Rüyada defter görmek

Rüyada defter görmek

Rüyada defter görmek, genel olarak iş- ticaret hayatınız ve geçiminiz ile ilgili bir rüyadır. Rüyada defter görmek, kısmetin açık olduğuna, rüya sahibi işsizse ve iş arıyorsa hayırlı, güzel bir iş bulacağına, rızkın genişleyeceğine, geçimin rahatlaşmasına, feraha çıkmaya işaret eder. Rüyada defter görmek, yardım görmeye, ekmek parası için yolculuğa çıkmaya, gurbete gitmeye işarettir.

Rüyada defter görmek, defter hesap kitap yapmayı da ifade ettiği için kimi yorumculara göre detaylara çok takılıp, ince eleyip sık dokuduğunuz için zarara uğrayabileceğinize, önünüzdeki fırsatları kaçırabileceğinize işaret eder.

Rüyada defterin sayfalarını çevirmek

Rüyada defterin sayfalarını çevirmek, iş hayatının yoğunlaşmasına, önünüzde birden fazla fırsat olduğuna ve bu fırsatları doğru değerlendirmek istediğinize, fayda sağlayacağınıza işaret eder.

Rüyada defter almak

Rüyada defter aldığını görmek, iş hayatında doğru adımlar atacacığınıza, kazaç sağlayacağınıza işaret eder. Faydalı işler yapıp emeğinizin karşılığını alacaksınız.

Rüyada defter aramak

Rüyada defter aradığını görmek, öğrenmeye açıksınız ve öğrenmek için çabalıyorsunuz. Hayatınızda da bir arayış içindesiniz ve gerçekleri, doğruyu öğrenmek için çaba sarfediyorsunuz.

Rüyada defter kaybetmek

Rüyada defter kaybettiğini görmek, bugünü yaşayıp geleceği planlamalı, geçmişten ders çıkarmalı ancak artık geride bırakmalısınız. Geçmişte yaşıyorsunuz bu size vakit kaybettiriyor ve zarar veriyor. İş hayatınızda sorunlar yaşayabilirsiniz.

Rüyada defter kalem görmek

Rüyada defter kalem görmek, işlerinizi hafifletecek ve hayatınızı kolaylaştıracak altın değerinde bilgiler öğrenmeye, bu bilgilerden fayda sağlamaya işaret eder.

Rüyada defter silgi görmek

Rüyada defter silgi görmek, zarardan dönmeye, pişmanlıklarını telafi etmeye, hatalardan ders çıkarmaya işaret eder.

  

© 27.09.2020 RuyaveRuya.COM | | İslami Rüya Tabirleri