Rüyada düğün görmek

Rüyada düğün görmek

Rüyada düğün görmek, genellikle üzüntü, sıkıntı ve kederlerin bitmesine ve yüksek bir rütbeye veya makamca yükselmeye,  işaret eder. Rüyada düğün görmek, mutluluğun işaretidir. Rüyayı gören kimse gerçek hayatında evleniyorsa kötü haber alınabilir.

Çok nadir durumlarda ise rüyada düğün görmek, üzüntü ve sıkıntıyla yorumlanır. Rüyada düğün görmenin üzüntü ve/veya sıkıntı olarak yorumlanmasının nedeni ise, rüyada görülen düğünde kötü olayların yaşanmasıdır.

Rüyada düğün görmek, arzulanan biriyle uzun süreli bir beraberlik isteğinde olmak. Simgesel olarak bir ideal, bir grup ya da bir durumla “evlenmeniz”. Burada dikkat etmeniz gereken, eğer böyle bir ilişki sağlıklıysa bireyselliğinizi koruyabilmeniz gerektiğidir, çatışan bir grupta uzlaşma olarak yorumlanabilir. Eski zamanlarda evlilikler genellikle kabileler ya da aileler arasında barış yapılmasını sağlardı.

Rüyada kendi düğününü görmek
Rüyada kendi düğününü görmek, uzak olan dost veya akrabanızın size hoş olmayan haberler vereceği anlamına gelir. Bu rüya çoğu alime göre bela ve musibettir, eğer gördüğünüz düğünde yeme-içme ve eğlence yoksa o zaman sevince ve ferahlamaya yorumlanır. Rüyada kendi düğününü görmek, çoğu alime göre belaya ve musibete işaret eder. Uzak bir akrabadan nahoş haber almaya, boş işlerle, boş insanlarla hayatınızı heba ettiğinize işaret eder.

İbn-i Kesir’e göre; Rüyada kendi düğününü görmek, rüya sahibi için pek yakın bir zamanda cenaze merasimi yapılır.

Rüyada düğün davetiyesi görmek

Rüyada düğün davetiyesi görmek, kısa süre içinde haber almaya işaret eder. Uzun bir süredir istediğiniz bir şeye kavuşacaksınız. Bazen yakınlarınızdan birinin evleneceğine yorumlanır.

Rüyada şatafatlı ve parıltılı bir düğün görmek

Rüyada şatafatlı ve parıltılı bir düğün görmek, genelde hayra yorumlanmaz. Sıkıntıya, belaya, musibete, günah işlemeye, kibirli ve gösterişe düşkün olduğunuza işaret eder.

Rüyada düğünde müzik ve eğlence olduğunu görmek

Rüyada düğünde müzik ve eğlence olduğunu görmek, bela ve musibetler ile sınanmaya, ve sabırla bu imtıhanı vermeye işaret eder.

Rüyada eğlence olmayan düğün görmek

Rüyada eğlencenin olmadığı düğün görmek, sıkıntılardan feraha çıkmaya, sevince işaret eder. Rüyada düğünde eğlence ve müziğin olmadığını görmek, bolluk ve berekete, elde olan parayı kaybetmeyeceğinize işaret eder.

Rüyada sakin bir düğün görmek

Rüyada sakin bir düğün görmek, bereketli bir yaşam sürmeye, huzura, mutluluğa işaret eder.

Rüyada bir düğünde bulunmak

Rüyada bir düğünde bulunmak, sıkıntı ve üzüntülerin son bulmasına, feraha çıkmaya işaret eder.

Rüyada sakin bir düğünde bulunmak
Rüyada sakin bir düğünde bulunduğunu görmek, sıkıntıların son bulmasına, huzuru bulmaya işaret eder.

Rüyada düğün konvoyu görmek

Rüyada düğün konvoyu görmek, gizli, dost görünen düşmanın varlığına ve bu nedenle üzülmeye işaret eder.

Rüyada düğün çiçeği görmek

Rüyada düğün çiçeği görmek, çektiğiniz sıkıntıların ve zorlukların sonunda feraha, paraya kavuşmaya, mutluluğa, biraz zorlanarak istekleri elde etmeye işaret eder.

Rüyada düğün hazırlığı yapmak

Rüyada düğün hazırlığı yapmak, gerçek hayatta hayırlı veya hayırsız yeni bir başlangıç yapmaya yorumlanır. Rüyada düğün hazırlığı yapmak bazen de yolculukla tabir edilir.

Rüyada düğün alışverişi yapmak

Rüyada düğün alışverişi yapmak, eğer alışverişte güzel ve helal şeyler alınmışsa, kazanç elde etmeye ve mutlu olmaya; eğer haram şeyler alınmışsa günah işlemeye veya sıkıntıya girmeye yorumlanır.

Rüyada düğün fotoğrafı çektirmek

Rüyada düğün fotoğrafı çektirmek, gurbette olan kimse için sevdikleri ile özlemin son bulmasına, sevdiklerine kavuşmaya işaret eder.

Rüyada düğün ertelemek

Rüyada düğün ertelemek, hatalardan dönerek rahata ermeye, tövbe etmeye işaret eder. Aynı zamanda yarım kalacak işlere tabir edilir.

Rüyada düğün salonu görmek

Rüyada düğün salonu görmek, hiç olmadığınız topluluklara bir arada olmaya işaret eder. Bazen mutlu olacağınız haberler alacağınıza, bekar kimse için muradına ermeye işaret eder.

Rüyada düğün salonunda oynandığını görmek

Rüyada düğün salonunda oynandığını görmek, bulunacağınız topluluğun içinde kötü niyetli, hilekar kimselerin olduğuna işaret eder.

Rüyada düğün salonunun sakin ve huzurlu olduğunu görmek

Rüyada düğün salonunun sakin ve huzurlu olduğunu görmek, girdiğiniz topluluğun sizin için faydalı olduğuna işaret eder.

Rüyada düğün kalabalığı görmek

Rüyada düğün kalabalığı görmek, bir çok insan ile bir araya gelmeye, toplanmaya, kalabalık bir ortamda bulunmaya işaret eder.

Rüyada düğüne gitmek

Rüyada düğüne gitmek, sıkıntıların ve dertlerin son bulmasına, keyiflenmeye ve neşelenmeye, rahatlamaya, müjdeli haber almaya, mutluluğa, geçim sıkıntılarından kurtulmaya işaret eder. Bekar kimse için yakın zamanda izdivaca da yorumlanır.

Rüyada gidilen düğünde yemek yenildiğini görmek

Rüyada gidilen düğünde yemek yenildiğini görmek, mutlu haber almaya, hasta kimse için şifa bulmaya işaret eder.

Rüyada kendi düğününe gitmek

Rüyada kendi düğününe gittiğini görmek, uzaktan alacağınız bir habere üzüleceğinize işaret eder.

Rüyada kızına düğün yapmak

Rüyada kızına düğün yapmak, kızınızın yakında güzel bir başarı elde etmesine ve sizi sevindireceğine yorulmaktadır.

Rüyada düğün pastası görmek

Rüyada düğün pastası görmek, büyük bir nimete kavuşmaya, geçim bolluğuna, bereketin artmasına, yapacağınız işlerde menfaat ve güzellik elde etmeye yorulmaktadır.

Rüyada düğün arabası görmek

Rüyada düğün arabası görmek, sonu kötü bitecek bir yolculuğa çıkmaya, hatalarınızdan dolayı üzüleceğinize ve sıkıntıya düşeceğinize işaret eder.

Rüyada düğün arabasına binmek

Rüyada düğün arabasına binmek, sonunda ne olacağı belli olmayan yolculuğa çıkmaya işaret eder.

Rüyada hasta evinde düğün görmek

Rüyada bir hastanın evinde düğün görmek, o hastanın eceli geldiğine işarettir.

Rüyada düğünde oynamak

Rüyada düğünde oynadığını görmek, gereksiz, faydasız, boş işlerle ömrünüzü harcadığınıza, dünya hayatına düşkünlüğe işaret eder. Bazen büyük bir günaha girmeye, kötü arkadaşlara ve mutsuz olmaya işaret eder.

Rüyada düğünde çalışmak

Rüyada bir düğünde çalıştığını görmek, kısa sürecek sağlık sorunları yaşamaya işaret eder.

Rüyada düğünde gelin ya da damat olmak

Rüyada bir düğünde gelin ya da damat olduğunuzu görmeniz katılmayı gerçekten çok istediğiniz bir şeyin gerçekleşeceğinin işareti olabilir.

Rüyada düğünde gelin görmek

Rüyada bir düğünde gelin görmek, bir davete, organizasyona katılmaya, bekar için kısa bir süre hayırlı geleceği olan kısmete, zor günlerin ardında güzelliklerin olduğuna, umudunuzu kestiğiniz anda gelecek nimete işaret eder.

Rüyada düğünün gelin ve damadını görmek

Rüyada bir düğünün gelin ve damadını görmek, yakında sevinçli bir haber alacağınıza, mutluluğa, feraha çıkmaya, sıkıntıların son bulmasına işaret eder.

Rüyada düğünde gelin ve damadı tebrik etmek

Rüyada gelin ve damadı tebrik etmek, yapacağınız bir iş ile takdir toplayacak ve saygınlığınız artacak.

Rüyada düğünde gelinin arkasında yürümek

Rüyada gelinin arkasında yürümek, tanıdığınız biri ise bu kimsede yardım görmeye, tanımadığınız bir kimse ise gelin, güçlü, saygı değer bir kimse ile tanışıp birrlikte iş yapacağınıza veya ondan yardım göreceiğinize işaret eder.

Rüyada düğün yemeğine davet edilmiş olmak veya Rüyada düğün yemeği tertip etmek

Rüyada düğün yemeğine davet edilmiş olmak veya Rüyada düğün yemeği tertip etmek, sıkıntıların son bulmasına ve mutluluğa işaret eder.Rüyada düğün yemeği vermek, yakın çevrenize yardımınızın dokunacağına işaret eder.

Rüyada düğün organizasyonu yapmak veya Rüyada düğün işlerinde görevli olmak

Kirmani’ye göre; Rüyada düğün organizasyonu yapmak veya Rüyada düğün işlerinde görevli olduğunu görmek, rüya sahibi kimse vefat eder ve cenazesinde akrabalarından bazıları bulunur.

  

© 21.07.2019 RuyaveRuya.COM | | İslami Rüya Tabirleri