Rüyada darı görmek

Rüyada darı görmek

Rüyada darı görmek, mal kaybına, tembelliğe işarettir. Ancak geçimini ateşten sağlayan bir kimse bu rüyayı görürse hayra ve güzelliklere yorumlanır.

Rüyada darı görmek, işlerin hayal ettiğiniz ve istediğiniz gibi gitmeyeceğine, kötüye gideceğine, maddi zarara işaret eder. Rüya sahibi fırıncı veya geçimin ateşten sağlayan ağır işçi ise, hayra yorumlanır. Bazen bu rüya, sevinçli haber almaya, takdir toplamaya işaret eder.

Rüyada darı yemek

Rüyada darı yemek, şansın ve kısmetin açılmasına, engellerin ve zorlukların ortadan kalkmasına, geçimin kolaylaşmasına, bolluk ve berekete, rızkın artmasına ve zenginliğe işaret eder.

Rüyada darı tarlası görmek

Rüyada darı tarlası görmek, işlerin açılmasına ve yolunda gitmesine, malda artışa, rahatlığa işaret eder.

Rüyada darı ekmek

Rüyada darı ekmek, bir süre sonra hayal ve isteklere kavuşmaya, iş hayatında başarı elde etmeye, şan ve şöhret sahibi olmaya, makam ve mevki sahibi olmaya işaret eder.

Rüyada darı almak

Rüyada darı almak, çabalarınızın ve emeklerinizin boşa gitmeyeceğine, engeller ve aksilikler ile karşılaşmadan, kolay bir şekilde işte başarı elde etmeye işaret eder.

Rüyada darı ekmeği görmek

Rüyada darı ekmeği görmek, her türlü zorluk, sıkıntı ve problemlerin altından kalkabilecek güce sahip olduğunuza, karmaşalardan kolaylıkla sıyrılmaya işaret eder.

Rüyada darı ekmeğini yemek

Rüyada darı ekmeğini yemek, hayatınızı güzelleştirecek, cennete çevirecek bir kimsenin karşınıza çıkacağına işaret eder.

San Dan’ın Rüyası çok ünlüdür; Yoksul bir adam mütevazı bir handa dertlerini düşünmektedir. Yan odada bulunan Aziz Lü şikâyetlerini duyar, ona bir yastık verir ve adam bu yastığın üzerinde uyuya kalır. Bu sırada, hancı ateşte bir darı yemeği pişirmektedir. Yoksul adam rüyasında iyi bir evlilik, şanlı bir iş hayatı ve birçok unvanın sevincini yaşar ve 80 yaşında öldüğünü görerek uyanır. Sarı darı yemeğinin bile daha hazır olmadığını görür. Bunun üzerine bilge ona hayatın bir hayal, kısa bir rüyadan başka bir şey olmadığını söyler.

  

© 21.07.2019 RuyaveRuya.COM | | İslami Rüya Tabirleri