Rüyada diz görmek

Rüyada diz görmek

Rüyada diz görmek, rüya sahibinin gayretini gösterir. Kimi zaman Rüyada diz görmek, uğursuzluk ve şansızlık ile açıklanır. Bir takım problemler doğabileceğinin, sorunlar ile karşılaşacağınızın habercisidir.

Kirmani’ye göre; Rüyada diz görmek, insanın geçimini sağlamasında ve işinde başarılı olmasındaki alet ve vasıtalar anlamına geldiğinden, görülen rüyayı o şekilde yorumlamak gerekir.

Rüyada zayıf ve ağrıyan diz görmek

Rüyada zayıf ve ağrıyan diz görmek, maddi zorluklar yaşamaya, geçim sıkıntısına yorumlanır.

Rüyada diz ağrısı çekmek

Rüyada diz ağrısı çekmek, planlarınızı ertelemeniz gerekecektir. Hayatınızda değişiklikler olacağının ve sizi uğraştıracağının habercisidir.

Rüyada dizlerin kuvvetli ve sağlıklı olduğunu görmek

Rüyada dizlerinin kuvvetli ve sağlıklı olduğunu görmek, geçim rahatlığına ve maddi yönden refaha kavuşmaya işarettir.

Rüyada diz­lerinin büyüdüğünü görmek

Rüyada diz­lerinin büyüdüğünü görmek veya rüyada kemiklerinin kuvvetlendiğini görmek, o kimsenin namaz kılmasına davettir.

Rüyada diz çökmek

Rüyada diz çökmek, genellikle dinin etkisine girip boyun eğmeyi ifade eder.

Rüyada diz ameliyatı olmak

Rüyada diz ameliyatı olmak, şansa yorumlanır. Mutlu olacağınıza, ruh ve beden sağlığınızın yerinde olacağına, sağlık sorunu yaşamayacağınıza işaret eder.

Rüyada diz kapağının kırıldığını görmek

Rüyada diz kapağının kırıldığını görmek, anlayış ve hoşgörü sahibi biri olduğunuza işaret eder. Herşeye kayıtsız kaldığınıza da yorumlanır.

Rüyada dizinde yara görmek

Rüyada dizinde yara görmek, uyumlu, kimsenin işine karışmayan, büyüklerine saygılı, sınırlarını bilen biri olduğunuza işaret eder.

  

© 25.05.2020 RuyaveRuya.COM | | İslami Rüya Tabirleri