Rüyada dedikodu görmek

Rüyada dedikodu görmek

Rüyada dedikodu görmek, fitneci, boş boğaz kimselerin söylediklerinden ötürü zor duruma düşmeye, haksız yere suçlanmaya, sıkıntı, üzüntü ve keder yaşamaya işaret eder.

Rüyada dedikodu, sahte, ikiyüzlü arkadaşlar yüzünden aşağılanacak ve birçok problem yaşayacaksınız.

Rüyada dedikodu yapmak

Rüyada dedikodu yapmak, rüya sahibinin günaha gireceği sözler sarfedebileceğine, kötü işler yapıp beddua alabileceğine, itibarının zedeleneceğine işaret eder. Bazen de art niyetli, fitneci, dedikoducu kimselerden uzak durmanız gerektiğine yorumlanır.

Rüyada dedikodu yapıldığını görmek

Rüyada dedikodu yapıldığını görmek, fitne ve fesada, insanlar arasında bozgunculuğa, insanlar arasında mahçup olmaya işaret eder.

Rüyada dedikodu yapan birinin yanından uzaklaşmak

Rüyada dedikodu yapan birinin yanından uzaklaşmak ise böyle kimselerden uzak durmanın gereğine yorumlanır.

Rüyada dedikodu duymak

Rüyada dedikodu duymak, iş ve sosyal çevrenizde kişiliğinizin ve itibarınızın zarar göreceğine işaret eder.

Rüyada söylenti görmek

Rüyada söylenti görmek, bir kimseden görülecek ihanet dolaysıyla para ve zaman kaybına işaret eder. Hasta kimse için hastalığının daha ağır bir şekilde tekrar edeceğine yorumlanır.

Rüyada dedikodu yapan bir kimseyi görmek

İmam Nablusi’ye göre; Rüyada dedikodu yapan bir kimseyi görmek ve onun yaptığı dedikoduları dinlemek, fesat huylu kimselerden uzaklaşmasının sizin faydanıza olacağına, böyle kimselerle iş yapmamanız gerektiğine işarettir.

Rüyada gıybet etmek

Rüyada gıybet etmek, o kimsenin bir davranışından dolayı günaha girdiğine, tövbe etmesi gerektiğine, rızkın azalacağına, yaptığı iyiliklerin boşa gitmesine işarettir. Bazı hileli işleriniz sonucunda kimi insanlara zararınızın dokunduğuna bu nedenle ah alınacağına işaret eder.

Rüyada bir kişi hakkında gıybet etmek

Rüyada bir kişi hakkında gıybet etmek, yaptığı iyiliklerin beyhude olduğuna, fakirleşmeye ve zor duruma düşmeye işarettir.

Rüyada gıybet edildiğini görmek

Rüyada gıybet edildiğini görmek, tekinsiz kimselerle kurulacak yakınlıktan dolayı zarar görmeye işaret eder.

Rüyada fitne çıktığını görmek

Rüyada fitne çıktığını görmek, kötü ve hayırsız bir evladınızın olduğuna veya olacağına işaret eder. Ayrıca fitne rüyası kötü ve hayırsız bir komşuya ya da kişiye zarar getirecek bir paraya, mala işaret eden bir rüyadır.

Rüyada fitne çıktığını görmek, evlatlarınızla ve malınızla imtihan edileceğinize yorumlanır.

  

© 10.08.2020 RuyaveRuya.COM | | İslami Rüya Tabirleri