Rüyada ırmak görmek

Rüyada ırmak görmek, ırmağın ve rüya sahibinin durumuna göre değişik yorumlanır. Rüyada görülen ırmağın suyu temiz ve berrak olursa, iyilik ve güzellik ifade eder, kimi durumlarda ise zenginliğin, mutluluğun ve başarının simgesidir. Suyu bulanık ise kedere ve aynı zamanda kuvvete işarettir.

Rüyada ırmaktan geçmek veya atlamak
Rüyada ırmaktan geçmek veya atlamak,sıkıntı ve engellerin aşılmasına yorulur.

Rüyada ırmağa düştüğünü görmek
Rüyada ırmağa düştüğünü görmek, tehlikeye düşmeye, çabalayıp çıkmak ise tehlikeden kurtulmaya yorulur.

Rüyada ırmağa girmek
Rüyada ırmağa girmek, büyük zatlarla bir araya gelmeye işarettir.

Rüyada ırmak görmek, durgun ve temiz bir ırmak;

Rüyada kirli bir ırmak görmek; kıskanç insanlarla çevrili olacağınız ve pek çok tartışma yaşayacağınız anlamına gelir. İş hayatınızda büyük değişiklikler olacak. Önemli başarılara imza atacaksınız. Ancak bu uzun vadede olacak.

Rüyada ırmak görmek, kazancın çoğalmasına, bolluğa ve refaha ermeye delalet olup rüyada ırmaktan geçtiğini görmek, sıkıntılardan kurtulmaya işarettir.

Rüyada ırmaktan geçtiğini görmek
Rüyada ırmaktan geçtiğini görmek ,maddi sıkıntılardan kurtulmaya, hasta iseniz tekrar sağlığınıza kavuşmaya, rüyada görülen ırmak suyu temiz ve be ise şöhrete ve kazanca, rüyada görülen ırmak suyu berrak ise rızkın artacağına ve temiz olacağına yorumlanır.

Bazı yorumculara göre rüyada ırmaktan geçtiğini görmek ;mutluluk dolu zamanlara, yetenekli ve hoş sohbetli genç bir insana, yada  arkadaşlarızla hoş muhabbete yorumlar.

Bazı yorumculara göre ise rüyada ırmaktan geçtiğini görmek ;  zorlukların ardından kazanılacak mal ve mülke, sıkıntılı halden hayal edilen nimete kavuşmaya, sıkıntılara göğüs gererek umduğu hayra, uzun bir bekleyişin sonunda istediği hayra yorulmaktadır.

Rüyada büyük bir ırmağa düşmek; çok ciddi tehlike içinde olduğunuzu eğer rüyada çok uğraşılırsa ve düşülen ırmaktan kurtulursa rahata ereceğine eğer, ırmaktan çıkmazsanız ise  öleceğinize yorumlanır.  Rüyada durgun ırmak görmek yada rüyada temiz ırmak görmek; bol kazancın, mutluluğun işaretidir.  Yine rüyada kirli ırmak görmek ise, etrafınızda kıskanç insanlar bulunduğuna bunlarla tartışacağınız anlamındadır.

  

© 30.03.2020 RuyaveRuya.COM | | İslami Rüya Tabirleri