Rüyada flüt görmek

Rüyada flüt görmek

Rüyada flüt görmek, hasreti bitirmeye ve özlem gidermeye işaret ettiği gibi aynı zaman da mutlu olmaya da işaret eder. Dertleri, sorunları, kederleri pek kafaya takmamaya, hayatı dilediğince özgür yaşamaya, hayaller kurmaya ve onların peşinden koşmaya işaret eder.

Kimi yorumculara göre ise Rüyada flüt görmek, kişinin arkadaşları ve dostları ile yaşayacağı güzel günlere ve onlarla arasındaki muhabbetin koyuluğuna, bağın da çok kuvvetli olduğuna rivayet edilir.

Rüyada flüt görmek, hasreti bitirmeye ve özlem gidermeye işaret eder.

Eric Ackroyd’a göre; Rüyada flüt, cinselliği ya da baştan çıkarmayı simgeleyebilir.

Rüyada flüt çalan birini görmek

Rüyada flüt çalan birini görmek, sorunlarınızın üstesinden gelip hayatınızı düzene koyacak diğer benliğinizi simgeler.

Eric Ackroyd’a göre; Rüyada flüt çalan birini görmek, rüya sahibi bir kadın ise (Fareli Köyün Kavalcısı gibi), psişik evini düzene koymada ona yardım etmeye hazır yardımsever animusu simgeleyebilir.

Rüyada flüt çalmak

Rüyada flüt çalmak, sakin, huzurlu, neşeli ve keyifli, tasasız ve özgür bir hayat süreceğinize işaret eder ve âşık olacağınızın, yeni heyecanlar yaşayacağınızın müjdecisidir. Hayaller kurup, hayallerinizin peşinden koşacağınız anlamına gelir.

Rüyada flüt sesi duymak

Rüyada flüt sesi duymak, ya da flüt sesi işittiğini görmek, mutlu bir hayat yaşamaya delalet eder ve hayırlı haberler alacağınıza, uzaklardan gelecek bazı arkadaşlarınızla mutlu bir buluşma yaşayacağınız anlamına gelir. Beklemediğiniz bir anda sürprizlerle karşılaşıp, sıkıntılarınızdan arınacağınız anlamına gelir.

  

© 17.09.2019 RuyaveRuya.COM | | İslami Rüya Tabirleri