Rüyada göl görmek

Rüyada göl görmek
Rüyada göl görmek, rüya sahibi kimse için muradına ermeye, mutlu olmaya, bolluk ve berekete, zenginliğe ve sağlığa, evlilikte huzuru ve mutluluğu bulmaya işaret eder. Aynı zamanda soylu, zengin ve asil bir kadın ile de tabir edilir.

Rüyada pis, kirli ve dibi çamurlu göl görmek
Rüyada pis, kirli ve dibi çamurlu göl görmek, hayra yorumlanmaz. Sıkıntılı, sorunlu ve zor geçecek günlerin habercisidir.

Rüyada az akıntılı, sakin ve dingin bir gölde sal ile gezinti yapmak
Rüyada az akıntılı, sakin ve dingin bir gölde olup sal ile gezinti yapmak, siz ve çevrenizdekilerin, yakınlarınızın mutlu olmasını sağlayacak olaylar yaşayacaksınız.

Rüyada göle girmek
Rüyada göle girdiğini görmek, iş yaşamınızda ve özel hayatınızda sıkıntı yaşamayacaksınız. Hayatınızın güzelleşeceğine, geçim sıkıntısı yaşamayacağınıza, güzel ve rahat içinde geçecek bir ömür sürmeye işaret eder.

Rüyada gölde yıkanmak
Rüyada gölde yıkandığını görmek, rüya sahibi kimse her türlü tasadan, kaygıdan, endişelerden kurtu­lur.

Rüyada bir gölde çamura batmak
Rüyada gölde çamura batmak, kedere ve sıkıntıya işaret eder. Rüyada birini çamura yatırmak, sahte arkadaşlıklara dikkat edilmesi gerektiğini ifade eder.

Rüyada göl üzerinde çiçeklerin açtığını görmek
Rüyada göl üzerinde çiçeklerin açtığını görmek, muradına ermek, dua ve dileklerin kabulü şeklinde açıklanır.

Rüyada göl kenarında oturmak
Rüyada göl kenarında oturmak, sıkıntılarınızdan, dertlerinizden ve kederlerinizden kurtulup rahata ereceksiniz. Huzurlu ve mutlu günler dilediğinize işaret eder.

Rüyada tertemiz dibi görünen bir göl kenarında olmak
Rüyada tertemiz dibi görünen bir göl kenarında olmak, çok istediğiniz bir şeyin, bir arzunuzun, dileğinizin veya hayalinizin gerçekleşeceğine işaret eder.

Rüyada göl manzarası görmek
Rüyada göl manzarası görmek, pek çok yeni iş fırsatları yakalayacaksınız ve hayırlı kısmetleriniz olacak demektir.

  

© 10.08.2020 RuyaveRuya.COM | | İslami Rüya Tabirleri