Rüyada hasta olmak

Rüyada hasta olmak

Rüyada hasta olmak, rüya sahibi için büyük bir servete kavuşmaya, sıkıntı ve darlıktan kurtulmaya, düş­manlarına galip gelmeye, ömrün uzunluğuna, güzel yaşa­maya ve sevince işarettir.

Cassandra Eason’a göre; Rüyada hasta olduğunu görmek, geçici olarak yaşamın gerekleriyle başa çıkamadığınız ve ilgiye ihtiyaç duyduğunuzu hissediyor olabilirsiniz.

Kimi yorumculara göre ise, Rüyada hasta olduğunu görmek, rüya sahibinin kısa sürede geçecek bir hastalığa yakalanacağınıza işaret eder. Yakın bir akrabanızla yakın bir zamanda tartışabilirsiniz. Ani kararlar almamaya özen göstermelisiniz.

Rüyada kendini marazlı görmek ya da hasta görmek

Rüyada kendini marazlı görmek ya da hasta görmek, bu rüya tam tersi şekilde yorumlanır. Bu rüyayı görmek sıhha­tinizin oldukça yerinde olduğuna, eğlenmeye ve gülmeye işaret eder.

Rüyada hastalandığını görmek

Rüyada hastalandığını görmek, rüya sahibi kişinin telaşlanmasına gerek yoktur. Böyle bir rüya sağlığının iyi olduğunu anlatır. Pek ender olarak hastalık rüyası olduğu gibi çıkar.

Rüyada hasta olarak yatakta yattığını görmek

Rüyada hasta olarak yatakta yattığını görmek, rüya sahibi bir yola, seyahate gider.

Rüyada hastalıktan kurtulduğunu görmek

Rüyada hastalıktan kurtulduğunu görmek, yaptığınız ibadet­lerin vazifelerin yeterli bulmayıp sonunda hakkında hayır­lı olacak bir karara varacağına işaret eder.

Rüyada bir yakınını hasta görmek

Eric Ackroyd’a göre; Rüyada size yakın biri gerçek yaşamda sahip olmadığı bir hastalığa yakalanmışsa, rüyanızın o insan hakkında ya samimi bir kaygı ya da gizli bir düşmanca istek ifade etme olasılığı vardır. Rüyadaki hasta insan sizseniz, rüya gerçek bir fiziksel hastalığa ya da psikolojik bir hastalıkla iç çatışmaya gönderme yapıyor olabilir.

Rüyada hasta bakıcı görmek

Rüyada hasta bakıcı görmek, sağ­lığınıza daha fazla önem göstermeniz gerektiğine dair bir uyarı ve zor zamanlarınızda yardımınıza koşacak bir yardımcıya, iyilik sahibine işarettir.

Rüyada hastane görmek

Rüyada hastahane görmek, bulaşıcı, salgın bir hastalığa yakalanabilirsiniz, dikkatli olun.

Cafer-i Sadık’a göre: Rüyada hastane görmek, on şekilde yorumlanır: Alim, doktor, hâkim, rahatlık, şifa, hastalık, cinnet, sevap, şehitlik ve hürriyetine kavuşma olarak yorumlanır.

  

© 27.09.2020 RuyaveRuya.COM | | İslami Rüya Tabirleri