Rüyada falaka görmek

Rüyada falaka görmek

Rüyada falaka görmek, günahlardan arınmaya, maneviyatın ve imanın kuvvetlenmesine, tövbeye ve tövbelerin kabu­lüne, rahat ve huzurlu bir gün geçirmeye, müjdeli haber almaya, rüya sahibinin kendine yeni bir eşya alacağına işarettir. Rüyada falaka görmek, kimi yorumcular tarafından falakanın şiddeti, sevincin şiddeti ile orantılı şekilde yorumlanır. Yeni bir ayakkabı veya çizme şeklinde yorumlandığı da olur.

Rüyada falaka görmenin psikolojik yorumu ise, mazoşist eğilimlerin belirtisi olabileceği gibi, yapılan hataların sonucunda suçluluk duygusu ile de görülebileceği şeklindedir.

Rüyada falakaya çekildiğini görmek

Rüyada falakaya çekilmek, bir kimsenin maddi ve manevi desteğini alacağınıza, o kimsenin iyiliğini ve yardımını göreceğinize, gönlünüzün ferahlayacağına işaretle yorumlanır.

Rüyada başkasının falakaya yatırılmış olduğunu gö­rmek

Rüyada birinin falakaya yatırılmış olduğunu gö­rmek, mutsuz olacağınız ve sizi huzursuz edecek kötü bir haber alacaksınız.

Rüyada falakanın kuruluma hazırlandığını görmek

Rüyada falakanın kurulduğunu görmek, bu rüya genellikle uyarıcı bir rüyadır. Büyük hatalar yapmamalı ve doğru adımlar atmalısınız. Sonunda pişmanlık duyacağınız davranışlardan uzak durmalısınız..

Rüyada ana okulunda olup falakaya yatırılmak

Rüyada ana okulunda olup falakaya yatırılmak, yeni kişisel eşyalar (ayakkabı, çizme) alacağınıza işaret eder.