanılan biri olduğunuza ve kuyunuzu kazan insanların varlığına işaret eder.

Rüyada kedi tarafından ısırılmak

Rüyada bir kedi tarafından ısırılmak, rüya sahibi hasta ise şifa bulmaya, kederlerden kurtulmaya işaret eder. Rüyada kedi tarafından ısırılmak, aynı zamanda her daim yanında olduğunuz, kol kanat gerip koruduğunuz birinden nankörlük göreceksiniz ve bu da sizi üzecek demektir.

Rüyada yabani ve vahşi kedi tarafından ısırılmak

Rüyada yabani ve vahşi kedinin ısırdığını görmek, eziyete ve zulme uğramaya, zorluklar ile uğraşmaya işaret eder.

  

© 26.05.2019 RuyaveRuya.COM | | İslami Rüya Tabirleri