Rüyada hayalet görmek

Rüyada hayalet görmek

Rüyada hayalet görmek, cesaretsiz, riskten kaçan  bu nedenle de başarıyı yakalayamamış, fırsatları kaçırmış bir kimseye işaret eder.

Freud’a göre; Hayalet, anne simgesidir. Tam olarak hatırlayamadığınız ya da emin olamadığınız eski duygular ya da belirsizlikleri simgeler. Size bir haber getirmek ya da yardım etmek için bedeninden ayrılmış bir ruh olarak düşünülebilir.

Rüyada beyaz giyinmiş hayalet görmek

Rüyada hayalet beyaz giyinmişse, neşe ve mutluluğa işaret eder.

Rüyada siyah giyinmiş hayalet görmek

Rüyada hayalet siyah giyinmişse, keder ve üzüntüye işarettir.

Rüyada tanıdığı bir ölüyü hayalet şeklinde görmek

Rüyada tanıdığınız bir ölüyü hayalet şeklinde görmek, gerçek­leşmesini istediğiniz bir arzunuzun gerçekleşeceğine işare­ttir.

Rüyada tanıdığı ve sevdiği birine ait hayalet görmek

Cassandra Eason’a göre; “Eğer Rüyada tanıdığınız ve sevdiğiniz birine ait hayalet gördüyseniz, her şeyin iyi olacağına dair haber getirmiş veya bu konuda sizi temin etmek için gelmiş olabilir.

Rüyada tanımadığı ve sevmediği birine ait hayalet görmek

Eğer rüyada gördüğünüz hayalet tanıdığınız ve sevdiğiniz birine ait değil veya korkutucuysa, bir sorunun veya tamamen geçmişe gömdüğünüz bir ilişkinin geri gelmesinden korkuyor olabilirsiniz.”

Rüyada hayalet ile karşılaştığını görmek

Rüyada hayaletle karşılaştığını görmek, kafanızda bulunan soru işaretlerinden dolayı arzuladığınız bir iş için adım atmak istemiyorsunuz.

Rüyada hayalet olmak

Rüyada hayalet olduğunu görmek, beklenmedik bir yerden gelecek büyük maddi kazancın olduğuna işaret eder. Örneğin şans oyunlarından.

Rüyada bir hayaletin hükmü altında olmak

Rüyada bir hayaletin hükmü altında olmak, normal hareketlerinizi ve tepkilerinizi bastıran nevroz ya da psikoz. Başka bir açıdan, alkol alışkanlığı olan bir kişi için alkolü azaltması yönünde bir uyarı olabilir.

Rüyada hayalet kadın görmek

Rüyada hayalet kadın görmek, fesat, art niyetli, kötü sözlü, size zarar vermek isteyen bir kimsenin etrafınızda olduğuna işaret eder.

Rüyada hayalet ile konuşmak

Rüyada hayalet ile konuşmak, bir iş için adım atıp, o işi başlatırsanız güzel sonuçlarını alacaksınız. Cesaretinizi ve kendinize güveninizi toplayın, kazanacaksınız.

Rüyada hayalet kovalamak

Rüyada hayalet kovalamak, kendinize güveniniz gerektiği kadar oldadığı için elinizde büyük bir fırsatı kaçıracaksınız.

Rüyada hayalet kasaba görmek

Rüyada hayalet kasaba görmek, Bu durum bugünde bulunmak yerine geçmişte yaşamak için duyduğunuz şiddetli arzunun simgesidir. Rüyanızdan almanız gereken öğüt geçmişin sadece iyi yanlarını hatırlayıp geri kalanını unutmak ve kendinizi bugünü yaşamaya vermektir.

  

© 10.08.2020 RuyaveRuya.COM | | İslami Rüya Tabirleri