Rüyada evrak görmek

Rüyada evrak görmek

Rüyada evrak görmek, üzüntüye, şansızlığa ve uğursuzluğa, başarısızlığa, büyük hayal kırıklığı yaşamaya, güvendiğiniz kimselerden  vefasızlık görmeye ve bu nedenden dolayı üzüleceğinize, sıkıntı yaşayacağınıza işaret eder.

Rüyada bazı evrakları dosyalamak

Rüyada bazı evrakları dosyaladığını görmek, devlet daire­sine verilmek üzere bazı evraklar hazırlamak zorunda olduğunuza yorumlanır.

Rüyada evrakları imzalamak

Rüyada evrakları imzaladığını görmek, işlerinizin hafifleyeceğine, kolaylaşacağına işaret eder.

Rüyada evrakları imzalamak, aynı zamanda makamınızın yükseleceğine, tüccar için kâr ve kazancın artacağına, devlet dairesindeki işlerinizi kolaylıkla halledeceğinize işaret eder.

Rüyada bir sürü evrak içinde kaybolduğunu görmek

Rüyada bir sürü evrak içinde kaybolduğunu görmek, işlerinizin içinden çıkılması zor duruma geldiğine işarettir.

Rüyada evrak doldurmak

Rüyada evrak doldurduğunu görmek, arkadaşlarınız ve dostlarınızla dolu dolu vekit geçirdiğinize işaret eder.

Rüyada evrak kaybetmek

Rüyada evrak kaybettiğini görmek, kendi kusurlarınızdan dolayı çevrenizdekileri üzdüğünüze, kırdığınıza bunun farkına varacağınıza ve kendinizi toplayacağınıza işaret eder.

Rüyada evrak hazırlamak

Rüyada evrak hazırladığını görmek, yaşadığınız sorunlardan dolayı çevrenizi kırıp, haksızlık ettiğinize işaret eder. Sevdiklerinizin gönlünü alsanız iyi olur.

Rüyada evrak incelemek

Rüyada evrak incelediğini görmek, karamsarlığa,umutsuzluğa, huzursuzluğa, belirsizliğe, dalgın ve düşünceli bir hale, çaresiz hissetmeye işaret eder.

Rüyada siyah evrak çantası görmek

Rüyada siyah evrak çantası görmek, evrak işleri ile ilgili devlet kapısında bir işinizin olduğuna, bu işler olumlu sonuçlansın diye bir adağınız olduğuna işaret eder.

  

© 10.07.2020 RuyaveRuya.COM | | İslami Rüya Tabirleri