Rüyada domates görmek

Rüyada domates görmek

Rüyada domates görmek, genel olarak hayra yorulur. Rızkın genişlemesine, müjdeli habere ve olumlu gelişmeler yaşanacağına işaret eder. Rüyada domates görmek, domates mevsiminde görülmüşse kazançlı işlere, şansa, kısmete, berekete yorumlanır. Mevsim dışında domates görmek ise, sağlık sorunları yaşayacağınıza, hastalığa yorumlanır. Rüyanız detayları ile şekillenir bu nedenle de en doğru yoruma ulaşmak istiyorsanız ayrıntılara inmelisiniz. Domatesin rengi, tadı, tazeliği önemlidir.

Rüyada kırmızı domates görmek

Rüyada kırmızı domates görmek, altına, ziynet eşyasına, kazancın artmasına işaret eder. Rüyada kırmızı domates doğramak, tasarrufa yani bara biriktirmeye işaret eder.

Rüyada yeşil ve ekşi domates görmek

Rüyada yeşil ve ekşi domates görmek ise, paraya, kazanca işarettir.

Rüyada ekşi domates görmek

Rüyada ekşi domates görmek, yakın zamanda kısa sürecek sıkıntı ve üzüntü yaşayacağınıza yorulur.

Rüyada kırmızı domates yemek

Rüyada kırmızı domates yemek, büyük miktarda para elinize geçecek, geleceğiniz aydınlık ve güzel olacak.

Rüyada çürük domates görmek

Rüyada çürük domates görmek, çevrenizde olup sizin hakkınızda bilip bilmeden konuşan, dedikoducu bir kimsenin varlığına işaret eder.

Rüyada ezilmiş domates görmek

Rüyada ezilmiş domates görmek, haram mala, günaha girmeye yorulur.

Rüyada domates dikmek

Rüyada domates dikmek, geleceğe yönelik önemli yatırımlar yapacağınıza işaret eder.

Rüyada domates fidanı görmek

Rüyada domates fidanı görmek, bir süredir yaptığınız çalışmaların karşılığı olarak elde edeceğiniz başarı, mal ve paraya yorulur.

Rüyada bir bostandan ya da bir tarladan domates toplamak

Rüyada bir bostandan ya da bir tarladan domates toplamak, terfiye, işte başarıya ve yükselmeye, rızkınızın genişlemesine işaret eder.

Rüyada manavdan veya pazardan domates almak

Rüyada manavdan veya pazardan domates almak, iş hayatında başarıyı yakalayacaksınız ve yükseleceksiniz. Aynı zamanda makam mevki olarak yükselince rızkınız da genişleyecek ve geçiminiz de kolaylaşacak.

Rüyada bahçede domates görmek

Rüyada bahçede domates görmek, ailecek huzura erecek mutlu olacaksınız. Sıkıntı çekmeden helal mal yada para elde etmeye delatet eder..

Rüyada bahçeden domates toplamak yada satıcıdan domates almak

İmam Nablusi’ye göre; Rüyada bir bahçeden domates toplamak veya Rüyada bir satıcıdan domates almak, sizi ve ailenizi sevinç ve mutluluğa götürecek bazı haberlerin kapınızda olduğuna delalet eder. Uzun bir süredir beklediğiniz haberleri alacağınıza, başarılara, bekar insan için kısmete yorulur.

  

© 08.12.2019 RuyaveRuya.COM | | İslami Rüya Tabirleri