Rüyada evlenmek

Rüyada evlenmek

Rüyada evlenmek, Allah’ın yardımına nail olmaya, Allah tarafından gelecek bir yardıma arzu ve isteklerin gerçekleşmesine, murada ermeye delalet eder. Aynı zamanda rüyada evlenmek, borçtan, kederden, esaretten kurtularak, feraha kavuşmaya, huzur bulmaya işaret eder.

İmam Nablusi’ye göre; Bazen de rüyada evlenmek, esarete, borca, sıkıntıya, üzüntü ve kedere yorumlanır. Rüyada evlenmek, sanat anlamına da gelir.

Rüyada evlilik ruhunuzdaki karşıt güçlerin birliğini ve sonuçta ortaya çıkan bütünlüğe ulaşmayı simgeleyebilir. Bunun en belirgin örneği, kişiliğinizin eril ve dişil yanlarının bir araya getirilmesidir.

Ebu Sait El Vaiz’e göre; Rüyada evlilik görmek, servete, zenginliğe delalet eder.

Soozi Holberche’ye göre; Rüyada evlenmek, “Daha yüksek ruh benliğiyle birleşme” olarak yorumlanır.

Rüyada evli olmak

Rüyada evli olmak, bekar kimse için, büyük başarılar kazanmaya, büyük kazançlar elde etmeye işaret eder.  Rüya sahibi evli ise, hayırlı, kısmetli bir evladı olacağına işaret eder.

Rüyada evlendiğini fakat kimsenin bulunmadığını görmek

Rüyada evlendiğini fakat kimsenin bulunmadığını görmek, vefata işaret eder.

Rüyada ölmüş bir kadınla evle­nmek

Rüyada ölmüş bir kadınla evle­nmek, muradınızın gerçekleşeceğine, arzularınıza, hayallerinize kavuşacağınıza işarettir.

Rüyada çirkin bir kadınla evlenmek

Rüyada çirkin bir kadınla evlenmek, yanlış bir birlikteliği yürütmeye çalıştığınıza, dünyevi hayatı önemsemeye yorumlanır.

Rüyada çirkin bir kadınla evlenip çocuk sahibi olmak

Rüyada çirkin bir kadınla evlenip çocuk sahibi olmak, hayırsız, kötü işlere ve harama bulaşmaya yorumlanır.

Rüyada annesinin başka biriyle evlendiğini görmek

Rüyada annesinin başkasıyla evlendiğini görmek, rüya sahibi kimse malını mülkünü satar.

Rüyada komşunun evlendiğini görmek

Rüyada komşunun evlendiğini görmek, rüya sahibinin geçim derdine düşmesine, şansının kapanmasına, borçlarının artmasına, rızkının azalmasına işaret eder.

Rüyada evli olduğunu bilerek başka bir erkekle evlenmek

Rüyada evli olduğunu bilerek başka bir erkekle evlendiğini gören kadının kız evladı olur.

Rüyada eski sevgiliyle evlenmek

Rüyada eski sevgiliyle evlenmek, gönül ilişkinizde sıkıntılar yaşadığınıza işaret eder. Bazende mutlu olmak için yaptığınız tercihlerin sizi daha çok üzeceğine işaret eder. Bazı durumlarda da eski ilişkileriniz ile ilgili pişmanlıklarınızın olduğuna işaret eder.

Rüyada eski sevgilinin evlendiğini görmek

Rüyada eski sevgilinin evlendiğini görmek, hayırlı yeni başlangıçlara ve değişikliklere yorumlanır.

Rüyada sevdiği ile evli olduğunu görmek

Rüyada sevdiği ile evli olduğunu görmek, sorunlarınızın yakın bir zamanda biteceğine işaret eder.

Rüyada sevgili ile evlenmek

Rüyada sevgili ile evlenmek, bilinçaltınızın bir yansımasıdır. Rüya sahibi bekar bir kadın ise, sevdiği kişiden güzel ve müjdeli bir haber alır. Rüya sahibi bekar erkek ise, borç ve üzüntüye yorumlanır.

Rüyada sevgiliyle mutlu bir şekilde evlenmek

Rüyada sevgiliyle mutlu bir şekilde evlenmek, yakında zamanda mutlu olacak ve huzuru bulacaksınız.

Rüyada ünlü biri ile evlendiğini görmek

Rüyada ünlü biri ile evlenmek, rüya sahibi kimse hiç ummadığı bir zamanda ve beklemediği şekilde toplum içinde sivrilerek herkesin tanıdığı ve sevdiği bir kişi haline gelir. Bu rüya, gören kişinin sıradan bir insanken yaptığı davranışlara göre insanlar arasında saygı görmesine ve herkes tarafından bilinen bir şöhrete erişmesine işaret eder.

Rüyada sevgiliyle evlendikten sonra mutsuz olmak

Rüyada sevgiliyle evlendikten sonra mutsuz olduğunu görmek, içten içe bir konuda pişmanlık ve vicdan azabı duyuyorsunuz demektir.

Rüyada sevdiğinin başkasıyla evlendiğini görmek

Rüyada sevdiğinin başkasıyla evlendiğini görmek, bu rüya sevdiğinizden güzel haberler alacağınıza, sevdiğiniz kişi ile aranızın çok iyi olacağına ve kısa süre içinde de evleneceğinize yani kavuşacağınıza işaret eder. İnsanlar sevdiklerini kaybetmek istemez, bu rüya bazen de bilinç altındaki kaybetme korkusundan kaynaklanır.

Rüyada bir akraba ile evlendiğini görmek

Rüyada akraba ile evlendiğini görmek, birinden alacağınız destek veya borç para ile sıkıntınızdan kurtulacaksınız.

Rüyada nikah düşmeyen biri ile evlenmek

Rüyada kardeşiyle evlenmek veya Rüyada nikah düşmeyen biri ile evlenmek, bir işin veya ailenin başına geçip, adil davranacağınıza işaret eder. Kimsenin cesaret edemediği bir işin altından kalkacağınıza ve itibar, saygınlık kazanacağınıza işaret eder.

Rüyada dede ile evlenmek

Rüyada dedeyle evlendiğini görmek, yaptığınız hatalar hayatınızı alt üst edip yıkıma sebep olabilir. Hem maddi hem manevi kayıplar yaşayacaksınız.

Rüyada dedesiyle evlenmiş birini görmek

Rüyada dedesi ile evlenmiş birini görmek, sıkıntılı, tartışmalı bir döneme gireceksiniz. Güven kaybı yaşayacaksınız.

Rüyada baldız ile evlenmek

Rüyada baldız ile evlenmek, uğursuzluğa, kısmetinizin kapanacağına, şansızlığa işaret eder. Gereksiz yere canınızın sıkılıp huzurunuzun kaçacağına işaret eder.

Rüyada evlenmekten vazgeçmek

Rüyada evlenmekten vazgeçmek, gerçek hayatınızda düğün hazırlıkları içindeyseniz, henüz kendinizden emin değilsinizdir. Evlilik hazırlığı yapmıyorsanız, ne yazık ki evliliğinizde mutsuz olacaksınız.

Rüyada evlenmek istemediğini görmek

Rüyada evlenmek istemediğini görmek, rüya sahibi kimse bir konuda zorlanıyordur ve bu nedenle huzuru kaçmıştır.

Rüyada istemediği biriyle evlenmek

Rüyada istemediği biriyle evlenmek, gerçek hayatta insanlara hayır diyemediğiniz için bir işi memnuniyetsiz ve gönülsüz, istemeden yapacaksınız. Bu nedenle zorluklar yaşayacaksınız.

Rüyada yaşlı bir adamla evlendiğini görmek

Rüyada yaşlı bir adamla evlenmek, şans, kısmet ve büyük mutluluklara işaret eder.Büyükfırasatlar yakalayacağınıza ve bu fırsatları değerlendirip kazancınızı arttıracağınıza delalettir.

Rüyada damat olup genç ve güzel bir kızla evlendiğini görmek

Rüyada genç ve güzel bir kızla evlendiğini görmek, çevrenizi zengin kimseler ile genişletecek ve onlardan destek göreceksiniz.

Rüyada zorla evlendirilmek

Rüyada zorla evlendirilmek, çevreniz ile fikir ayrılıkları yaşayacağınıza ve bu nedenle de bazı kimseler ile yol ayrımına gelindiğine işaret eder. Kötü olaylar nedeniyle gönlünüzün kırılacağına sizinde gönül kıracağınıza işaret eder.

Aynı zamanda Rüyada zorla evlendirildiğini görmek, huzurunuzun bozulmasına, keyfinizin kaçmasına, can sıkıntısına neden olacak olayların yaşanacağına işaret eder. Güvendiğiniz, sevdiğiniz kimseler ile aranız açılabilir.

Rüyada zorla evlenmek

Rüyada zorla evlenmek, sizin dışınızda gelişen sorunların içine çekileceğinize işaret eder.

Rüyada eşi olmadığı için bir kadınla evlenmeyi istemek

Kirmani’ye göre; Rüyada eşi olmadığı için bir kadınla evlenmek istediğini gören erkek, o kadının güzelliği ölçüsünde iyilik, menfaat, servet, saygınlık, nüfuz sahibi olur.

Rüyada cin ile evlenmek

Rüyada cin ile evlenmek, itaatsız ve fâsık birisine müptela olur. Bu rüya sahibi mülke ehil ve müstahak ise, mülke kavuşur.

Rüyada evlenip gerdeğe girmek

Rüyada evlenip gerdeğe girmek, iş hayatında sorunlar yaşamaya işaret eder.

Rüyada savcıyla evlenmek

Rüyada savcı ile evlenmek, karşınıza iyi kimseler çıkacak ve onlardan yardım göreceksiniz şeklinde yorumlanır. Bazen bu rüya evlilik hayatınızda eşinizin sizi el üstünde tutacağına, onun için her zaman değerli olacağınıza, size karşı saygıda kusur etmeyeceğine, anlayışlı ve ilgili davranacağına işaret eder.

  

© 10.08.2020 RuyaveRuya.COM | | İslami Rüya Tabirleri