Rüyada gebe görmek

Rüyada gebe görmek

Rüyada gebe görmek, gerek kadın gerekse erkek için iyiye ve hayra yorumlanır. Rüyada gebe görmek, genellikle şan ve şöhrete, saygınlık ve itibar kazanmaya yorulur. Rüyada gebe görmek, kısa süre içinde tahmin edemeyeceğiniz nimetlere ve güzelliklere kavuşacağınıza yorulur. Rüyada gebe görmek, kimi yorumculara göre yakın çevrenizden birinin gebe kalacağının müjdeleyicisi de olabilir.

Soozi Holberche’ye göre; Rüyada gebe görmek, “Yeni bir anlayış düzeyine veya doğum hazırlığına” işaret eder.

Rüyada gebelik testi yapmak

Rüyada gebelik testi yapmak, isteklerinize zorlanarak, çaba harcayarak kavuşabileceğinize işaret eder.

Rüyada gebe kaldığını görmek

Rüyada gebe kalmak, olumlu ve olumsuz şekillerde yorumlanır. Rüyanızı, gördüğünüz diğer nesnelerin yorumları ve rüyanızdaki hisleriniz ile daha doğru şekilde yorumlayabilirsiniz. Kötü bir çocuğa mı gebesiniz yoksa iyi bir çocuğa mı? Sorunlara mı, güzelliklere mi gebesiniz? Kısacası rüyanızdaki diğer olguları da hatırlayarak rüyanızı yorumlayabilirsiniz.

Kimi yorumculara göre Rüyada gebe kalmak, sıkıntılı bir sürecin başlayacağına, istemediğiniz olaylar yaşayacağınıza, sıkıntıya ve zorluklara, üzüntüye işaret eder.

Bazı yorumculara göre ise Rüyada gebe kalmak, istek ve arzularınızın yavaş yavaş geçekleşeceğine, sabırlı olmanız gerektiğine işaret eder.

Rüyada gebe olduğunu görmek
Rüyada gebe olduğunu görmek, kimi yorumculara göre hayra yorulmaz, mutsuz bir evlilik hayatı, kendinizi bir süre mutsuz ve üzgün hissedebileceğinize işaret eder. Rüyada karnınız ne denli büyükse sıkıntılarda o kadar büyük olur, rüyada doğuma ne kadar yaklaştıysanız sıkıntılardan da o kadar süre içinde kurtulursunuz.

Rüyada kendini gebe görmek
Rüyada kendini gebe görmek, uzun zamandır mutlu ve huzurlu bir aile hayali kurduğunuzu, kısa süredede çoçuk sahibi olmak istediğinizi simgeler.

Rüyada kendini gebe görmek, rüya sahibi kadın ise, büyük mala konacağına, malda ve parada artışa, izzet ve şerefinin artacağına, çevresinden itibar göreceğine, üzüntüden ve kederden kurtula­cağına, hayırlı bir evladı olacağına işarettir. Rüyada bir kadının kendini gebe görmesi, yapacağınız işlerde başarılı olacağınıza ve yükseleceğinize delalet eder. Büyük miktarda mal, mülk, bolluk ve berekete işaret eder. Eşi ile arası bozuk olan kadının, eşiyle arası düzelir.

Rüyada ken­dini gebe görmek, rüya sahibi erkek ise, üzüntü ve kedere, zamanında sizi üzen bir sırrınızın olduğuna ve pişmanlığa işarettir. Rüyada genellikle gerçek hayata aykırı şeyler görmek hayra ve iyiliğe yorulmaz.

Rüyada kendini gebe görmek, rüya sahibi genç bir kız ise, hatalarından dolayı ailesinin hayal kırıklığı yaşayacağına, kendisine uygun olmayan biriyle birlikte olduğuna işaret eder. Rüyada gebe olduğunu gören bakire bir kızın, ailesinin ondan kaynaklanan sorunlar yaşanacağına işaret eder. Bazı yorumculara göre ise, varlıklı biriyle evlenmeye veya iyi bir eğitime yorumlanır.

Rüyada kendini gebe görmek, rüya sahibi dul bir kadın ise, yakında kısmetinin çıkacağına ve evleneceğine, arzu ettiği şeylere kavuşacağına, daha rahat, daha iyi şartları olan bir yaşama işaret eder.

Rüyada gebe olup sancı çekmek

Rüyada gebe olduğunu ve sancı çektiğini görmek, oldukça güzel ve hayırlı bir rüyadır. Sıkıntılarınız son bulur, hastaysanız şifa bulursunuz. Rüyada çekilen acı, gerçek hayattaki mutluluğa ve huzura işaret eder.

Rüyada gebe olup suyunun geldiğini ve doğuma çok az bir süre kaldığını görmek

Rüyada gebe olup suyunun geldiğini ve doğuma çok az bir süre kaldığını görmek, biraz daha sabretmeniz gerek çünkü bu rüya yaşanılan sorunların bitmesine ramak kaldığına, mutluluğu sonunda yakalayacağınıza, üzüntülerden kurtulacağınıza ve iç huzurunu bulacağınıza işaret eder. Zor günlerin geçmesine çok az kaldı…

Rüyada doğum yapmak

Rüyada doğum yapmak, sıkıtılarınızdan yakında kurtulursunuz. Rüyayı gören gerçek hayatta da gebeyse; bu, sorunsuz bir gebelik dönemi geçirecek, sağlıklı bir çocuk dünyaya getireceksiniz anlamındadır.

Rüyada gebe olmadığı halde karnını büyümüş görmek

Rüyada gebe olmadığı halde karnını büyümüş görmek, hayır görmeyeceğiniz çok fazla mal veya fazlasıyla haram mal elde etmeye yorumlanır. Karnın şişliği kadar ganimet veya servet elde etmeye işaret eder.

Rüyada gebe birini görmek

Rüyada gebe birini görmek, iş hayatında sevilen sayılan biri olduğunuza, yükseleceğinize, övgüye, önemli başarılara imza atacağınıza ve büyük kazanca işaret eder.

Rüyada gebe bir kadın görmek
Rüyada gebe bir kadın görmek, kimse nam ve şerefe nail olur malı ve mülkü artar. Bazı yorumculara göre, rüyada gebe kadın görmek, endişeye ve üzüntüye, ruhsal sorunlara işaret eder. Rüyada gebe kadın görmek, üzüntü, keder ve gizli işler yapılacağına işarettir. Yüreğinizde çok iyi bir tohumun, bir planı yürütmek üzere kök salması, ama sabırla beklemek gerektiğine yorulur. Rüyada gebe kadın görmek, sizi üzecek bir olaya, sıkıntıya, sorunlara da delalet eder.

Nabluslu Abdulgani’ye göre; Rüyada gebe kadın görmek, cihat ve gaza aile ve efradının geçimlerini sağlamak, iyiliği övmek, Allah’ı zikretmek ile tabir olunur.

Rüyada karısını gebe görmek

Rüyada karısını gebe görmek, genelde hayra yorulur, yeni bir ev, araba vs. yeni bir mal almak istediğinize işaret eder. Uzun yıllardır hayalini kurduğunuz şeye kavuşacaksınız.

Rüyada gebe karnı görmek

Rüyada gebe karnı görmek, karnın büyüklüğü kadar elinize para geçeceğine işaret eder.

Rüyada kızını gebe görmek

Rüyada kızını gebe görmek, iyi bir eğitim alıp kızınızın ilerde yükseleceğine, hayırlı bir evlat olduğuna işarte eder.

Rüyada kısır bir kadını gebe olarak görmek

Rüyada kısır bir kadını gebe olarak görmek, artık tüm umutlarınızın bittiği bir isteğinizin, hiç beklemediğiniz bir anda gerçekleşeceğine işaret eder. Rüyada kısır bir kadının çocuk doğurduğunu görmek, tövbe etmeye yorulur.

Rüyada taşıyıcı anne olmak

Rüyada taşıyıcı anne olmak, yaptığınız işlerin başkalarına da faydasının dokunacağına işaret eder.

Rüyada yaşlı bir kadını gebe görmek

Rüyada gebe bir yaşlı kadın görmek, o yıl kıtlık olacağına işaret eder. Umudunuzu kestiğiniz şeylerin uzun vadede gerçekleşeceğine işaret eder.

Rüyada gebe bir kadınla sohbet etmek

Rüyada gebe bir kadınla konuşup sohbet etmek, varlıklı birinden destek alacağınıza, maddi sıkıntılardan kurtulmaya işaret eder.

Rüyada gebe bir kadının öldüğünü görmek

Rüyada gebe bir kadının vefat ettiğini görmek, iş hayatında başarıya, paraya, hayırlı biri ile evliliğe ve bir erkek evlada işaret eder. Rüyada gebe bir kadının öldüğünü görmek, bazen sizi güzel ve sevindirici haberlerin beklediğine işaret eder.

Rüyada tanıdık bir kadının gebe olduğunu ve doğum esnasında öldüğünü görmek

Rüyada tanıdık bir kadının gebe olduğunu ve doğum esnasında öldüğünü görmek, büyük servete konmaya, isteklere kavuşmaya ve uzun ömre işaret eder.

Rüyada komşuyu hamile görmek

Rüyada komşuyu hamile görmek, komşunuzun rahat bir dönem geçirmesine, zenginliğine işaret eder.

Rüyada gebe bir hayvan görmek

Rüyada gebe bir hayvan görmek, yoksul birinin sembolüdür. Rüyada gebe bir hayvan görmek, yardıma muhtaç birine yardım edeceğinize işaret eder.

  

© 26.05.2020 RuyaveRuya.COM | | İslami Rüya Tabirleri