Rüyada düşmek

Rüyada düşmek

Rüyada düşmek, düşülen yere, düşmenin sonucuna göre farklı şekillerde yorumlanır ancak Rüyada düşmek, genel olarak hayra yorulmaz. Maddi ve manevi sıkıntı, engeller ve zorluklar, hayal kırıklıkları ile tabir edilir. Rüyada düşmek, cimri bir kimseye işaret eder. Rüyada düşmek, düşülen yerin güzel olduğu düşünüldüğünde feraha çıkmaya, sıkıntılardan kurtulmaya işaret eder..

Rüyada ayağı kayıp düşmek

Rüyada ayağı kayıp düşmek, rakipleriniz veya düşmanlarınızın size galip geleceğine, haram mal elde etmeye, tehlikelere, özlem çekmeye işaret eder.

Rüyada düşüp bir yerlerini kırmak ya da incitmek

Rüyada düşüp bir yerlerini kırmak ya da incitmek, hayra yorumlanmaz. Geçim zorluğuna, maddi sıkıntılar ile yüzleşmeye, iflasın eşiğine gelmeye, sıkıntıya işaret eder.

Rüyada tırmanmanın ya da uçmanın sonucunda düştüğünü görmek

Rüyada tırmanmanın ya da uçmanın sonucunda düştüğünü görmek, elinizden gelenin, yapabileceğinizin fazlasını yaptınız hatta kendinizi aştınız ve bunun bedelini ödüyorsunuz ya da ödeyeceksiniz. Şimdiki davranış ve isteklerinizin sonuçlarının yıkıcı etkisini yaşayacağınıza işaret eder. Uyarıcı bir rüyadır. Bu durumda şimdiki istekleriniz, gerçek benliğinizle ve gerçek kapasitenizle uyumlu değildir. Kendinizi tam olarak tanımıyorsunuz. Kendinizi olduğunuzdan farklı ve abartılı bir şekilde görüyorsunuz. Önce kendinizi tanımalı ve kendinize gerçekçi hedefler koymalısınız.

Rüyada gökyüzünden düşmek

Rüyada gökyüzünden düşmek, günaha girmeye, harama göz dikmeye, hile ve fesada, hayal kırıklıkları yaşamaya işaret eder.

Rüyada yüksekten düşmek

Rüyada yüksek bir yerden düşmek, düşülen yerin durumuna bağlı olarak yorumu değişir. Detaylar rüya yorumunda önemlidir. Hatırlamaya gayret edin. Genel anlamda eğer yeşillik, çimenlik bir yere düşülmüşse o kişinin geleceği hayır­lı olur. Eğer Rüyada düşülen yer kötü harabe bir yer ise o kişinin akıbeti hayırsız olur.

Rüyada yüksek bir yerden düşüp zarar görmek

Rüyada pencereden veya yüksek bir yerden düşüp kendine zarar vermek, zarara uğrayacağınıza, engellere, işlerinizde zor durumda kalacağınıza, can sıkıntısına, üzüntüye işaret eder.

Rüyada birinin yüksekten düştüğünü görmek

Rüyada başkasının yüksekten düştüğünü görmek, verilen sözlerin tutulacağına,arzu edilen geleceğe kavuşmaya, yakın zamanda iyi haberler alınacağına, Mutluluğa yorumlanır. Kimi yorumculara göre ise düşmanlığını saklayan bir dosta, maddi sorunlara, huzursuzluğa, sağlık problemlerine, sıkıntılara işaret eder.

Rüyada yüksek bir yerden atlamak

Rüyada yüksekten atlamak, fırsatları değerlendirirken ne ile karşılaşacağınızı bilmiyorsunuz ve risk alıyorsunuz.

Rüyada balkondan düşüp zarar görmek

Rüyada balkondan düşüp zarar görmek, maddi ve manevi zarara uğrayacaksınız. Engellere takılacak ve hayal kırıklıkları yaşayacaksınız.

Rüyada bir çatıdan düşüp zarar görmek

Rüyada çatıdan düşüp zarar görmek, hayra yorulmaz. Maddi kayıplar yaşayabilir, zarara uğrayabilirsiniz..

Rüyada üstüne birinin düştüğünü görmek

Rüyada üstüne birinin düştüğünü görmek, rakibinize karşı yenilgiye uğramaya, dinden uzaklaşmaya işaret eder.

Rüyada yüksek bir binadan düşmek

Rüyada yüksek binadan düşmek, iş hayatında gerilemeye, başarısızlığa, mutsuzluğa ve göz yaşı dökmeye işaret eder.

Rüyada yüksekten denize düşmek

Rüyada yüksek bir yerden denize düşmek, hiç umulmadık, beklenmedik, şaşıracağınız olayların habercisidir. Yorucu bir sürecin ardından, rahata çıkmaya, düşmana veya rakibe galip gelmeye işaret eder.

Rüyada uçurumdan düşmek

Rüyada uçurumdan düşmek, hayatınızı kötü bir şekilde etkileyecek gelişmelere, uzun sürecek üzüntü haline, hayatınızda değişime işaret eder. Rüyada uçurumdan düştüğünü görmek, maddi ve manevi zor bir dönem yaşayacağınıza, üzüntüye işaret eder.

Rüyada uçurumdan denize düşmek

Rüyada uçurumdan denize düşmek, büyük sıkıntıların ardından sabırlı olunursa sonucunda gelecek mutluluğa ve rahata işaret eder.

Rüyada uçurumdan düşen birini görmek

Rüyada uçurumdan düşen birini görmek, çevrenizden kaynaklanan olaylardan dolayı sıkıntıya, üzüntü ve endişeye işaret eder.

Rüyada uçurumdan düşmekten kurtulmak

Rüyada uçurumdan düşmekten kurtulmak, maddi ve manevi sıkıntılara sebep olan sorunları ve problemleri aşmaya, işleri rayına koymaya, çok çalışıp zararınızı kapatacağınıza işaret eder.

Rüyada uçurumdan düşüp kurtulmak

Rüyada uçurumdan düşüp kurtulmak, maddi sıkıntılar yaşayacaksınız ama geçiminizi sağlamayı başaracaksınız. İflasın eşiğinden döneceksiniz. Kötü alışkanlıklarınızdan, ailenizden alacağınız destek ile kurtulacaksınız.

Rüyada yüksek bir yerden ıssız bir yere düşmek

Rüyada yüksek bir yerden ıssız bir yere düşmek, sıkıntılardan kurtulmaya, rahatlamaya yorulur.

Rüyada duvardan düşmek

Rüyada duvardan düşmek, duvar tabuları, engelleri simgelediği için çok hayırlıdır, engellerin ve zorlukların üstesinden gelip hedeflerinize ve hayallerinize ulaşacağınıza, başarı elde etmeye işaret eder. Kimi yorumculara göre Rüyada bir duvarın üzerinden düşmek, yüsek bir yerden düşmek şeklinde alğılanır ve rüya sahibinin bazı işlerinde düşüşler olacağına, maddi kayıplar yaşanacağına işaret eder.

Rüyada bir ağaçtan düşmek

Rüyada ağaçtan düşmek, sıkıntı ve zorluklardan kurtulmaya, güzel ve sevindirici haberler almaya, mutlu olmaya, şansın açık olmaya, beklediğiniz fırsatların olduğuna, olayların istenilen şekilde ilerlemesine, engelleri aşmaya işaret eder.

Rüyada merdivenden düşmek

Rüyada merdivenden düşmek, iş hayatında sorunlar yaşayacaksınız ve huzurunuz kaçacak.

Rüyada temiz ve aydınlık bir yere düşmek

Rüyada cennet gibi temiz ve aydınlık bir yere düşmek, huzur bulacağınıza, güzel bir geleceğe işaret eder.

Rüyada yeşillik alana düşmek

Rüyada yeşillik alana düşmek ya da rüyada sâlih kimselerin toplandığı bir yere düşmek ise hayırlı bir âkıbete işaret eder.

Rüyada harabe bir alana düşmek

Rüyada harabe bir alana düşmek, kötü bir âkıbete işaret eder.

Rüyada yürürken yolda düşmek

Rüyada yürürken yolda düşmek, kazancınızın artacağına, bolluğa, berekete ve zenginliğe yorulur.

Rüyada yüz üstü düşmek

Kirmani’ye göre; Rüyada yüzü üstüne düşmek, hayra yorulmaz. Zarara uğrayacağınıza işaret eder..

Rüyada ıssız bir adaya düşmek

Rüyada ıssız bir adaya düşmek, güvenebileceğiniz kimselerin olmadığına ve yalnız olmaya işaret eder.

Rüyada bir uçaktan ıssız bir adaya düşmek

Rüyada bir uçaktan ıssız bir adaya düşmek, kötü duruma düşecek haber almaya işaret eder.

Rüyada paraşüt ile ıssız bir adaya düşmek

Rüyada paraşütle ıssız bir adaya düşmek, emeksiz elde edilecek kazanca işaret eder.

Rüyada suya düşmek

Rüyada suya düşmek, hayra yorumlanır. Sevinçli bir haber almaya, çalışarak helal bir nimeti kazanmaya işaret eder. Tehlikelerden kurtulmaya işaret eder.

Rüyada bulanık suya düşmek

Rüyada bulanık suya düşmek, iş hayatınız rayından çıkmış durumda ve her geçen gün karmaşıklaşıyor. Maddi ve manevi kayıplar yaşayacaksınız. Sağlığınıza dikkat edin. Sağlık sorunları yaşayabilirsiniz.

Rüyada derin bir suya düşmek

Rüyada derin bir suya düşmek, dünyevi olarak önemli bir insan olup, güç kazanmaya, itibar görmeye işaret eder. Önemli miktarda elinize geçecek paraya da yorumlanır.

Rüyada göle düşmek

Rüyada göle düşmek, sorunlarına çözüm bulmaya, düşmanın haneden uzaklaştıracılağına işaret eder.

Rüyada kuyuya düşmek

Rüyada kuyuya düşmek, kuyu büyük ve karanlık ise, çok büyük sıkıntıların içinde olduğunuza, sıkıntıları çözümek için zorlanmaya ve çok yıpranmaya işaret eder. Kuyu küçük, derin değilse ve gün ışığı görünüyorsa, yaşayacağınız sıkıntıların sizi yıldırmayacağına, umudunuzu kaybetmeyeceğinize işaret eder.

Rüyada çamura düşmek

Rüyada çamura düşmek, dikkatli olmanız gerektiğine işaret eder. İstenilmeyen bir duruma düşmeye, sıkıntı ve zorluğa, kötü dostluklara, hata yapmaya işaret eder.

Rüyada attan düşmek

Rüyada attan düşmek, iş hayatınızda sizi çekemeyenlerin arkanızdan çevireceği dolaplardan dolayı engeller ile karşılaşıp maddi sıkıntı yaşayacağınıza işaret eder.

Rüyada asansörle düşmek

Rüyada asansörle düşmek, hayra yorumlanmaz. İş hayatında büyük sorunlar yaşanacağına, geçim zorluğu yaşanacağına, itibar ve para kaybına, hayal kırıklığı yaşamaya işaret eder.

Rüyada yırtıcı hayvanla­rın içine düşmek

Rüyada yırtıcı hayvanla­rın içine düşmek, kötü bir geleceğe işaret eder.

Rüyada düştükten sonra yerden kalkmak

Rüyada düştükten sonra yerden kalkmak, azimli ve çalışkan biri olduğunuza, çabalarınızın karşılığını almaya işaret eder.

Rüyada düştükten sonra çabalayarak yerden kalkmak

Rüyada çabalayarak yerden kalkmak, başka birine ihtiyaç duymadan, kendi çabanızla bir yerlere geleceğinize veya bir şeylere sahip olmaya işaret eder.

Rüyada başkasının yardımıyla yerden kalkmak

Rüyada başkasının yardımı ile yerden kalkmak ise yardım almadan konum, para veya mal sahibi olamayacağınıza işaret eder.

  

© 27.09.2020 RuyaveRuya.COM | | İslami Rüya Tabirleri