Rüyada diş ağrısı çekmek

Rüyada diş ağrısı çekmek

Rüyada diş ağrısı çekmek, hayra yorulur. Hayatınızda olumlu gelişmelerin olacağını simgeler. Rüyada diş ağrısı çekmek, kimi yorumculara göre üzüntü ve ke­derlenmeye işarettir. Rüyada diş ağrısı çeken, bir yakı­nından üzücü sözler işitir, ayrıca sıkıntıya ve kederlenme­ye de işaret eder.

Rüyada dişlerin oynadığını görmek

Rüyada dişlerin oynadığını görmek, sağlık sorunları yaşamaya, hastalığa işarettir. Rüyada dişlerden birinin oynamasıda hastalık ile tabir edilir.

Rüyada diş kanaması görmek

Rüyada dişlerinin kanadığını görmek, çevrenizdeki insanların size karşı dostane duygular beslemediğine işaret eder.

Rüyada kırık diş görmek

Rüyada kırık diş görmek, ağır sağlık sorunları yaşamaya yorumlanır. Rüyada dişlerinin kırık olduğunu görmek, ciddi hastalıklar ile karşılaşacağınıza işaret eder.

Rüyada dişlerini kaybettiğini görmek

Rüyada dişlerini kaybettiğini görmek, stresli, kaygılı ve endişeli bir dönemdesiniz. Hedefleriniz yapabileceğinizden büyük olabilir. Başarısız olmaktan, yanlızlıktan, maddi zorluklardan korkuyor olabilir misiniz? Stresiniz sırlarınızdan ve kaybetme korkusundan da kaynaklanabilir.

Rüyada dişlerinin döküldüğünü görmek

Rüyada dişlerinin döküldüğünü görmek, yakında bir kötü haber alınabileceğine, ağır bir hastalık atlatmaya işarettir. Hatta bu bir ölüm haberi bile olabilir. Dişler emanet ve gizli şeylere işarettir.

Rüyada diş çektirdiğini görmek

Rüyada diş çektirmek, zor ve sıkıntı dolu günlerin yakında olduğuna işaret eder.

Rüyada dişini çektiğini görmek

Rüyada dişini çektiğini görmek, yakınlarınız ile aranıza mesafe gireceğine, aranızın açılabileceğine işaret eder.

Rüyada birilerinin dişlerini çektiğini görmek

Rüyada birilerinin dişlerini çektiğini görmek, çevrenizden birinin yaşadığı kötü olaylardan fayda elde edeceğinize işaret eder.

  

© 21.07.2019 RuyaveRuya.COM | | İslami Rüya Tabirleri