Rüyada doğum görmek

Rüyada doğum görmek

Rüyada doğum görmek, genel olarak hayra ve güzelliklere yorulur. Rüyada doğum görmek, çektiğiniz sıkıntıların son bulacağına, huzuru bulmaya hasta kimse için şifa bulmaya ve hastalıklardan kurtulmaya, aile veya komşulardan ayrılmaya yorumlanır.

Rüyada doğum görmek, günahların affına ve tövbelerin kabulüne işaret eder. Zor günlerinin geride kaldığına, parlak, aydınlık ve güzel günlerin geleceğine işaret eder. Borç, korku, endişe ve kuruntu gibi sıkıntılardan kurtulacağınıza rivayet edilir. Düşüncelerinizin berraklaşacağına yani kafa karışıklığından ve kararsızlıktan kurtulacağınıza yorumlanır.

Eric Ackroyd’a göre; Kadınsanız, rüyadaki doğum, gerçekleşmemiş bir çocuk isteğini ya da ilişkili duygu (kötüyse) istenmeyen bir hamileliği temsil edebilir. Diğer durumlarda neredeyse kesin olarak yeni bir deneyim (içsel ya da dışsal) ve yeni kişisel gelişim olasılığını temsil eder.

Rüyada hamile olmak

Rüyada hamile olmak, hayra yorulmaz, rüya sahibi bir türlü çözülemeyen sorunlarından dolayı kendini belli bir dönem daha mutsuz ve üzgün hisseder. Rüyada hamile olduğunu gören kimse üzülür.

Rüyada doğum sancısı çekmek
Rüyada doğum sancısı çekmek, şuan sıkıntılar içinde kıvranıyorsunuz. Kendinizi çaresiz hissediyor ve gerçekten zorlanıyorsunuz. Ancak biraz daha sabırlı olmalısınız. En kısa zamanda dertleriniz bitecek, rahata ve feraha kavuşacaksınız, hayallerinizi gerçekleştirecek ve isteklerinize kavuşacaksınız.

Rüyada doğum yapmak

Rüyada doğum yapmak, çok hayırlıdır. Bu rüyayı gören kişi hasta ise yakın zamanda şifa bulur, sıkıntıları geride bırakarak mutluluğu yeniden yakalar. Hayatındaki düğüm halindeki sıkıntılarının bile çözüme ulaşacağına yorulur. Rüyada doğum yapmak, geçim sıkıntısı, dert ve kuruntuların bittiğine, ruhun huzuru ve rahatı bulacağına, kendini yeniden doğmuş gibi tazelenmiş hissedeceğine işarettir. Duaların Allah katında kabulü olarakta yorumlanabilir.

Rüyada doğum yapmak, sıkıntılardan ve üzün­tülerden kurtulmaya, günahlardan tövbe etmeye, rüya sahibi borçlu ise borcunu ödemeye, musibetlerden kurtulmaya işarettir. Rüyada doğum yapmak, kimi yorumculara göre rüya sahibi fakir ise zengin olur. Zengin ise üzüntü ve kedere düşer. Bekarsanız ve rüyada doğum yaptıysanız endişelenmeyiniz, en kısa sürede kısmet bulup evleneceğinize ve çocuk sahibi olacağınıza yorulur.

Rüyada kız doğurmak

Rüyada kız doğurmak, rüya sahibi üstünlük ve şeref elde eder. Hamile kadın rüyasında kız doğurduğunu görürse oğlu olur, oğlan doğurduğunu görürse kızı olur.

Rüyada erkek bebek doğurmak

Rüyada erkek bebek doğurmak, bu hayatta güzellikler yaşamaya, tadılmamış güzel duyguları tatmaya ve hayatının köklü ve güzel şekilde değişmesine delalettir. Rüyada oğlan doğurmak, rüya sahibinin sıkıntıları gider feraha kavuşur.

Rüyada kendi doğum anını görmek
Rüyada doğduğu anı görmek, olumlu veya olumsuz yeniliklere açık ve değişimlere hazır olmalısınız. Çünkü bu rüya olumluda yorumlanır olumsuzda. Hayatın size getirecekleri tamamen sürpriz olacak.

Mesela Evliyseniz boşanabilir, hastaysanız ölebilir, zenginseniz iflas edebilirsiniz yani hayatınız alt üst olabilir veya hayatınız çok güzel de olabilir sağlıklı bir yaşam sürebilir, evlenebilir veya çok zengin olabilir ve her geçen gün zenginliğinizi katlayabilirsiniz..

Eric Ackroyd’a göre; Rüyada kendi doğumunu görmek, özellikle kendinizi huzursuz hissediyorsanız, neden doğduğunuzu sorguladığınız anlamına gelebilir. Fakat rüyanızı yeniden yaşama ve doğumla ilintili duyguları -olumlu ya da olumsuz- not etme fırsatını kaçırmayın. “Rüyanızı yeniden yaşamak” la, gözlerinizi kapayıp rüyaya yeniden dönmenizi kastediyorum.

Rüyada doğum yapamamak

Rüyada doğum yapamadığını görmek, pek hayra yorulmaz. Hayatınızdaki kötü günleri henüz atlatamamışken, başka aksiliklerin ve zorlukların da yaşanacağına, sıkıntıların kademeli olarak artacağına ve hayatın kötü yönde, negatif ilerleyeceğine işaret eder. Geçim sıkıntısı, işsizlik, aşsızlık, hastalık, borç ve kötü zamanlara yorulur. Maddi ve manevi sıkıntılar ne yazık ki artarak devam ediyor ve bu sizi çok yoruyor.

Rüyada doğum yapan birini görmek
Rüyada doğum yapan birini görmek, işlerinizin yoluna gireceğine, attığınız adımlar doğru olduğundan dolayı yaşam koşullarınızın iyileşeceğine ve kişinin çok daha fazla kazanç elde edeceği şeklinde yorumlanır.

Rüyada doğum yaptırmak

Rüyada doğum yaptırmak, mutluluk anlamına gelir. Gören kişinin hayatında güzel şeyler olur, hayatı renklenir. Rüyada doğum yaptırmak, işleriniz planladığınız gibi yolunda gidecek, uzun süredir boğuştuğunuz sıkıntıların geride kalacağına, mutlu olacağınıza, doğru ve hayırlı adımlar atmaya işaret eder.

Aynı zamanda Rüyada doğum yaptırmak, maddi ve manevi olarak zor günlerden geçen bir kimseye, sıkıntılarını aşması için yardım edeceğinize de işaret eder. Dikkatli olun yardım edeyim derken yardıma muhtaç hale gelmeyin. Attığınız adımları biraz daha temkinli atmalısınız.Bilgi ve deneyim sahibi kimselerden fikir açısından destek alabilirsiniz.

Rüyada birini doğurtmak veya Rüyada bir kadın doğurtmak
Rüyada birini doğurtmak veya Rüyada bir kadını doğurtmak, genelde hayra yorulur. Arzu, hayal ve dileklerinize sonunda kavuşacağınıza işaret eder.

Rüyada bebek doğurtmak

Rüyada bebek doğurtmak, atacağınız doğru ve yeni adımlar ile sıkıntılı zor günleri geride bırakacağınıza işaret eder.

Rüyada çocuk doğurtmak
Rüyada çocuk doğurtmak, sorunların ardı ardına geleceğine, büyük sıkıntı yaşamaya, projelerin yarıda kalacağına, zarara uğramaya sabrederseniz bu zor günleri atlatacağınıza işaret eder.

Rüyada inek doğurtmak
Rüyada inek doğurtmak, yakınlarınızın zor gününde yardımına koşacağınıza, destek olacağınıza işaret eder.

  

© 27.09.2020 RuyaveRuya.COM | | İslami Rüya Tabirleri