Rüyada damat görmek

Rüyada damat görmek

Rüyada damat görmek, bir yakınınızdan nankörlükle karşılaşıp üzüleceğiniz anlamındadır. Rüyada damat görmek, yakında evlenecek olan bir erkek ya da kadın için bu durumla ilgili bir düştür, daha ileri yoruma gerek yoktur.

Eski zamanlarda damadın gelini korumak gibi bir sorumluluğu vardı. Düşünüzde bir damat görmeniz sizi koruyup gözeten birine ya da bir varlığa işaret edebilir.

Rüyada damadının olduğunu görmek

Rüyada damadının olduğunu görmek, Gerçek hayatta damadı olmayan birinin rüyada damadı olduğunu görmesi, düşmana galip gelmeye, başarı elde etmeye ve korkudan emin olmaya işarettir. Gerçek hayatta damadı olan kimse için sıkıntıya, işlerde yavaşlamaya hatta işlerin durma noktasına geleceğine işaret eder.

Rüyada damat olduğunu görmek

Rüyada damat olduğunu görmek, arzu ve isteklerin gerçekleşmesine, başarı elde etmeye, zengin olmaya işaretle yorumlanır.

Rüyada kendisini yeni damat olarak görmek

Rüyada kendini yeni damat olarak görmek, çevrenizi genişletecek ve yeni insanlar ile tanışacaksınz.

Rüyada damat görüp gelini görememek

Rüyada damat görüp gelini görememek, o kimsenin eceli gelir. Rüyada gelin ve güvey görmek, o kimse dünya nimetlerinden faydalanır.

Rüyada kendi dama­dını görmek

Rüyada kendi dama­dını görmek, ise geçimin rahatlamasına işarettir. Rüyada kendi öz damadını görmek, mutluluk ve sevince, berekete, feraha çıkmaya, güvene işaret eder.

Rüyada damadı ile yemek yediğini görmek

Rüyada damadı ile sofrada yemek yediğini görmek, rüya sahibi kimse büyük servete kavuşur. Hükümet tarafından destek görür.

Rüyada damat olup genç ve güzel bir kızla evlendiğini görmek

Rüyada genç ve güzel bir kızla evlendiğini görmek, çevrenizi zengin kimseler ile genişletecek ve onlardan destek göreceksiniz.

  

© 17.09.2019 RuyaveRuya.COM | | İslami Rüya Tabirleri